Bitcoin та альткоїни кидаються відповідно до фаз у биковому циклі: Pantera Capital

  • 19.01.2024 16:31
  • 5 хвилин читання
Bitcoin та альткоїни кидаються відповідно до фаз у биковому циклі: Pantera Capital

Компанія Pantera Capital вказує, що волатильність цифрових активів, зокрема Bitcoin (BTC), можна дослідити на різних етапах розвитку ринку в порівнянні з іншими токенами.

Новий ринковий звіт від компанії Pantera Capital відображає зв'язок між кількома активами під час періодів росту криптовалют, станом ринку та перспективами на 2024 рік щодо Bitcoin, альткоінів та децентралізованої фінансової системи (DeFi).

З важливим наступом до цього року, ми вважаємо, що є ще багато чого, на що можна сподіватися в 2024 році. У цьому листі ми обговорюємо: - Прогнози на 2024 рік - Криптокореляції в межах бикових циклів - Стан блокчейн-венчурів - Потенціал AIxWeb3 https://t.co/kq92Qneie3 - Pantera Capital (@PanteraCapital) 16 січня 2024 року

У першій фазі кожної періоду зростання ціни на біткоїн, він має тенденцію перевершувати інші активи. Однак наступна фаза визначається декількома альткоїнами, які беруть лідерство у ринку з рук біткоїна.

Це головним чином обумовлено розміром, часткою на ринку та історіями, пов'язаними з активом. Ринкова капіталізація Bitcoin становить понад 809 мільярдів доларів з часткою на ринку 47,2%, що робить його найбільш пропонованою криптовалютою для інституційних інвесторів.

При входженні інституційних інвесторів на ринок, що спонукає биковий настрій, першим криптовалютним активом та пов'язаними продуктами, у які вони потрапляють, є Біткоїн. Це збільшує ціну активу та значно підвищує загальний ринок.

Це було помітно протягом минулого року, коли ринок вийшов з застою за рахунок збільшення інституційного попиту на фоні потенційного схвалення спотового BTC ETF Комісією з цінних паперів та бірж (SEC).

Біткойн – перша криптовалюта нового покоління.

На чи навіть після заяви про включення Bitcoin у портфель BlackRock та інших традиційних інвесторів, його ціна стрімко зросла на 157% протягом останніх 12 місяців, запалюючи інтерес биків до нового руху. Однак, після остаточного затвердження ціна різко впала.

Крім того, Біткойн є найбільш пропонованим активом для новачків у криптовалюту, і його ліквідність приваблює різні класи інвесторів. З ринковою часткою майже 50%, нові користувачі спочатку хочуть отримати частку цього активу, перш ніж спуститися "у криптову кроличу нору".

По-перше, початківці-інвестори часто купують біткоїни перед тим, як шукати можливості для інвестування в інші токени. У нього є 15-річна історія успіху та бренд, який багато хто вважає синонімом самої галузі.

Аналітики Космо Джіанг та Ерік Лоу відзначили, що у спробі визначити, як токени співвідносяться на бичому ринку, вони врахували останні два цикли, коли у Bitcoin була "значна частка ринку".

Після того, як користувачі ознайомляються з Bitcoin, вони розширюють свої можливості, досліджуючи інші криптовалюти і досліджуючи безліч варіантів використання та інновацій, таких як децентралізовані програми (dApps) та зростання нефунгібельних токенів (NFT) у 2021 році.

Згідно з доповіддю, частка альткоїнів зменшується, тоді як загальний ринковий капітал зростає впродовж перших місяців, а в 70% випадків альткоїни фіксують підвищення.

У 2021 році БТК зросла на 77% у фазі 1, тоді як альткоіни показали лише 23%, але в наступних етапах, під час яких БТК записала 33% зростання, альткоіни стрімко зросли на 67%.

Напрямок вибору токенів буде вирішальним у довгостроковій перспективі, оскільки перевага буде залежати від конкретної ситуації, а не обов'язково від певного сектору чи непостійних, краткочасних спекулятивних наративів.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті