53% портфелей клиентов в Латинской Америке представлены биткоином: Bitso.

  • 12.02.2024 10:31
  • 3 хвилини читання
53% портфелей клиентов в Латинской Америке представлены биткоином: Bitso.

Останній звіт Crypto Landscape платформи обміну криптовалютами Bitso виявив, що Bitcoin (BTC) складає 53% портфелів користувачів в Латинській Америці.

Платформа відзначила, що до кінця 2023 року Bitcoin складав 53% портфелів клієнтів в Латинській Америці.

У зв'язку з економічними турбуленціями в регіоні Латинської Америки, країни все більше переходять до криптовалют як вважаного "радником з порятунку". В результаті Бразилія показала 58% загального обсягу утримання в Bitcoin, хоча найбільш різноманітні портфелі криптовалют були в альткоїнах.

Згідно з доповіддю, мексиканські користувачі криптовалют вважають Bitcoin найпопулярнішою криптовалютою при покупках, що становить 40%.

"Мексика - єдина країна у Латинській Америці, де XRP має значну присутність в портфелях, займаючи третю позицію, через важливість міжнародних переказів."

Крім того, дослідження також наголосило на зростаючій участі жінок, особливо серед старших вікових груп, у криптопросторі. Згідно з результатами дослідження, 44% жінок-користувачок криптовалют у регіоні належать до вікової групи 65 років і старше.

Згідно з аналізом компанії Bitso, лідерство поширення криптовалют відводиться Колумбії та Бразилії. На платформі найбільшу кількість жінок користується в Колумбії, що становить 33% від загальної кількості. Тим часом, у Бразилії кількість жінок-адептів криптовалют збільшилася до 31% (на 4% вище від середньої частки жінок-адептів, яка складає 27%).

У Мексиці у другій половині 2023 року 37% покупок Bitcoin здійснювали жінки за допомогою мексиканських песо.

Дані також свідчать про те, що довгострокові тримачі криптовалют продовжують тримати свої цифрові активи, чекаючи на нове "літо криптовалют". Таке тримання свідчить про те, що споживачі на ринку вірять і довіряють, що екосистема розквітне.

Українці виявляють перевагу цифровому долару над біткоїном.

Стабільні криптовалюти, такі як USDC та USDT, у тому числі, увійшли до "найшвидше зростаючих" криптовалют у регіоні, зауважує Bitso. Приблизно 26% середнього портфеля користувачів з Аргентини складали стабільні монети, що зумовлено переважно економічною ситуацією.

"У Аргентині — єдиній країні регіону — набуття цифрових доларів перевищує набуття інших криптовалют майже у 5 разів, займаючи 60% загального обсягу покупок, порівняно з 13% для Біткоіну."

Це тому, що річна інфляція в країні у 2023 році сягнула 211,4%, що спонукало споживачів звертати увагу на більш стабільні варіанти для захисту своїх грошей від девальвації.

“В Аргентині користувачі мають тенденцію швидко позбавлятись свого грошей, внаслідок девальвації песо", - наголосив звіт.

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті