Bloomberg: Не винні Bitcoin ETF у падінні криптовалютного ринку - ось останні новини

  • 23.01.2024 22:54
  • 4 хвилини читання
Bloomberg: Не винні Bitcoin ETF у падінні криптовалютного ринку - ось останні новини

За словами аналітика ETF Bloomberg Еріка Балчунаса, Bitcoin ETF не мають нічого спільного з спадом ціни Bitcoin (BTC) цього місяця.

Зазначивши свіжий багаторічний максимум у $49 000 11 січня, запуск кількох американських Bitcoin-ETF на тій же день, здається, призвів до встановлення остаточного локального максимуму для активу, який вже знизився майже на 18%.

Але Бальчунас стверджує, що запуск цих ЕТФ-ів був феноменальним успіхом і все ще має позитивний вплив на цінову динаміку.

"Навіть з наявністю GBTC, ETF-фонди продовжують активно придбувати понад 1 мільярд доларів, відповідно до обсягів продажу, тому ситуація була б ще гіршою без їхньої допомоги", написав Балчунес X у вівторок.

"Тобі потрібно шукати винних серед своїх криптовалютних співробітників", додав він. "Сигнал надходить зсередини будинку, Холмс."

Спеціалізований фонд на біткоїн Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) - найбільший і найдовше працюючий в США - зазнав витоків мільярдів доларів після успішної конвертації в спот-ETF.

До конвертації акції GBTC торгувались з помітною знижкою відносно базових біткойн-активів Grayscale, яка становила понад 40% на початку минулого року.

Багато досвідчених інвесторів скористалися цією знижкою, купуючи рано в GBTC та отримавши величезний прибуток, коли після того, як фонд став ETF, його відновили до паритету.

Зараз багато з цих покупців - включаючи банкрутство FTX - вирішили зняти гроші. У понеділок Grayscale зазнав найбільшого щоденного витоку у своїй історії в розмірі 640 мільйонів доларів, випереджаючи витоки всіх інших американських Bitcoin ETF на суму 553 мільйони доларів.

Позитивні аспекти Bitcoin ETF

Не зважаючи на це, чистий приплив коштів до всіх таких біржових фондів-трекерів залишається на рівні 1,07 мільярда доларів протягом перших семи днів торгів.

Навіть при врахуванні витоків з інших продуктів Bitcoin ETF, таких як ProShares, Purpose та європейські ETP, фонди заробили ​​поважну суму в $721 мільйон, згідно з дослідженням BitMEX.

Загальні статистичні показники потоку для ВСІХ біткоїн ETP з 11 січня 2024 року: * Нові американські ETF: +4 536 млн доларів США * Виведення коштів GBTC: -3 447 млн доларів США * Виведення коштів BITO: -143 млн доларів США * Виведення коштів з шести найбільших європейських ETP: -138,8 млн доларів США * Виведення коштів з 23 інших ETP (залишок Європи, Канади, Бразилії та ін.): -86 млн доларів США ЗАГАЛЬНИЙ ПРИТОК КОШТІВ: 721 млн доларів США.

Загальна сума грошей, збережених у біткоїнових фондах-ETF у США, вже перевищила суму, збережену в срібній фондовій біржовій торговельній емісійній патенту, роблячи Біткойн другим за розміром ETF-сировиною в країні.

Незважаючи на те, що Grayscale все ще переважає конкуруючі фонди, недавно запущені ETF від BlackRock, Fidelity та інших тепер мають у своєму розпорядженні 20% загального обсягу BTC, управління яких відбувається за значно нижчими щорічними комісіями, приблизно 0,3% в порівнянні з 1,5% щорічною комісією Grayscale.

За останні 12 місяців Bitcoin збільшився на 75%, що все ще перевищує доходність акцій та облігацій.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті