Бум крипторинку у 2024 році: перспективи для початківців

 • 15.03.2024 12:02
 • 6 хвилин читання
Бум крипторинку у 2024 році: перспективи для початківців

Ситуацію з валютою варто врахувати: чи продовжить долар раптово зростати в ціні?

Інвестувати в довгострокові топ-криптовалюти.

Криптовалюта біткойн (BTC)

На сьогоднішній день біткойн складає майже 52% крипторинку, а його ринкова капіталізація досягла 1,3 трильйона доларів.

Ціна біткоіна може ще більше зрости.

В даний час ціна біткойна швидко зростає. Зокрема, на початку березня курс криптовалюти досяг нового історичного піку - понад 72 тисячі доларів за один біткойн. Ось як змінювалася ціна біткойна протягом останнього року:

 • Ціна монети зросла на 42,31% за один місяць.
 • За три місяці ціна зросла на 52,41%.
 • З початку цього року курс біткоїна зрос на понад 60%.
 • Протягом 12 місяців цифрова валюта збільшила свою вартість більше, ніж на 238%.

Потрібно враховувати, що криптосвіт наближається до одного з головних подій року - халвінгу біткойна (зменшення винагороди для майнерів монети). Традиційно ця подія призводить до зростання вартості цифрової валюти. Дізнайтеся більше про попередні халвінги та всі особливості цього процесу тут.

Ethereum (ETH) - це криптовалюта.

На другому місці за популярністю у світі знаходиться Ethereum, яка успішно пройшла конкуренцію і витримала випробування часу. Нагадаємо, що ця криптовалюта з'явилася на ринку у 2015 році. Поточна ринкова капіталізація монети становить понад 473,1 мільярда доларів.

Єфір на шляху до нового цінового рекорду / Фото Pexels

Важливі показники для Ethereum за останні 12 місяців:

 • Протягом одного місяця вартість монети збільшилася на 58,22%.
 • Ціна/вартість підвищилася на 67,32% за три місяці.
 • З початку цього року курс біткоїна збільшився на понад 73,18%.
 • Протягом 12 місяців ціна цифрової монети зросла на понад 177%.

У 2024 році Ethereum очікуються нові цінові піки. Згідно з прогнозами експертів з Bitwise, курс криптовалюти має шанс піднятись до 8 000 – 10 000 доларів за монету або навіть вище. Нагадаємо, що найвища ціна Ethereum становила 4 878 доларів.

Існують два основних каталізатори для зростання:

 • Оновлення Dencun, яке спрямоване на зниження вартості транзакцій у мережі, може призвести до збільшення активності і збільшення попиту споживачів.
 • Заявки на реєстрацію спотового ефірного біржового фонду (ETF) буде прийматися. Кінцеве рішення регулятор має прийняти у травні 2024 року.

Отримувати пасивний дохід з криптодепозиту - це метод заробітку, який полягає в тому, щоб розмістити свої криптовалютні кошти на депозиті і отримувати відсотки з їх збереження.

Тим часом, щоб уникнути те, що біткоїн і етеріум "залишаються без діла", поки ви чекаєте на зростання їх курсу, ви можете здати їх у криптодепозит і отримати пасивний дохід у вигляді нарахованих відсотків.

Давайте розглянемо переваги цього інструменту на прикладі однієї з найбільших криптобірж Європи з українськими корінями - WhiteBIT.

До основних переваг криптодепозитів на WhiteBIT відносяться наступні:

 • Великі відсотки (до 18,64% на рік);
 • Зручна опція;
 • Великий вибір активів - понад 40 (у тому числі BTC, ETH, USDC і т. Д.);
 • Операції, які відбуваються автоматично на платформі.

Якщо ви хочете уникнути волатильності криптовалют, ви можете вкласти кошти в стейблкоїн, наприклад, Tether (USDT). Курс USDT прив'язаний до вартості долара США в співвідношенні +/- 1:1. Зазвичай, відхилення від цього курсу на ринку є мінімальними.

Наприклад, вибравши тариф для депозиту в USDT на рік, можна отримати +18,64% річних. Важливо зазначити, що ставка для депозиту на WhiteBIT залежить від обраної криптовалюти.

Депозитний план автоматично закривається після завершення терміну його дії. Усі виплати повертаються на "Основний баланс" клієнта через біржу.

Як відкрити депозит на WhiteBIT: поетапна інструкція

 1. Увійти до свого облікового запису на криптовалютній біржі або зареєструватися та пройти процедуру верифікації.

Поповнити рахунок на WhiteBIT.

Відкрийте вкладку WhiteBIT Earn, де необхідно натиснути на кнопку "Криптодепозити". Там будуть вказані всі доступні плани для депозитів та ключові умови.

Виберіть актив і термін дії депозиту.

Вибрати план натисніть.

 1. Потрібно вказати суму внеску. Також на екрані буде відображено прибуток, що отримає клієнт після закінчення терміну дії депозиту.
 2. Знову натиснути "Обрати план".

Слід зауважити, що кожен план, що запропоновується криптобіржею, має як мінімальну, так і максимальну суму для створення депозиту. Також важливо зрозуміти, що після відкриття депозиту неможливо внести додаткові кошти. Хоча криптодепозит можна достроково закрити, але в такому випадку нарахування відсотка не буде.

Отже, на ринку криптовалют є багато можливостей не лише для досвідчених трейдерів, а й для початківців. Тому варто спробувати свої сили, особливо оглядаючи надходження в 2024 році, коли очікується вражаючий зріст на ринку криптовалют.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті