Як вивести гроші з DEFI гаманця на карту?

  • 20.11.2023 21:58
  • 3 хвилини читання
Як вивести гроші з DEFI гаманця на карту?

Востаннє я розповідав вам про DEFI гаманці - новий вид цифрових гаманців, які дозволяють зберігати криптовалюту і отримувати за неї проценти. Сьогодні ми поговоримо про те, як вивести гроші з DEFI гаманця на звичайну банківську карту.

Перш за все, вам потрібно мати активний DEFI гаманець з достатньою кількістю криптовалюти в ньому. Переконайтеся, що ваш гаманець підтримує операції з виведення коштів на карту. Більшість гаманців цього типу забезпечують такі можливості, але варто перевірити цю інформацію на офіційному веб-сайті або в документації.

Потім вам потрібно зареєструватися на обмінному сервісі, який надає можливість обмінювати криптовалюту на готівку або переказувати її на банківську карту. Добре відомими і надійними сервісами для цих операцій є Coinbase, Binance, Bitpanda тощо. Виберіть сервіс, який вам подобається і який присутній в вашій країні.

При реєстрації на обмінному сервісі надайте усю необхідну інформацію, включаючи персональні дані, номер картки і банк, інформацію про гаманець і підтвердження особи. Для цього іноді потрібен паспорт або інший документ, що засвідчує особу.

Після того, як обмінний сервіс підтвердив вашу особу і підключив ваш гаманець до вашої картки, ви можете приступити до виведення коштів. Виконайте інструкції на сайті сервісу щодо операції зняття грошей. Виберіть потрібну криптовалюту (якщо їх є кілька в гаманці) і вкажіть суму, яку хочете вивести.

Зверніть увагу на комісію, яку обмінний сервіс вимагає за переказування коштів на карту. Вона може коливатися від 1 до 5% від суми транзакції. Переконайтеся, що у вас є достатньо коштів на рахунку гаманця, щоб оплатити цю комісію.

 

Після підтвердження операції ваші гроші будуть переказані на карту. Зазвичай це займає декілька хвилин, але у деяких випадках може зайняти до 24 годин. Перевірте баланс на своїй картці, щоб переконатися, що гроші були успішно переведені.

Звісно, не забувайте про ризики, пов'язані з криптовалютою. Завжди переконуйтесь, що ви обираєте надійний сервіс і довіряєте йому свої гроші. Пам'ятайте, що це нова технологія, і вона не підлягає такому ж контролю та регулюванню, як банківські операції.

В кінці кінців, виведення грошей з DEFI гаманця на карту - це простий процес, але вимагає певних знань і навичок. Вивчіть деталі, ретельно перевірте всі вимоги сервісу, і тоді ви зможете насолоджуватися вигодами криптовалюти, витрачаючи її за потребами, які вам зручні.

 

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті