Біржа WhiteBIT розширює свій асортимент: 10 нових проєктів додано у березні.

 • 11.04.2024 15:34
 • 10 хвилин читання
Біржа WhiteBIT розширює свій асортимент: 10 нових проєктів додано у березні.

Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.

 • З першого березня на біржі
 • Пара: AXL/USDT - курс обміну активу AXL за стабільну монету USDT.

Axelar - це платформа Web3, яка забезпечує з'єднання різних мереж для зручної взаємодії користувачів. AXL є внутрішнім токеном платформи, який підтримує проєкт і допомагає створювати безпечний міжланцюговий зв'язок.

Також варто прочитати Нова епоха рішень: як за допомогою штучного інтелекту стати більш успішним в торгівлі криптовалютою.

Власники AXL підтримують децентралізовану безпеку та управління, отримуючи винагороди та комісії. Axelar використовує алгоритм консенсусу Proof-of-Stake з можливістю програмування на основі токена AXL.

КіберПриєднання (КІБЕР)

 • З 6 березня на ринку.
 • Торгові пари: CYBER/USDT, CYBER-PERP

КіберЗв'язок - це протокол соціального Web3-блокчейну, призначений для розробки децентралізованих соціальних додатків (dapp) та надання користувачам контролю над своєю цифровою ідентичністю, зв'язками, контентом та взаємодією.

Протокол Hooked (HOOK)

 • 7 березня на фондовій біржі відбулися значні коливання цін.
 • Пара: ГАК/USDT

Протокол Hooked створює базовий рівень для широкого впровадження Web3, надаючи індивідуальні продукти Learn & Earn та інфраструктуру для користувачів і компаній, щоб увійти в світ Web3.

Благодаря продукту Wild Cash, предлагаемому Quiz-to-Earn и другими геймифицированными учебными программами, привлекли более 2 миллионов участников в сообщество, Hooked стремится создать экосистему, принадлежащую сообществу, упрощая и оптимизируя потоки адаптации для всех Web3-энтузиастов.

Протокол Маверік (MAV)

 • На фондовій біржі з: 8 березня
 • Пара: МАВ/USDT

Maverick Protocol - це постачальник DeFi-інфраструктури, що спрямований на підвищення ефективності галузі на основі Maverick AMM. Maverick розробляється для усунення неефективності DeFi, допомагаючи користувачам максимально використовувати ліквідність там, де вона працює найкраще. Проект будується на трьох етапах.

 • Ефективність капіталу: розпочав працювати перший динамічний розподільчий AMM.
 • Ефективність заохочення ліквідності: впроваджено новий механізм формування ліквідності та покращено фінансове становище.
 • Ескроу для голосування: ve-Модель та дизайн метапротоколу.

Maverick AMM допомагає користувачам оптимізувати використання капіталу шляхом автоматизації оптимізації ліквідності під час зміни цін. Вища ефективність капіталу сприяє створенню більш ліквідних ринків, що призводить до покращення цін для трейдерів та збільшення комісій для постачальників ліквідності.

Ця вбудована функція допомагає довгостроковим компаніям позбутися високих комісій за газ, які виникають внаслідок коригування позицій навколо ціни.

Ювон (UWON)

 • На фондовій біржі на 8 березня
 • Пара: UWON/USDT - це валютна пара, що складається з токену UWON і стабільної монети USDT.

Uwon - це мем-культив, що відзначає появу гри Case Boom - проекту Near Protocol на Telegram Wallet. Під час завершення гри відбулася комічна помилка, коли на порожньому екрані залишився лише напис "YOU WON".

Десятки тисяч людей було свідками появи екрану, і Near Protocol вирішили випустити спеціальний мем-койн з приводу цього.

Собака з капелюхом (WIF)

 • З 11 березня на біржі.
 • Торгові пари: WIF/USDT, WIF/BTC, WIF/TRY, WIF-PERP

Dogwifhat - це криптовалюта у мережі Solana, створена на основі популярного мему інтернету про собаку шиба-іну в рожевій в'язаній шапці.

Засновники проекту залишаються анонімними, проте вони заявляють, що найпопулярніша мем-монета Dogecoin (DOGE) їх надихнула. Dogwifhat - це криптовалюта, якою управляє спільнота власників токенів WIF.

Metis (METIS) - це криптовалюта, що існує в блокчейні та пропонує швидкі та анонімні транзакції.

 • На фондовій біржі з 11 березня
 • Торгові пари: METIS/USDT, METIS/BTC, METIS/TRY.

Metis - це рішення для масштабування Ethereum Layer-2, яке спрямоване на вирішення трилеми ланцюга: блокчейни не можуть бути одночасно децентралізованими, безпечними та масштабованими. Крім того, воно прагне вирішити найбільші проблеми Ethereum: швидкість, вартість і масштабованість.

Metis бажає сприяти розробникам у створенні та управлінні існуючими dapps, а також підтримувати розробників і підприємців, які мають намір створювати та запускати нові dapps. Він також вбудовує структуру Decentralized Autonomous Company (DAC) у свою інфраструктуру другого рівня, щоб сприяти розробникам і компаніям у переході від Web 2.0 до Web 3.0.

Metis розробляє доступні та гнучкі рішення, які дозволяють кожному створювати, запускати та розвивати будь-який застосунок, бізнес чи спільноту за допомогою технології блокчейн.

Aevo (AEVO) - це криптовалюта, яка представлена на ринку криптовалют.

 • З 14 березня на угоду біржі.
 • Торгові пари: AEVO/USDT, AEVO-PERP.

Aevo - високопродуктивна децентралізована біржа з книгою ордерів, що має всі необхідні функції для професійного трейдера опціонів. Тут також є надійна система нарахування маржі (з портфельною маржою) та сотні інструментів для торгівлі.

Aevo прагне стати провідним місцем для торгівлі опціонами в Інтернеті. Три основні переваги, які надає Aevo користувачам:

 • Більше 100 інструментів з великою кількістю ударів та термінів дії.
 • Висока ліквідність досягнута завдяки співпраці з провідними у світі трейдерами опціонами.
 • Швидка адаптація, депозит в USDC з будь-якої мережі EVM.

Ether.fi (ETHFI) - це децентралізована фінансова платформа, яка працює на блокчейні Ethereum.

 • з 18 березня на біржі
 • Торгові пари: ETHFI/USDT, ETHFI/BTC, ETHFI/TRY, ETHFI-PERP.

Ether.fi - це децентралізований стейкінговий протокол, який дозволяє користувачам зберігати повний контроль над своїми активами без необхідності довіри стороннім сервісам. Використовуючи можливості децентралізації, учасники мають можливість ефективно управляти своїми активами без необхідності отримання додаткового дозволу.

Протокол проєкту забезпечує безпечний та неперервний сервіс делегованого стейкінгу, одночасно пропонуючи вищий дохід та менші витрати завдяки інноваційним джерелам доходу та оптимізації операційної ефективності.

Мережа JTC Network (JTC)

 • З 5 березня на біржі.
 • Пара: Джойнтокен/Тетер

Проект Jurat спрямований на переворот у правозастосуванні за допомогою технології блокчейн, що дозволяє вирішити проблему дотримання законних прав у децентралізованих структурах.

Зберігаючи основні цінності блокчейну – децентралізацію, безпеку та анонімність, проєкт Jurat розробляє ефективний механізм правозастосування, в той же час інтегруючи судові процедури. За допомогою таких принципів, як збереження власних протоколів, усунення посередників і захист від зловживань державних органів, Jurat пропонує складне рішення для торгівлі, яке віддзеркалює амбіції Web3. Інноваційний підхід проєкту спрощує прямий судовий захист у блокчейні, підвищуючи безпеку в екосистемі цифрових активів, а також створює регульоване середовище, де законні права мають позовну силу в ланцюзі.

WhiteBIT продовжує розвивати різноманітне криптовалютне середовище для початківців та досвідчених трейдерів. Згідно з представниками біржі, це лише частина запланованих оновлень на весну 2024 року, тож користувачі можуть очікувати ще більше нових проєктів на платформі та цікавих активностей, які допоможуть їм познайомитись з ними через гру та виграти приємні призи.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті