Британський колегіант суду підтверджує заборону компанії B.C. Hydro на криптовалютний майнінг.

  • 06.02.2024 11:47
  • 7 хвилин читання
Британський колегіант суду підтверджує заборону компанії B.C. Hydro на криптовалютний майнінг.

У понеділок було опубліковано рішення провінційного судді Верховного суду Британської Колумбії, в якому він визнав аргументи B.C. Hydro про впровадження мораторію на криптовалютні майнінгові проекти обґрунтованими.

Мораторій, спочатку прийнятий у грудні 2022 року, зіткнувся з викликом від компанії Conifex Timber, лісогосподарської компанії, яка диверсифікується в галузі криптомайнінгу і мала плани щодо створення гірничих операцій разом з племенем Tsay Keh Dene, корінним племенем.

Рішення, ухвалене суддею Майклом Тамменом в п'ятницю, визнало рух уряду в грудні 2022 року щодо призупинення нових з'єднань для майнінгу криптовалют протягом 18 місяців "обґрунтованим" та не "надто дискримінаційним".

Він зауважив, що заборона B.C. Hydro була обґрунтована на основі вартості послуг, беручи до уваги значні потреби у енергії криптовалютного майнінгу та мету забезпечити доступність енергії для широкої громадськості.

Уряд Британської Колумбії призупиняє криптовалютний майнінг у зв'язку з обуренням електроенергетичних витрат.

Компанія Conifex Timber Inc., яка займається лісовим господарством і вирушає в видобуток криптовалюти, оскаржила політику у суді з метою визнання її недійсною.

Генеральний директор BC Hydro Крістофер О'Райлі свідчив, що запропоновані йотим дата-центри від Conifex будуть використовувати надзвичайні 2,5 мільйона мегават-годин електроенергії щороку, цього досить для живлення та опалення понад 570 000 квартир.

Міністр енергетики Джоузі Осборн вказала на "масштабну" споживання електроенергії криптовалютним майнінгом і обмежену створення робочих місць як причини, що стоять за політикою. Підкреслюючи унікальні характеристики споживання електроенергії центрами криптовалютного майнінгу, суддя Таммен зазначив,

Достатньо доказів свідчать про те, що центри з видобутку криптовалюти мають унікальні особливості щодо споживання електроенергії... Загальна кількість мегават-годин, необхідних для обслуговування всіх запитів на підключення від криптовалютних операцій в 2023 році, значно перевищувала прогнози BC Hydro.

Однак, перше урядове рішення, B.C. Hydro опублікувало звіт, в якому наголошується на проблемах, які вони ставлять перед постачальником послуг. Звіт підкреслює, як попит на енергію від операцій з майнінгу криптовалют може суперечити загальним цілям щодо використання чистої енергії та електрифікації, особливо якщо зростатиме прийняття електромобілів та насосних теплових насосів.

Рішення суду наголосило на тому, що запити на підключення криптовалютних майнерів в Британській Колумбії значно перевищували прогнози B.C. Hydro, що побудило уряд ініціювати призупинення. Метою цього призупинення було запобігти ситуації, коли велика частина доступного електроенергетичного потенціалу була б використана для однієї галузі промисловості, що може призвести до збільшення витрат для інших житлових і промислових споживачів в провінції.

Крім того, провінція вже вживає заходів для переходу більшої кількості господарств на електричне опалення та популяризації використання електромобілів. Також передбачається зростання попиту на електроенергію від промислових проектів, включаючи проекти з використання водню та нові шахти.

Компанія Conifex Timber шукає 2 нові рудники в Британській Колумбії.

Енергетична міністрка Джозі Осборн пояснила в інтерв'ю зі СBC в минулому році, що мораторій на нові проекти криптосховищ мав на меті забезпечити час для консультацій з індустрією з метою оптимального використання енергетичних ресурсів. Мета полягає в тому, щоб надати пріоритет найкращим можливостям використання електроенергії в майбутньому.

Проте, компанія Conifex Timber висловила розчарування, вважаючи, що продовження заборони представляє втрачену можливість для провінції. Компанія наголосила на потенційних перевагах, таких як покращена доступність енергії, прискорення технологічного інноваційного розвитку, а також підвищення надійності і стійкості електричної мережі, що сприяє більш інклюзивному економічному зростанню.

Компанія планувала встановити нові криптовалютні шахти в Солмон-Веллі та Ештон-Крік. Однак, згідно з заявами компанії, призупинення урядом переговорів призвело до постійних збитків і шкоди.

Перерва у перемовинах щодо нових проєктів криптовалюти була ініційована до проведення дослідження економічного та екологічного впливу цієї галузі. Цей крок увійшов у відповідні заходи, які інші провінції Канади здійснили для регулювання гірничих операцій з криптовалютою, відображаючи стурбованість стосовно енергоспоживання та створення робочих місць.

Ухвала, прийнята в Британській Колумбії, виходить на фоні подібних регуляторних заходів по всьому світу, зокрема національний Державний резерв Міністерства фінансів Нью-Йорку вводив дворічний мораторій на видобуток криптовалюти в листопаді 2022 року. Проте, в Британській Колумбії також є проєкти екологічно безпечного видобутку криптовалюти, такі як Ocean Falls Technology, який працює в автономному режимі та використовує потужності гідроелектростанції в залишковому шахтарському містечку, що призводить до нульового викиду вуглецю.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті