5 кращих криптовалют, які слід включити до збалансованого портфеля у 2024 році.

  • 16.01.2024 17:07
  • 9 хвилин читання
5 кращих криптовалют, які слід включити до збалансованого портфеля у 2024 році.

Заочно очікуючи зниження ставок Федерального резерву, інвестори повертаються до активів з високим ризиком і все більше загальних інвесторів шукають найкращі криптовалюти для покупки у 2024 році як частину збалансованої стратегії портфеля.

Згідно з звітом Fidelity, настрій на ринку змінився на позитивний стосовно активів з високим ризиком, таких як криптовалюта, після висловлення Федерального резерву несприятливого тону.

Це сталося відразу після звороту від Комісії з цінних паперів і бірж (SEC), яка недавно схвалила біткойн-спот-фондові індекси (ETF), на які чекали місяці – це свідчить про зростаюче прийняття криптовалют в традиційних фінансових колах.

Найкращі криптовалюти 2024 року для збалансованого підходу до портфелю

Для роздрібних інвесторів з помірним рівнем ризику відповідним підходом для забезпечення експозиції до криптовалютних активів є стратегія збалансованого портфеля. Давайте розглянемо 5 найкращих криптовалют на 2024 рік для створення збалансованого портфеля.

#5 – Ordi (ORDI) – Рекомендоване виділення 10%

Починаючи наш список з трохи більшим рівнем ризику порівняно з наступними інвестиціями, це токен Ordi (ORDI), який прорився на криптовалютні ринки у 2023 році як перший у своєму роді токен з інскурпцією BRC-20.

ORDI залишається провідним BRC-20 токеном за обсягом ринкової капіталізації (1,57 млрд доларів на момент написання) і використовується як децентралізована система надання імен для мережі Bitcoin.

Компанія ORDI готова розблокувати значний ріст поряд з очікуваним різким зростанням Bitcoin після події наполовинування в 2024 році - з потенціалом перевершити BTC через меншу ринкову капіталізацію.

№4 – Полігон (MATIC) – 10% Рекомендована Доля

На другому місці нашого списку для збалансованого портфеля знаходиться токен розширення Ethereum - Polygon (MATIC), який готовий відкрити собі шлях до сильного зростання завдяки конкурентним низьким комісіям за газ і швидкій інфраструктурі, яка надає розробникам та трейдерам привабливу альтернативу високим транзакційним витратам ERC-20.

Інвестори з нетерпінням очікують на обіцяний перехід від токенів MATIC до токенів POL в рамках того, що стало відомо як 'Polygon 2.0'. Це передбачає зміну мережі зі стандартного блокчейну з підтвердженням участі на модель з взаємопов'язаними ланцюгами L2, побудованими за допомогою ZK, які можуть в сукупності розширити блокпростір Ethereum.

#3 – Solana (SOL) – Рекомендовано виділити 10%

Серед альтернатив Ethereum, які набирають значний попит, можна виділити Solana (SOL) - це одне з провідних рішень на рівні 1 і в останні тижні зазнало значного зростання через збільшення комісій за газ на мережі ERC-20.

Після чого швидко розширившись на третє місце серед найактивніших ланцюгів у сфері, родовий токен SOL мережі Solana з'явився як незаперечно міцне вкладання на наступний рік, після того, як він зріс у ціні на +255% протягом останніх 3-х місяців.

#2 – Ефіріум (ETH) – Рекомендована алокація 25%

Займаючи більшу рекомендовану алокацію, ніж в попередніх гри з високим ризиком, Ethereum (ETH) займає друге місце серед кращих криптовалют для покупки у 2024 році. Як друга найбільша криптовалюта і найпоширеніша блокчейн-платформа для розумних контрактів, Ефір представляє більш надійну ставку, ніж попередні криптовалюти, з очікуваним значним зростанням ETH у 2024 році.

Після успішного переходу до алгоритму доказу частки минулого року, Ethereum зараз чекає рішення Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) щодо можливого обігового Ethereum ETF, який може спричинити значну накопичення вартості від інституційних інвесторів протягом 2024 року.

#1 – Біткойн (BTC) – Рекомендована алокація в розмірі 45%

На початку нашого списку найкращих криптовалют для покупки у 2024 році стоїть Біткоін (BTC) - найбільша криптовалюта, яка готується до значного росту після схвалення Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) інвестиційних фондів, пов'язаних з Біткоіном.

Зараз, коли двері відкриті для стійкого потоку інституційних грошей на протязі 2024 року, додаткові надії на появу бикового ринку підкріплюються наближенням наступної події - половинного зменшення винагороди за блок для майнерів Біткоїн, яке відбудеться наприкінці квітня.

Очікується, що двоїстість зростання попиту нових інституційних клієнтів на Bitcoin при обмеженні подання нових Bitcoin наполовину створить шок подання на ринку, особливо на тлі зростаючого інтересу до ризикових активів після "голубого" тона з боку Федеральної резервної системи.

Найкраща криптовалюта для покупки у 2024 році: Meme Kombat (MK) - високоризикова гра

Знайомтесь з проектом Meme Kombat, передовою ініціативою, яка безперешкодно поєднала меметичну любов до ностальгічних ігор і GambleFi на децентралізованій платформі Web3.

Тому, що робить Meme Kombat особливим, і з якого приводу потенційні інвестори повинні добре спостерігати за цією передрозповсюдженням?

Суть Meme Kombat полягає у захоплюючій арені, де персонажі, прагнучи проникнути в глибокі племінні загадки криптогромад, стикаються лоби в лоб.

Гравці мають можливість розмістити ставки на ці анімовані битви, передбачаючи їх результати та можливо отримати привабливі винагороди.

Щотижневий Комбатант буде в прямому ефірі на Discord у середу Приєднуйтесь, обговорюйте ігри, простір P2E та, що ще важливіше, майбутнє Meme Kombathttps://t.co/9ZfngSSGUb pic.twitter.com/MWsbAGlNRC - Meme Kombat (@Meme_Kombat) 15 січня 2024

Перший сезон проекту обіцяє 11 унікальних персонажів-мемів, що забезпечує багато екшену. Другий сезон вже запланований на грудень 2023 року. Децентралізований характер проекту, разом із захоплюючими боями, що залежать від штучного інтелекту, гарантує результати, які є прозорими, але непередбачуваними.

Meme Kombat - це сутичка мем-спільнот, де відбуваються захоплюючі битви на високих оборотах.

Проект виходить за рамки захвату; він ґрунтується на довірі. Стрімка рухливість Meme Kombat проявляється у їхньому майбутньому аудиті безпеки розумного контракту з прозорістю.

Результати цієї перевірки незабаром стануть відкритими для громадськості, що багато проектів уникають.

Засновник та керівник проекту, Метт Вайтмен, не є невідомою особою в криптосфері.

Його позиція головного оперативного директора North Technologies та двадцятирічний досвід у проектному дизайні додають впевненості Meme Kombat. Публічний профіль Вайтмена та адреса в Амстердамі надають додаткової довіри в епоху анонімності проектів.

Насолоджуйтеся майбутнім мемно-заснованих ігр і ставок з Мем Комбатом.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті