Американська комісія з цінних паперів та бірж (SEC) відкладає прийняття рішення щодо заявки Grayscale на створення ETF для Spot ETH.

  • 27.01.2024 11:49
  • 3 хвилини читання
Американська комісія з цінних паперів та бірж (SEC) відкладає прийняття рішення щодо заявки Grayscale на створення ETF для Spot ETH.

Управління з цінних паперів та бірж США (SEC) відклалило своє рішення щодо заявки криптовалютного менеджера Grayscale Investments про перетворення їх продукту Ethereum Trust в біржовий фонд з розрахунковими правами (ETF) на четвер, повідомляє Reuters.

За один день до того, як американські регулятори відклали своє рішення щодо заявки відомого управляючого активами гіганта BlackRock на запуск подібного продукту до 10 березня 2024 року. Однак, затримки не стали сюрпризом, оскільки аналітики не проявляли надій на затвердження до травня цього року.

Голова SEC знижує ентузіазм щодо схвалення ETF на ETH.

Ймовірність отримання схвалення заяв на створення Ethereum ETF у найближчому майбутньому була пом'якшена головою Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) Гарі Дженслером. На брифінгу для ЗМІ, що відбувся 24 січня, Дженслер підкреслив, що нещодавно дано зелене світло для Bitcoin ETF агентством було чітко лише для Bitcoin і не означає загальної підтримки інших криптовалют.

Це уточнення важливе з огляду на спекуляції у деяких колах, що Ethereum ETF можуть бути наступними щодо регулятивного схвалення. Генслер з'ясував ці очікування під час брифінгу, заявивши: "Як я вже згадував два тижні тому, запропоновані заходи, що стосуються біржових товарів на основі біткоїна, обмежені саме цим певним товаром, який не є цінністю, і не повинні тлумачитися як щось більше, ніж це".

Схвалення Біткоїн-ETF означає новий початок для криптовалюти.

Один з найбільших проривів в криптосекторі став можливим завдяки затвердженню 11 біткойн-ETFів на ринку криптовалют США регулятором СЕК в цьому місяці. Це був переломний момент для галузі, яка протягом більш як десятиліття просувала законодавчу підтримку подібних продуктів.

Ці біржово-торгові фонди, призначені для відстеження ринкової ціни основного цифрового активу, надають інвесторам зручну можливість отримати експозицію до токена без прямої покупки валюти.

Поданням затвердження викликало широке сприйняття і підвищило очікування зростання інтеграції між традиційною фінансовою сферою та криптовалютною індустрією через введення таких фондів. В результаті стали помітними зростання вартості криптотокенів та акцій, пов'язаних з цією галуззю, що свідчить про оптимізм, пов'язаний із цим розвитком.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті