Bloomberg: Не винні Bitcoin ETF у падінні криптовалютного ринку - ось останні новини

  • 23.01.2024 22:54
  • 4 хвилини читання
Bloomberg: Не винні Bitcoin ETF у падінні криптовалютного ринку - ось останні новини

За словами аналітика ETF Bloomberg Еріка Балчунаса, Bitcoin ETF не мають нічого спільного з спадом ціни Bitcoin (BTC) цього місяця.

Зазначивши свіжий багаторічний максимум у $49 000 11 січня, запуск кількох американських Bitcoin-ETF на тій же день, здається, призвів до встановлення остаточного локального максимуму для активу, який вже знизився майже на 18%.

Але Бальчунас стверджує, що запуск цих ЕТФ-ів був феноменальним успіхом і все ще має позитивний вплив на цінову динаміку.

"Навіть з наявністю GBTC, ETF-фонди продовжують активно придбувати понад 1 мільярд доларів, відповідно до обсягів продажу, тому ситуація була б ще гіршою без їхньої допомоги", написав Балчунес X у вівторок.

"Тобі потрібно шукати винних серед своїх криптовалютних співробітників", додав він. "Сигнал надходить зсередини будинку, Холмс."

Спеціалізований фонд на біткоїн Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) - найбільший і найдовше працюючий в США - зазнав витоків мільярдів доларів після успішної конвертації в спот-ETF.

До конвертації акції GBTC торгувались з помітною знижкою відносно базових біткойн-активів Grayscale, яка становила понад 40% на початку минулого року.

Багато досвідчених інвесторів скористалися цією знижкою, купуючи рано в GBTC та отримавши величезний прибуток, коли після того, як фонд став ETF, його відновили до паритету.

Зараз багато з цих покупців - включаючи банкрутство FTX - вирішили зняти гроші. У понеділок Grayscale зазнав найбільшого щоденного витоку у своїй історії в розмірі 640 мільйонів доларів, випереджаючи витоки всіх інших американських Bitcoin ETF на суму 553 мільйони доларів.

Позитивні аспекти Bitcoin ETF

Не зважаючи на це, чистий приплив коштів до всіх таких біржових фондів-трекерів залишається на рівні 1,07 мільярда доларів протягом перших семи днів торгів.

Навіть при врахуванні витоків з інших продуктів Bitcoin ETF, таких як ProShares, Purpose та європейські ETP, фонди заробили ​​поважну суму в $721 мільйон, згідно з дослідженням BitMEX.

Загальні статистичні показники потоку для ВСІХ біткоїн ETP з 11 січня 2024 року: * Нові американські ETF: +4 536 млн доларів США * Виведення коштів GBTC: -3 447 млн доларів США * Виведення коштів BITO: -143 млн доларів США * Виведення коштів з шести найбільших європейських ETP: -138,8 млн доларів США * Виведення коштів з 23 інших ETP (залишок Європи, Канади, Бразилії та ін.): -86 млн доларів США ЗАГАЛЬНИЙ ПРИТОК КОШТІВ: 721 млн доларів США.

Загальна сума грошей, збережених у біткоїнових фондах-ETF у США, вже перевищила суму, збережену в срібній фондовій біржовій торговельній емісійній патенту, роблячи Біткойн другим за розміром ETF-сировиною в країні.

Незважаючи на те, що Grayscale все ще переважає конкуруючі фонди, недавно запущені ETF від BlackRock, Fidelity та інших тепер мають у своєму розпорядженні 20% загального обсягу BTC, управління яких відбувається за значно нижчими щорічними комісіями, приблизно 0,3% в порівнянні з 1,5% щорічною комісією Grayscale.

За останні 12 місяців Bitcoin збільшився на 75%, що все ще перевищує доходність акцій та облігацій.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті