Адміністрація президента Південної Кореї пропонує переоцінити схвалення Bitcoin ETF.

  • 19.01.2024 08:44
  • 4 хвилини читання
Адміністрація президента Південної Кореї пропонує переоцінити схвалення Bitcoin ETF.

Президентський офіс Південної Кореї недавно запропонував переосмислення затвердження місцевого біткойн-фонду (ETF).

За доповідями з Maeil Business, пропозицію щодо переоцінки місцевого Bitcoin ETF зробив Сун Тхе-юн, начальник штабу з політики у Президентському офісі Південної Кореї.

Під час брифінгу Сун висловив зацікавленість уряду в узгодженні місцевих регуляцій з міжнародними стандартами, запропонувавши більш відкрите ставлення до криптовалют та пов'язаних фінансових продуктів, таких як Фонди-ЕТФ.

У відповідь на питання "Чи розглядаєте ви можливість інституціоналізації Bitcoin?" під час брифінгу Сун сказав: "Ми повинні належним чином змінити правову систему нашої країни, щоб події, які відбуваються за кордоном, можна було прийняти в нашій країні".

Уряд Південної Кореї розглядає перспективи створення біткоїн-ETF.

Президентський офіс зробив заяву відповідно до попереднього оголошення Південнокорейської Комісії фінансових послуг щодо американських спотових Біткоін ETF-фондів, яке попереджає внутрішні брокерські фірми від їхнього лістингу.

Комісія повідомила, що внутрішні брокерські компанії з цінних паперів, які проводять посередництво у закордонних біткойн-фондових біржових товарних фондах, можуть порушувати існуючу позицію уряду щодо віртуальних активів та Закону про ринки капіталу.

У той же час Комісія не виключила всі можливості, заявивши: "Однак, законодавство щодо віртуальних активів встановлюється, таке як Закон про захист користувачів віртуальних активів та інше, яке набуло чинності у липні цього року".

"Ми плануємо подальший огляд їх, оскільки є випадки в інших країнах, наприклад, у Сполучених Штатах", - додала Комісія.

Сунг повторив, що уряд ще не прийняв остаточного рішення щодо Bitcoin ETFs і заявив: "Ми сказали Фінансовій службі Комісії, відповідному міністерству, не мати конкретного напряму 'так' чи 'ні'."

Пояснено, що перегляд має на меті оцінку потенційних побічних ефектів та ризиків, які можуть виникнути внаслідок використання іноземних фінансових продуктів у Південній Кореї.

Аналіз IBK: Роль SEC у коливаннях ціни Bitcoin

Компанія Industrial Bank of Korea (IBK) Investment and Securities прогнозує сильний ринок і стверджує, що "З погляду індивідуальних інвесторів, попит на прямі інвестиції на криптовалютному ринку буде стійким".

Зниження ціни Bitcoin до рівня 41 000 доларів, при торгівлі на рівні 41 219 доларів на момент написання за даними CoinMarketCap, вчений-дослідник IBK вважає, що антиклімакс після схвалення Bitcoin ETF спричинений SEC.

Дослідник повідомив, що причиною тимчасової слабкості є передбачення проблеми і вплив SEC. «Він проявляв силу разом із сподіваннями на лістинг Bitcoin spot ETF та зниженням рівня процентних ставок в американському ринку з початку минулого року», - сказав він.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті