Батьки Сема Банкмана-Фріда подають прохання про відмову у справі про шахрайський переказ на FTX.

  • 17.01.2024 13:45
  • 5 хвилин читання
Батьки Сема Банкмана-Фріда подають прохання про відмову у справі про шахрайський переказ на FTX.

Батьки Сема Бенкмен-Фріда, засоромленого засновника FTX, намагаються домогтися відкликання позову, поданого проти них. Вони стверджують, що не мали жодного відношення до будь-яких заявлених шахрайських переказів або порушень довірчих обов'язків.

Адвокати, які представляють інтереси Йозефа Банкмана та Барбари Фрід, подали відповідне заявлення у понеділок, заявляючи, що позивачі, які є боржниками FTX та Alameda Research, намагаються використовувати той факт, що Банкман-Фрід є їхнім сином.

Адвокати, які представляють інтереси Банкмана і Фріда, наголосили на тому, що їхні стосунки з боржниковими суб'єктами не є підставою для правових заходів.

Вони вказали на те, що жоден з відповідачів не займав посади керівництва і мав лише обмежені взаємодії з підприємствами Боржників.

Позов спочатку був поданий компанією FTX у вересні 2023 року з метою відшкодування збитків, спричинених як передбаченими шахрайськими переказами, порушеннями довірчих обов'язків та іншими правопорушеннями.

За словами позивачів, Бенкмен та Фрід використовували свій доступ та вплив у рамках підприємства FTX для збагачення за рахунок боржників.

Вони твердили, що Банкмен називав Аламеду «сімейним бізнесом» та використовував кошти, надані боржниками, для придбання розкішної нерухомості на Багамах, відомої як «Блу Вотер» або «Олд Форт Бей», вартістю $16,4 мільйона.

Батьки Сема Банкмен-Фріда заперечують звинувачення.

Банкмен та Фрід категорично заперечують ці обвинувачення.

Вони стверджували, що родинні зв'язки та спілкування Банкмена з Банкмен-Фрідом не роблять Банкмена фактичним директором компаній Alameda або FTX US.

Адвокати підкреслили, що позов не встановив, чи була Блу Вотер їх основним або єдиним місцем проживання, і вказали на те, що багато операцій і бізнес-об'єктів Групи ФТХ знаходилися на Багамах у відповідний час.

У позові також заявлялося, що Банкмен та Фрід настоювали на значних політичних та благодійних внесках, включаючи пожертвування університету Стенфорда, в намаганні підвищити свій професійний та соціальний статус на шкоду групи FTX.

У відповідь, адвокати батьків відкинули це звинувачення як юридично незначуще, зауважуючи, що позов не встановив особисту користь Банкмана або Фріда від пожертв.

Нове управління FTX шукає капітал

Тим часом, нове керівництво FTX намагається повернути кошти, розподілені до їх звернення в суд за розділом 11 у листопаді минулого року.

По-перше, компанія ініціювала правові дії проти Ківеса і його венчурної фірми K5 з метою повернення наблизиваних 700 мільйонів доларів, які Банкмен-Фрід інвестував у неї.

У скарговому зверненні стверджується, що Бенкмен-Фрід був "расточливим меценатом", який переказав мільйони Кайвесу, K5 Global та Бауму після участі у соціальному заході, який відбувся в 2022 році.

Нещодавно адвокати FTX, працюючі у справі банкрутства, подали позов проти Bybit Fintech з метою відновлення $953 мільйонів у готівці та цифрових активів, які були зняті з біржі перед поданням заяви на проведення процедури за главою 11 років тому.

Як повідомляється, американські прокурори вирішили не преслідувати залишкові звинувачення проти Сема Банкмана-Фріда, включаючи звинувачення у закордонних хабарництвах та банківській шахрайстві.

Однак скасування звинувачення у незаконних політичних пожертвах викликало серйозне занепокоєння серед криптоспільноти, враховуючи добре задокументовані внески Банкмен-Фріда політикам обох головних партій.

Прокурори твердили, що Банкмен-Фрід використовував кошти клієнтів у розмірі 100 мільйонів доларів для політичних пожертв.

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті