Австралійський суд відкидає звинувачення проти сервісу Block Earner DeFi "Access".

  • 12.02.2024 08:30
  • 5 хвилин читання
Австралійський суд відкидає звинувачення проти сервісу Block Earner DeFi "Access".

Австралійський суд відкинув звинувачення, пов’язані зі службою DeFi «Access» від Block Earner, у справі, поданій Австралійською комісією з цінних паперів та інвестицій (ASIC).

Іен Макніл Джекман, суддя, який керував справою, прийняв розподілити рішення щодо цієї справи.

Незважаючи на відкидання обвинувачень щодо послуги "Access" компанії DeFi, встановлено, що "Block Earner" займалася нелицензованою фінансовою діяльністю зі своїм криптовалютним продуктом "Earner".

ASIC звинувачує Block Earner у наданні послуг без ліцензії.

В листопаді 2022 року ASIC подав позов проти Block Earner, звинувачуючи компанію у наданні неліцензованих продуктів з фіксованим прибутком на основі криптовалютних активів.

Варто відзначити, що Block Earner, за підтримки відомої криптовалютної біржі Coinbase, вже на початку цього місяця добровільно припинив надавати свою послугу фіксованого доходу під назвою "Earner".

НОВИНА: Австралійська фінтех-компанія Block Earner була знайдена виконувати фінансові послуги без ліцензії. Важливо зазначити, що Block Earner стверджувала, що розглядає себе як "обмін криптовалютами" і вважала, що їй потрібно виконувати лише... pic.twitter.com/JSNrWIBCPO — Inoke Faletau (@InokeFaletau) 9 лютого 2024 року

Заступниця голови ASIC, Сара Корт, підкреслила важливість рішення суду, зазначивши, що воно надає чіткість щодо того, коли криптовалютні продукти, забезпечені криптовалютою, слід вважати фінансовими продуктами, що потребують ліцензування згідно з законодавством.

"Це важливе рішення надає певну ясність стосовно того, коли криптовалютні товари повинні вважатися фінансовими продуктами, які потребують ліцензування згідно з законодавством", - зазначила вона у коментарі.

"Компанії, які пропонують продукти з криптоактивами, повинні ретельно розглянути, чи є їхні пропозиції фінансовими продуктами згідно з чинним законодавством. І якщо вони є такими, переконатися, що вони мають відповідні ліцензії та повноваження перед початком їх поширення."

Платформа Block Earner планує відновити свою послугу "Доступ до DeFi". Note: "DeFi" (decentralized finance) is a term commonly used to describe financial applications built on blockchain technology.

Після відхилення звинувачень щодо сервісу "Access" від Block Earner DeFi, компанія може продовжувати надавати цю конкретну послугу.

1 березня 2024 року заплановане слухання, під час якого буде визначено розмір штрафу, який Block Earner буде зобов'язаний сплатити за зайняття нелегальних фінансових послуг.

Варто зауважити, що криптовалюта зазнала все більшого нагляду в Австралії.

У травні криптовалютна біржа Binance Australia повідомила своїх клієнтів, що вони втратять можливість здійснювати вкладання та виведення австралійських доларів через рішення постачальника послуг третьої сторони.

У липні посадовці Австралійської комісії зі зцілення фінансових послуг (ASIC) навіть провели обшуки в офісах Binance Australia.

Крім того, в березні австралійський пруденційний регулятор встановив вимогу до банківщиків надавати звіти про свої ризики, пов'язані з криптокомпаніями та стартапами, після розпаду Silicon Valley Bank та наступної змії на банківському ринку.

Асоціація регулювання банків відповідно запитала місцеві банки поліпшити свої звіти щодо криптовалютних активів і надати щоденні оновлення регулятору, щоб отримати більше інформації про можливі вразливості в системі.

У жовтні уряд Австралії також представив пропозицію, спрямовану на підпорядкування цифрових активівнісних платформ тим самим законам, які регулюють інші фінансові послуги провайдерів.

У рамках даного плану операторам криптоплатформ буде необхідно отримати фінансову ліцензію, а також забезпечити постійний моніторинг та регулярні перевірки коштів клієнтів.

На відповідь на зростаючі обмеження щодо криптовалютних платежів, Blockchain Australia, галузева організація, що представляє галузь блокчейну та цифрової валюти в Австралії, запустила нові ініціативи щодо боротьби з криптошахрайством та обманом.

Згідно з новим планом, орган буде вживати безліч заходів, включаючи програми освіти, круглі столи та інші.

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті