Асоціація блокчейну попереджає, що законодавство Воррена проти криптовалют загрожує робочим місцям та стратегічним перевагам США.

  • 13.02.2024 08:16
  • 5 хвилин читання
Асоціація блокчейну попереджає, що законодавство Воррена проти криптовалют загрожує робочим місцям та стратегічним перевагам США.

Асоціація Блокчейн подала другий лист до Комітету фінансових послуг Палати представників та Комітету з банківських справ Сенату, у якому висловила занепокоєння стосовно законопроекту, автором якого є сенатор Елізабет Воррен.

Законодавство, яке має назву Закон про протидію відмиванню грошей з використанням цифрових активів 2023 року (ЗПВГЦАЗА 2023), отримало підтримку від 19 інших сенаторів-співпоновників, що стурбувало криптоспільноту.

У листопаді 2023 року Асоціація блокчейну початково надіслала лист з 40 підписантами колишніх військових, національних безпекових та розвідувальних служб США.

У цьому недавньому листі заявляють про наявність 80 підписантів з подібними професійними досвідом.

Політичні наслідки Законодавства Воррена щодо криптовалют.

Під час написання першого листа намагалися спростувати перебільшену наративу зв'язку криптовалют з атакою на Ізраїль у 2023 році, якою керувала Хамас. Однак, у новому листі акцент зміщується на політичні наслідки законодавства DAAMLA, запропонованого Уоррен.

За даними Blockchain Association, законопроект Воррена створює значні ризики для стратегічної переваги країни, загрожує десяткам тисяч робочих місць у США та мало ефективний у боротьбі з нелегальними учасниками криптовалютної сфери.

Цей лист також є відповіддю на попередній лист, який Воррен направила до Асоціації блокчейну, де вона звинуватила асоціацію у мобілізації колишніх службовців оборони, національної безпеки та правоохоронних органів для підриву біпартійних зусиль у Конгресі щодо проблеми фінансування терористичних організацій через криптовалюти.

ПОСТІЙНО. Сенатор США Елізабет Воррен кидає БОМБУ на Blockchain Association! Вимагаючи від Blockchain Association розголошення інформації про наймання колишніх військових та урядовців - посади, заробітну плату і все це! Заявляючи, що Blockchain Association працювала на підриву... pic.twitter.com/pSkanu8wUN - Доброго ранку, Крипто (@3TGMCrypto) 19 грудня 2023 року

Заяви Уоррена стосувалися координації Асоціацією Блокчейн візиту до Капітолійського пагорба для обговорення питань, зазначених у їхньому першому листі.

Такі ж листи були також надіслані Coinbase та думковому центру Coin Center.

У своєму новому листі до Воррен, Асоціація Блокчейн вказала на те, що вона підставно ставить під сумнів мотивації та чесноту багатьох вітеранів американської армії та розвідки, не займаючись при цьому сутністю їхніх аргументів.

Зокрема, голова Комітету з банківських справ Сенату, сенатор Шеррод Браун (Д-Огайо), ще не підтримав DAAMLA або будь-який інший законопроект.

Як голова комітету, Браун має значний вплив на те, чи будуть висуватися законопроекти, пов'язані з криптовалютами, з комітету до повного складу Сенату для розгляду.

DAAMLA ставить під загрозу американські робочі місця: Асоціація Блокчейн

Лист Асоціації блокчейну стверджує, що DAAMLA підриває стратегічну перевагу країни, ставить під загрозу десятки тисяч робочих місць у США та має мінімальний вплив на виявлення нелегальних акторів.

У листі зазначено, що Закон про протидію відмиванню грошей у сфері цифрових активів загрожує стратегічній перевагі нашої країни, під загрозою опиняються десятки тисяч робочих місць в США, і має маленький вплив на нелегальних суб'єктів, на яких він спрямований.

Одним з проблемних аспектів цього законопроекту є включення майнерів біткоїнів та валідаторів інших блокчейнів до категорії відповідальних сторін за здійснення процедури перевірки клієнта та дотримання вимог Банківського таємниці.

Багато експертів галузі стверджують, що такий підхід є нереалістичним, враховуючи природу технології блокчейн.

У березні Асоціація Блокчейн планує провести ще один візит до Капітолійського пагорба, щоб взяти участь у детальній дискусії з політиками щодо питань, пов'язаних із законодавством DAAMLA.

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті