Binance Labs твердить, що не відомо про проведення ведучого майбутнього збору коштів SkyArk Chronicles в розмірі $15 млн.

  • 29.01.2024 19:32
  • 7 хвилин читання
Binance Labs твердить, що не відомо про проведення ведучого майбутнього збору коштів SkyArk Chronicles в розмірі $15 млн.

Binance Labs спростував звинувачення щодо своєї участі у останньому інвестиційному раунді ігрової платформи SkyArk Chronicles.

Відділ корпоративних інвестицій біржі криптовалют Binance опублікував заяву у понеділок, уточнюючи, що не брав участь у фінансуванні проекту SkyArk Chronicles у сумі 15 мільйонів доларів.

Проте, Binance Labs відзначила, що вона виступала стратегічним партнером для ігрової платформи протягом її інкубації на своїй платформі у 2021 році.

SkyArk Chronicles - це проект, започаткований та інвестований Binance Labs у 2021 році під час сприяння в Incubation Season 3; зазначається, що Binance Labs не брав участі у останньому раунді фінансування проекту цього року. Дякуємо всім за увагу. SkyArk Chronicles - це проект, започаткований та інвестований компанією Binance Labs у 2021 році під час проведення третього сезону інкубації; слід зауважити, що Binance Labs не брав участі у найновішому раунді фінансування проекту в цьому році. Дякуємо всім за увагу.

Надаючи додаткові деталі, інвестиційне підрозділ криптовалютної біржі пояснив, що він не був усвідомлений про 15 мільйонів доларів інвестицій або про твердження, що він очолював фінансування раунду до того, як проект багатомірного блокчейну оголосив про це.

Після отримання повідомлення про цю ситуацію, команда негайно зв'язалася зі SkyArk Chronicles, щоб виправити неправильну інформацію, що стосується благодійної події зі збору коштів.

Проте команда SkyArk Chronicles лише видалила оголошення від 12 січня 2024 року, не надавши необхідних уточнень своїй спільноті проекту.

Протягом останніх кількох років Binance Labs інвестувала в сотні проектів. Як інвестиційна фірма, ми завжди намагаємося найкраще підтримувати проекти, в які вкладаємо. Зрозуміло, що кожна інвестиційна фірма сподівається, що їх портфельні проекти будуть успішно розвиватися. 1) В нормальних умовах... pic.twitter.com/CHRCHKdmbP — Binance Labs Fund (@BinanceLabs) 29 січня 2024 р.

Для підтвердження своїх заяв, команда Binance Labs поділилася знімками екрана своєї розмови з ігровою платформою, наголошуючи, що вони стали обізнані з ситуацією лише після звернення їх користувачів.

Binance Labs також заявив, що його рішення базується на принципі "унілатеральної уточненості", який, на його думку, повинен бути основою для всіх співпраць у стрімко зростаючому екосистемі Web3.

Регуляторна конфронтація Binance та ключовий учасник майбутнього.

SkyArk Chronicles - це графічна платформа блокчейну, яку створив псевдонімний божественний герой гри Сатоші Накамото, що поглинає гравців у багатомір'є, створене його уявним божеством.

Створена у 2021 році веб-платформа для гри Web3 здобула визнання, отримавши можливість взяти участь у Інкубаційній програмі сезону 3 від Binance Labs. З того часу вона продовжує ростти і процвітати.

Як детально пояснено у зараз видаленому повідомленні на X від 12 січня 2024 року, команда Binance Labs, як відомо, очолила раунд інвестицій у розмірі $15 мільйонів на платформі, до якого приєдналися понад 40 венчурних фондів, включаючи такі відомі імена, як BreedersDAO, LayerZero, Tangent Ventures, серед інших.

Поділ Binance Labs стосовно даного питання було уточнено, але інші вказані інвестори залишилися мовчазними.

SkyArk Chronicles на своєму кінці прозоро висловився у публікації на Х, виражаючи шкоду за "неправильну комунікацію" і визнавши наступну роз'яснювальну заяву інвестиційного підрозділу.

Ми щиро приносимо вибачення за непорозуміння та висловлюємо вдячність за пояснення від Binance Labs. Ми продовжуємо зосереджуватися на досягненні успіху проекту SkyArk і продовжимо наполегливу роботу, щоб реалізувати нашу мрію. https://t.co/2ZbgCPXfLK — SkyArk Chronicles (@SkyarkS) 29 січня 2024 р.

Тим часом, біржа Binance продовжує намагатися відновити свою репутацію після хвилювального закінчення 2023 року.

В рамках несподіваного розвитку подій зі сторони Міністерства юстиції США (DoJ), криптовалютна біржа зіткнулася з кримінальними звинуваченнями, включаючи шахрайство, відмивання грошей та порушення Закону про банківську таємницю (Bank Secrecy Act, BSA).

Розслідування, в якому брали участь Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами (CFTC) та ще дві американські агенції, призвело до накладення штрафу в розмірі 4,3 мільярда доларів на платформу, що призвело до звільнення її засновника і тодішнього генерального директора Чанпенга Чжао.

Компанія Binance погодилася заплатити 4,3 мільярди доларів для досягнення угоди з Міністерством юстиції та Комісією з торгівлі товарними ф'ючерсами через порушення антифінансування та антививідного законодавства США. Засновник Чжао визнав свою вину у порушенні законів про боротьбу з відмиванням грошей в США. Однак справа SEC все ще покоїться над цією біржею.

Під новим керівництвом, з Річардом Тенгом на посаді генерального директора, Binance переходить на новий етап у сфері Веб3. Тенг наголосив на зобов'язанні до дотримання регулятивних вимог у першому публічному заявленні біржі.

Ось мій перший блог як генеральний директор #Binance. Я хочу скористатися цією нагодою, щоб поділитися негайними напрямками розвитку, обговорити нашу відповідальність перед користувачами і мою думку про майбутнє нашої галузі. https://t.co/c6QMS6Ulmm — Річард Тенг (@_RichardTeng) 27 листопада 2023 року

Цей підхід з орієнтацією на регулювання проник у всю бізнес-екосистему, що призвело до нещодавньої відмови Binance Labs підтримати новий збір коштів проекту SkyArk Chronicles.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті