Аналітики передбачають введення Bitcoin ETF Charles Schwab - трльйони входять на ринок?

  • 29.01.2024 15:15
  • 4 хвилини читання
Аналітики передбачають введення Bitcoin ETF Charles Schwab - трльйони входять на ринок?

Фінансовий гігант Charles Schwab з активами у розмірі 8,5 трлн доларів викликає здогадки аналітиків щодо можливості входу компанії на ринок біржових фондів (ETF) для Bitcoin (BTC).

За звітом інформаційного порталу RIABiz, який спеціалізується на інвестиційній консультаційній галузі, експерти вважають, що компанія Чарльз Шваб, незважаючи на наявність сторонніх Bitcoin ETF (фондів, заснованих на Bitcoin), може скористатися своїм масштабом та стратегією надання послуг за невисокою вартістю для запровадження власного Bitcoin ETF.

Нещодавно Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) надала схвалення на створення Bitcoin ETF, і компанія Schwab негайно зробила доступними всі 11 фондів на своїй платформі.

Однак компанія ще не вивела на ринок власний Bitcoin ETF, з аналітиками, що вказують на те, що Чарльз Шваб може зачекати, щоб спостерігати за динамікою ринку та, можливо, запровадити ETF з "шоково низькими комісіями".

Чарльз Шваб відомий своїм консервативним підходом.

За словами експерта з експертизи ETF Bloomberg Intelligence Еріка Бальчунєса, хоча Чарльз Шваб є важливим учасником фінансової галузі, він відомий своїм консервативним підходом до розробки продуктів.

"Вони дуже пізно зайняли позиції на ринку дешевих бета-фондів, розумних бета-фондів та дивідендних фондів. Вони ніколи не виступають першими. Але цього їм і не потрібно. Клієнти настільки вірні, а продукти настільки доступні, що компанії не турбує поспішати. Незалежно від погодних умов, кошти продовжують надходити", - сказав Балчунас.

Не зволікайте зі швабами, вони ніколи не перші на ринку в чомусь, але вони роблять враження, коли вони приходять з забрудненими дешевими вимогами та 30 мільйонами активних брокерських рахунків. І їм не подобається Фідель. Таким чином, успіх $FBTC може подратувати їх і прискорити в поданні чогось раніше, а не пізніше. https://t.co/w92J51Ildl - Ерік Балчунас (@EricBalchunas) 27 січня 2024

Журналістам з такої ж причини Морнінгстар аналітик Брайан Армур заявив, що Чарльз Шваб історично підходить до своєї діяльності з методичністю, обмінюючи перевагу першорухувальника на більш "розсудливий асортимент, з яким вони можуть працювати на довгостроковій основі".

Зараз лише Тематичні Криптовалютні ETF

Хоча у компанії Charles Schwab є тематичний криптовалютний ETF, вона не ризикувала створенням власного продукту на основі біткоіну.

Стаж компанії узгоджується з її зобов'язанням уникати конфліктів інтересів та утримуватися від підтримки конкретних фондів, згідно з статтею RIABiz, додаючи, що замість цього фірма надає своїм консультантам та інвесторам гнучкість, пропонуючи різноманітні сторонні біржово-торговельні фонди.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті