Біткоїн та NVIDIA: які зв'язки між найпопулярнішим цифровим активом та технологічною компанією

  • 25.06.2024 15:31
  • 3 хвилини читання
Біткоїн та NVIDIA: які зв'язки між найпопулярнішим цифровим активом та технологічною компанією

Що об'єднує біткоїн та NVIDIA?

Обидва біткоїн і NVIDIA досягли свого успіху завдяки технологічним інноваціям. Біткоїн використовує блокчейн, алгоритм консенсусу доказ роботи та криптографічне шифрування.

Також ознайомтеся зі зміною курсу найвідоміших криптовалют за останній тиждень.

NVIDIA, у свою чергу, виготовляє графічні процесори та розвиває пов'язані технології. Обидва лідери володіють своїми ринковими сегментами: біткоїн займає провідну позицію серед цифрових активів, а NVIDIA встановлює тренди на ринках технологій та ігрового обладнання.

Ще однією спільною рисою є те, що як біткоїн, так і акції NVIDIA демонструють значне зростання ціни. Протягом останнього року вартість біткоїна зросла на 159%, а акції NVIDIA – на 206%.

Які особливості є у цьому кавер-версії пісні?

Важливо відзначити, що біткоїн і NVIDIA - це різні види активів. Біткоїн класифікується як товар (хоча тільки цифровий за своєю природою), а акції NVIDIA - це цінні папери.

Біткоїн має абсолютно децентралізовану структуру, яка не підпорядковується жодній організації чи особі. Усі рішення приймаються за допомогою незалежного консенсусу учасників мережі, і кожен власник повної вузла може перевірити всі транзакції самостійно.

У відміну від цього, NVIDIA - це типова публічна корпорація з чіткою ієрархічною структурою, керованою головним виконавчим директором та радою директорів. Таким чином, невелика група людей має значний вплив на розвиток компанії.

Регулювання криптовалюти Bitcoin та компанії NVIDIA також має значні відмінності:

  • Біткоїн регулюється різним законодавством у різних країнах. Наприклад, у Сальвадорі він визнаний законним засобом платежу, тоді як у більшості інших країн він розглядається як майновість, за яку потрібно платити податок на прибуток або зростання капіталу.
  • NVIDIA піддавалася стандартному корпоративному регулюванню та нагляду, яке застосовується до компаній, чиї акції котируються на біржі.
Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті