Bitget запускає фонд на суму $10 млн для підтримки стартапів, які очолюють жінки в галузі Web3.

  • 16.01.2024 14:56
  • 5 хвилин читання
Bitget запускає фонд на суму $10 млн для підтримки стартапів, які очолюють жінки в галузі Web3.

 

Криптовалютна біржа Bitget запустила нову ініціативу під назвою "Blockchain4Her" ("Блокчейн для жінок"), яка спрямована на підтримку підприємств, управління якими здійснюють жінки.

Не секрет, що сектор блокчейну та Web3 завжди був чоловічою доміною. Blockchain4Her запустить програми інкубації спеціально для жіночих підприємців. Це включатиме фонд у розмірі 10 мільйонів доларів, який буде підтримувати стартапи, засновані жінками у блокчейн-індустрії.

Криптовалютна біржа Bitget, заснована на Сейшельських островах, повідомила у своєму останньому дослідженні, що на ринку фінансування блокчейну є обмежена гендерна різноманітність. Виявлено, що жіночі блокчейн-стартапи отримали всього 6% від загальної суми фінансування у сфері блокчейну.

"В індустрії, що стрімко розвивається, різноманітність та включеність є невід'ємними для сталий зростання", - зазначив(ла) Грейсі Чен, Керуючий директор компанії Bitget, у прес-релізі.

Чен пояснює, що ініціатива Blockchain4Her відображає головну мету Bitget - зменшити гендерний розрив в індустрії блокчейн. Вона сказала, що група має на меті досягнути цього шляхом програм інкубації, конкурсів з презентації проектів та визнання досягнень. Ця група надихатиме та заохочуватиме жінок займати лідерські посади відповідно до Web3 та простору блокчейну.

"Ця ініціатива відповідає нашій загальній візії створення більш справедливого та інклюзивного майбутнього за допомогою потужності блокчейну", додає Чен.

Оголошення було зроблено під час події Web3 Hub Davos, яку проводило CV Labs, на Всесвітньому економічному форумі 2024 року.

Гендерні нерівності в екосистемі венчурного капіталу

Нещодавно Bitget опублікував звіт про фінансування блокчейну в 2022 та 2023 роках, який підкреслює останні тенденції, включаючи розбіжності між статями у сучасній VC-екосистемі. У своєму оголошенні від 11 січня обмін показав, що стартапи у сфері блокчейну отримали 27,85 мільярда доларів США з січня 2022 року по третій квартал 2023 року, що ознаменує 70% спад за кожним кварталом протягом цього періоду. Загалом наступний ринок призвів до зменшення фінансування на 61,6% у 2022 році, з найнижчим показником в кварталі у розмірі 1,97 мільярда доларів США, що становить 29% спаду порівняно з першими місяцями 2022 року. При тому, що стартапи залучили 27,85 мільярда доларів США, жіночо-керовані фірми Web3 зареєстрували лише 1,77 мільярда доларів США через превалювання упередженості на ринку. Ця статева упередженість зменшує можливості для жінок і, в свою чергу, впливає на широке впровадження криптовалют у сфери, пов'язані з жіночими галузями в традиційній фінансовій сфері.

Blockchain4Her – надання наставництва

Blockchain4Her надає підтримку, менторство та ресурси для жіночих стартапів, пропонуючи їм платформу для виставлення на показ їхнього бізнесу та отримання інвестицій. З плином часу криптовалютна індустрія все більше залучає нових співробітників, зростання числа криптоадрес в США в 2021 році становить міцних 73% порівняно з 2019 роком. Проте, незважаючи на зростання чисельності зайнятих жінок в індустрії, їхній відсоток у загальному обсязі зменшується, згідно з останнім звітом соціальної медіа-платформи LinkedIn 2023 року. У свіжому інтерв'ю з Cryptonews, Чен розповів про зростання екосистеми Bitcoin у цьому році, яке створить довгострокові можливості для галузі.

Bitget також запустив програму "Блокчейн для молоді", яка пропонує фонд на суму 10 мільйонів доларів для інвестицій у блокчейн-стартапи в різних частинах світу. Чен поділився своїми роздумами про різні ініціативи, включаючи освітні кампанії та зустрічі в різних регіонах, таких як Японія, Аргентина, Австралія, Дубай, Тайвань, Велика Британія, Нігерія, Канада та Індія, підкреслюючи свою відданість підтримці молоді в крипто-сфері.

Запропоновано відредагувати текст українською мовою. Нижче наведено рерайт запропонованого тексту: Запропоновано внести зміни до тексту українською мовою. Нижче подано переписку запропонованого тексту.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті