3 аналітики рекомендують цю нову зелену монету AI як найкращу криптовалюту для покупки зараз.

  • 30.01.2024 18:46
  • 7 хвилин читання
3 аналітики рекомендують цю нову зелену монету AI як найкращу криптовалюту для покупки зараз.

Згідно з веб-сайтом проекту, це "майбутнє транспорту зі штучним інтелектом, що забезпечує екологічно чистий тип пересування". Воно пропонує інфраструктуру зарядки електромобілів (EVSE) для розвиваються країн.

Мережа проекту буде працювати на основі економіки спільного користування та операцій буде здійснюватися у ланцюжку BNB.

Завітайте на сайт eTukTuk тут.

Токен TUK, який є невід'ємною частиною проекту, що сприяє зеленому транспорту через дослідження штучного інтелекту, є ключовим інструментом отримання доходу для користувачів.

Як токен BEP-20 на BNB Chain, TUK має обмежену грошову масу у 2 мільярди, з твердою межею проекту встановленою на рівні 5 693 500 доларів США. Наразі він доступний лише через офіційний передпродаж за ціною 0,026 долара за токен, проте очікується зростання ціни по мірі проходження процесу залучення коштів.

Токен буде забезпечувати роботу всього екосистеми та пропонувати його власникам довгострокові винагороди у формі Пауер-Стейкінгу.

Крім цього, TUK буде існувати поряд з фіатною валютою, щоб знизити бар'єри для вступу для тих, хто не має банківського облікового запису.

Будьте на зв'язку для отримання більше подібних оновлень про електромобілі та чисту енергію. - еТукТук (@eTukTukio) 17 січня 2024 року

Серед інших коментаторів останнім часом три аналітики обговорювали цей проект, його потенціал і можливі цілі щодо ціни. До уваги слід звернути, що всі троє зазначили, що ТУК-токен та увесь екосистема мають значний потенціал на довгострокову перспективу.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, що вони мали сказати.

Cilinix Crypto - Великий потенціал для довгострокових цілей

Cilinix Crypto висловився, що це "справжній проект" з "справжніми корисними функціями" та потенційною вартістю.

"Інші передпродажі високо покладаються на FOMO і хайп, щоб мати успіх", - сказав він. Електротаксі eTukTuk, натомість, покладається на свою платформу - реальний продукт.

Зазначено, що хоча eTukTuk "добре справляється" і збирає гроші, все ж необхідна певна кількість пафосу, вважає Clinix Crypto.

Він стверджував, що ця передпродаж "насправді може мати потенціал", залежно від того, чи вони доставлять продукт і у якій мірі його будуть використовувати.

Основною стратегією для мене щодо цього передпродажу є тривалий його утримання.

Це пов'язано з відсотком доходності, який перевищує 500% на рік. Крім того, участь у стейкінгу збільшує винагороди.

Він додав, що токен буде вести себе особливо добре, якщо перед закінченням запуску буде більше шуму. Якщо вони пройдуть успішно запуск, то короткострокові та довгострокові стратегії будуть вигідними.

Соціальні медіа-сайти проекту активні, регулярно оновлюються та мають помітну взаємодію. Крім того, у компанії eTukTuk вже є "велика кількість" інвесторів і партнерів.

Cilinix Crypto також зауважив, що eTukTuk створює гру «грай та заробляй» (P2E), включаючи в продукт багато великих факторів: штучний інтелект, блокчейн та геймінг.

Михайло Врубель - спрямований на великий і доступний ринок

Майкл Врубель заглибився у складові екосистеми eTukTuk. Серед них - доступний електромобіль, застосунок водія, працездатну мережу зарядних станцій, токен та гра. Варто зазначити, що всі вони існують з метою вирішення проблеми (як описано вище).

Оглядаючи токенкоміки та інформацію про проект, Врубель висловив думку, що всі компоненти екосистеми переплітаються і будуть корисні в довгостроковій перспективі, "особливо з урахуванням того, що ми бачимо з регулюванням по всьому світу".

Що стосується TUK, його можна придбати за допомогою фіатних коштів, USDT або BNB, а також підключити до гаманця Ethereum. Це частина його багатоланцюжкового підходу.

Отже, за словами Врубеля, власники будуть отримувати переваги зростанням екосистеми. Це сприятиме збільшенню вартості токена на довгострокову перспективу.

Він зауважив, що країни, де ця екосистема найнеобхідніша, такі як деякі азіатські країни, мають значно більшу населеність, ніж решта світу.

Кажучи про це, eTukTuk розпочне свою роботу в Шрі-Ланці - країні з населенням понад 22 мільйони чоловік і регіоні, де тук-туки вкрай популярні.

Хоча більшість компаній зосереджується на автомобілях з чотирма колесами, найбільшим сектором ринку, за словами Врубеля, є двоколісні та триколісні транспортні засоби.

Отже, eTukTuk націлені на набагато більший і доступніший ринок.

Існує можливість, що криптовалюта TUK може відзначитися значним підвищенням ціни до кінця 2024 року, за словами Джейкоба Кріпто Бері.

В своєму останньому відео Джейкоб Крипто Бурі заявив, що TUK - це криптовалюта з потенціалом зростання в 10 разів.

Під час обговорення прогнозу ціни на основі даних з Techopedia, виявилось, що TUK може привернути більше користувачів і досягти значення $0.075 до кінця 2024 року.

До кінця 2025 року, це може зроснути до $0.17 (7 разів), а також до $0.88 до 2030 року (30 разів), за словами Джейкоба.

Висловлюючи свою впевненість у проекті, Якоб додав, що він "ніколи раніше не бачив нічого подібного". Він схвалив використання фірмою eTukTuk, його основи та корисність.

Варто також зазначити великі імена в криптосфері, які приєдналися до проєкту як партнери та інвестори. Серед них Minswap, Yoroi Wallet, CyberConnect, CMG, Wachsman та багато інших.

Команда eTukTuk пройшла аудит, на якому демонструвала значну ефективність у керуванні ризиками.

Якоб прочитав токеноміку та білий папір проекту, відзначивши, що в ньому є випадковий механізм, щоб запобігти великій кількості токенів, які можуть бути випущені в будь-який один день або надані одній особі, яка може продати великі кількості TUK.

Відвідайте eTukTuk тут

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті