Bitfinex Securities запускається в Ель-Сальвадорі 31 січня як перший зареєстрований постачальник послуг.

  • 31.01.2024 10:00
  • 4 хвилини читання
Bitfinex Securities запускається в Ель-Сальвадорі 31 січня як перший зареєстрований постачальник послуг.

31 січня Bitfinex планує розпочати роботу в Ель-Сальвадорі, ставши першим зареєстрованим та ліцензованим провайдером цифрових активів у країні.

Українська криптовалютна біржа Bitfinex Securities, розкрила свій план відкриття філії в Ель-Сальвадорі, інформацію про який було розіслано електронною поштою із Cryptonews.com.

Очікується, що запланований запуск Bitfinex у країні Центральної Америки покращить статус країни як ключового учасника у сфері цифрових активів, що потенційно може вплинути на надзвичайні загальні вибори 4 лютого.

Ель-Сальвадор здобуває прибуток від інвестицій у біткоїн.

Рішення було прийнято всього два місяці після оголошення президентом Найібом Букелем про отримання прибутків від інвестицій у біткоїн у Сальвадорі.

У грудні 2023 року, коли ціна на Bitcoin перевищила 42 000 доларів, Букеле заявив у соціальних мережах, що країна нарешті отримала прибуток від своїх інвестицій у криптовалюту і має намір продовжувати утримувати своє актив.

Інвестиції Сальвадору в Bitcoin заробляють! Після буквально тисячі статей та злобних матеріалів, які глузували з наших нібито збитків, всі вони розраховувались на основі ринкової вартості Bitcoin на той момент... З поточною ринковою вартістю Bitcoin, якби ми продали...

"Інвестиції Ель-Сальвадору в Bitcoin знаходяться у прибутку!" - заявив Букеле.

З урахуванням поточної ринкової ціни Bitcoin, якби ми вирішили продати наші Bitcoin, ми не тільки повністю відновили б нашу інвестицію, але й здобули б прибуток у розмірі 3 620 277,13 доларів США (на данний момент). Звичайно, ми не маємо жодних намірів продавати.

У вересні 2021 року Ель Сальвадор оголосив прийняття Bitcoin як своєї законної платіжної одиниці і у січні 2023 року здійснив офіційну регуляторну урядову реформу стосовно цифрових активів.

Натуралізація за допомогою Bitcoin

21 грудня 2023 року Конгрес Ель Сальвадору також прийняв новий закон, що дозволяє іноземним громадянам отримати громадянство шляхом інвестицій у Bitcoin.

Закон було схвалено Сальвадорським парламентом, який очолює партія Нові Ідеї президента Букеле, під час нічної сесії.

Закон надає прискорене набуття громадянства іноземним інвесторам, які вносять внески у Bitcoin на благо суспільного та економічного розвитку. Ця ініціатива є частиною стратегії країни залучення іноземних інвестицій та зміцнення економіки.

Крім того, закон спрощує процес натуралізації для іноземних інвесторів, які не володіють іспанською мовою, шляхом відміни звичайної вимоги про п'ятирічну резиденцію. Іноземці, які інвестують у Bitcoin, тепер зможуть отримати громадянство Сальвадору швидше.

Особливо варто відзначити, що закон не визначає мінімальну суму пожертви, що розширює його привабливість для різноманітної групи інвесторів.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті