Біткойн виносить медведям купувальнице, коли ціна перевищила 50 000 доларів - куди подальше рухатиметься BTC?

  • 12.02.2024 18:17
  • 6 хвилин читання
Біткойн виносить медведям купувальнице, коли ціна перевищила 50 000 доларів - куди подальше рухатиметься BTC?

Вівці Bitcoin (BTC) отримують шкільний урок у понеділок, оскільки його ціна перетинає рубіж у $50 000. BTC продовжує демонструвати зростання після того, як він установив найсильніше тижневе закриття з грудня 2021 року в неділю.

За даними TradingView з посиланням на дані торгів на біржі Bitstamp, Bitcoin вперше з листопада 2021 року торгувався вище $50 000.

Останньою ціною торгівлі BTC була понад 3% на день після зростання на 13,5% на минулому тижні.

Це був найбільший тижневий приріст відсотків Bitcoin у минулому жовтні.

Протягом останніх шести місяців ведмеді Біткоїна отримали значні удари.

Ціна BTC зросла на близько 100% з мінімуму в вересні минулого року в області 25 000 доларів.

Відправлені в коротку недоумку: Ведмеді Біткойну зметені з лицею землі

Багато біткоїн-биків будуть шкодувати про те, що занадто поспішно святкували повернення біткоїна нижче за 40 000 доларів минулого місяця після реакції "продати факт" на схвалення спотових біткоїн-ЕТФ в США.

Багато ведмедів Біткоїна тоді розраховували на ще глибше зниження до рівня близько $30 000.

Але ці ведмеді Біткоіну були позбавлені і будуть скинуті під воду близько 30-процентним відновленням ціни з 23 січня, оскільки настали нові сприятливі умови для ціни БТК.

По-перше, після того, як спотовий Біткойн-ETF отримав схвалення, БТК спочатку стикався із значними виливами коштів, які були спричинені GBTC, але тепер він отримує значні сумарні надходження.

За даними CoinShares, показники накопичення коштів у вищезазначених біржових фондах Spot Bitcoin склали 1,1 мільярди доларів США минулого тижня.

Минулого тижня кількість AUM у новостворених дев'яти біткойн-ETF (за винятком конвертованого GBTC від Grayscale) перевищила 10 мільярдів доларів.

Старт біткойн-біржових фондів Spot безсумнівно став найсильнішим стартом фондів у історії.

Приливи коштів до ЕТФ, здається, будуть продовжувати підтримувати Біткойн, не залежно від його ціни.

За словами генерального директора та засновника CryptoQuant Кі Янг Чу, БТК "може досягти $112 тисяч цього року через вплив надходжень від ETF, в найгіршому випадку - $55 тисяч".

Bitcoin цього року може досягти рівня 112 000 доларів під впливом потоків коштів від ETF, а в найгіршому випадку - 55 000 доларів. https://t.co/HrkV3TU8Ul pic.twitter.com/jBn6HWpt9b - Ki Young Ju (@ki_young_ju) 11 лютого 2024 року.

Біткоїн також одержує користь від цих вигодливих факторів.

Витоки коштів у фонди ETF - це не єдині великі фактори, що підпирають Біткоїн зараз.

Також Bitcoin користується підтримкою макрофакторів, оскільки американські фондові ринки досягають нових рекордних рівнів.

Одним із недавніх досягнень, яке надихнуло S&P 500, було перевищення позначки в 5000 пунктів вперше в історії, завдяки потужним звітам про прибутки компаній та економічним данним США.

Акції (а також криптовалюта) продовжують отримувати позитив від ідеї про те, що Федеральна резервна система знизить процентні ставки до кінця року.

Дані про споживчу інфляцію США, які будуть оприлюднені завтра, можуть додатково вплинути на очікування щодо терміну зниження процентних ставок.

Торговці, швидше за все, також підвищили ціну BTC, оскільки наближається швидкуюча зміна швидкості емісії.

Під час половинування (halving) майнери Bitcoin часто змушені продавати свої запаси BTC, щоб скомпенсувати 50% зниження прибутку від випуску BTC. Однак, у історії виявилося, що половинування позитивно впливає на ціну Bitcoin, оскільки воно зменшує темп введення нових монет на ринок.

Куди відправиться наступна ціна BTC?

З урахуванням того, що курс Bitcoin стрімко зросло до нових максимумів за цей рік, деякі хвилюються про можливий відкат.

У кінці кінців, 14-денний індекс відносної сили (RSI) Bitcoin знову стрімко зросла до "перекупленої" зони понад 70.

Крім того, варто звернути увагу на те, що кількість "прибуткових" транзакцій з Bitcoin на блокчейні наближається до 95%, що може вказувати на можливість досягнення піку на ринку.

Так стверджує аналітик Кріптослейту Джеймс Ван Стратен у своєму твіті.

Біткоін наближається до 95% всього доступного обсягу в прибутку, що, як правило, вказує на шляхи. Ми досягли 93% при ціні Біткоїну 49 000. Інверсія також працює, коли менш ніж 50% всього обсягу перебуває в прибутку, що, як правило, вказує на дно. https://t.co/MXItuY0ClV pic.twitter.com/Nk9hVlxGOi - Джеймс Ван Стратен (@jvs_btc) 12 лютого 2024 року

Хоча можливе зниження, биків будуть спостерігати за наближеним тестом опори на рівні близько $52 000.

Будь-які зниження залишаються піддаються активному купівельному імпульсу, завдяки вищезазначеним позитивним факторам ціни на біткоїн.

В середньостроковій перспективі біткойн-ведмедівм ймовірніше за все чекає подальше мучення.

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті