Біткойн набирає популярність: який законопроєкт готують у Сполучених Штатах Америки.

  • 27.06.2024 12:30
  • 2 хвилини читання
Біткойн набирає популярність: який законопроєкт готують у Сполучених Штатах Америки.

Суть законопроєкту полягає в тому, щоб вирішити проблему недостатнього фінансування освіти в Україні.

Американський політик Метт Гейтс представив Конгресу новий законопроєкт. Відповідно до цього проекту, фіскальні органи США зможуть приймати оплату податків біткоінами.

Також варто ознайомитися з Депозитним спокоєм: що очікувати від вкладень в гривні на початку липня.

За словами політика, його надихнули законодавці реформ, які нещодавно провів уряд Сальвадору. Визнання біткойна офіційним платіжним засобом дозволило місцевій владі досягти вагомих результатів.

Деталі цього законопроєкту

Насправді, Ґейц пропонує внести зміни до Податкового кодексу США, який був прийнятий у 1986 році. Щоб здійснити цей проект, американське Міністерство фінансів повинно розробити спеціальний план використання криптовалюти як засобу оплати податків та мит.

Це відважний крок у майбутнє, де цифрові валюти будуть відігравати ключову роль, захищаючи лідерство США в технологічному прогресі, - підкреслює Ґейц.

Згідно з положеннями цього проєкту закону, при отриманні оплати біткоїн автоматично конвертується в долар. Ця конвертація здійснюється незалежно від суми платежу.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті