Целестія продовжує підніматися до рівня $20, коли передпродаж $GFOX прагне досягнути позначки у $5 мільйонів.

  • 19.01.2024 08:58
  • 4 хвилини читання
Целестія продовжує підніматися до рівня $20, коли передпродаж $GFOX прагне досягнути позначки у $5 мільйонів.

Імовірно, TIA принесе високий прибуток криптоінвесторам, які вклалися в неї. Цей популярний альткоїн має великий потенціал, з вражаючими ралі з початку року. Він стане одним з найбільш виграшних активів цього року, і аналітики вірять у його розквіт.

У тому ж дусі, $GFOX доводить свою перевагу як найкращий новий криптовалютний актив для інвестування. Остання мем-монета має вдалу ініціальну публічну пропозицію та сподівається повторити свій успіх на основному ринку.

Галактична Лисиця: поєднання механік P2E з культурою мемів.

$GFOX є захоплюючим токеном, що інтегрує культуру мемів в екосистему гри за заслуги з гібридною функціональністю. Ви отримуєте винагороди, коли берете участь у грі Galaxy Fox, отримуєте пасивний дохід від стейкінгу своїх токенів, а також користуєтесь зростанням ціни $GFOX завдяки його функції спалювання. Galaxy Fox стане всесвітом захоплюючої веселощів та неймовірних вражень. Вона матиме NFT-підтримувану веб3 гру, з якої ви можете отримувати вигоду та насолоду від гри.

Гра web3 буде полягати у збиранні, догляді та боротьбі з іншими гравцями за допомогою ваших NFT. "Galaxy Fox" має численні NFT (на даний момент приблизно 3000), кожен з унікальними особливостями, сильними і слабкими сторонами.

Чим потужніші будуть ваші NFT, тим вищі шанси вам вдалося виступити добре і заробити винагороду. У екосистемі буде цифровий ринок, де ви зможете торгувати своїми NFT, щоб отримати потужніші або купити підсилювачі, щоб тимчасово покращити їх характеристики. Це підвищить продуктивність і збільшить ваші шанси бути серед лідерів.

$GFOX базується на Ethereum і скоро очікується серед найкращих нових токенів на ринку. ERC-20 токен знаходиться на попередньому продажу, просувається з задоволенням і привертає увагу інвесторів. Комбінована меметична та P2E функція $GFOX збільшує його шанси на успіх. Обидва сектори пережили непростий 2023 рік, але індикатори свідчать про те, що 2024 рік принесе їм кращі результати. Тому інвестори очікують, що $GFOX вражатиме після закінчення попереднього продажу.

Пресейл $GFOX вже зібрав близько 2,7 мільйонів доларів і продовжує рости на сьомому етапі. З таким швидким темпом продажу, $GFOX може незабаром заробити 5 мільйонів доларів на пресейлі. Очікується, що до закінчення поточної фази сума досягне 3 мільйонів доларів, наблизившись до порогу в 5 мільйонів. Багато впевнені, що токен пресейлу - наступний вибуховий проект, оголошуючи його найкращою новою криптовалютою для інвестування. $GFOX готовий виправдати свою назву, і вкладники, які віддають перевагу ціннісній паперовій позиції, будуть отримувати багато позитивних моментів.

>>ПРИДБАЙТЕ ТОКЕНИ $GFOX<<

Целестія ($ТІА) досягає нового всеременного максимуму.

Нещодавно $TIA прорвало бар'єр в $20, досягнувши піку на рівні $20.26. Це найвища ціна для цієї альткоініви наразі. Хоча вона згодом знизилася, аналітики вважають, що наближається більш тривалий рост. Три місяці тому $TIA відчула свою мінімальну ціну на рівні $2.03. Однак, з того часу альткоін зросла на понад 800%, що робить його одним з найкращих виконавців протягом даного періоду.

Запуск TIA з початку року суперечить пануючому ринковому становищу. Альткойн зазнав стабільного руху вгору та різкого реверсу при будь-яких спадах. Тому він залишається одним з найкращих професорів до цих пір. Ціна альткойну варіюється навколо $18.80 - $19.50, коли він намагається перевірити опір у зоні цін вище $20.00.

Фахівці вірять, що прорив рівня ціни у $20 прокладе шлях до $TIA і підніме його до рівня $30. Прогнозатори криптовалютної ціни вважають, що $TIA закінчить рік на рівні $50 або вище. Тому зараз - це гарний час для його придбання перед великим зростанням ціни. Альткоін показав велику прибутковість з листопада 2023 року, стрімко зростаючи з непомітного рівня ціни понад $2 до вражаючого двозначного поточного рівня.

Очікується, що ціна TIA зросте до $20 і незабаром утримається у цій ціновій зоні. Це робить його ще одним вигідним придбанням для портфеля інвесторів.

Висновок

$TIA, який є одним з найпопулярніших альткойнів, очікується бути серед лідерів у 2024 році. Ця активно зростаюча криптовалюта яскраво розпочала рік, збільшившись на понад 20% протягом минулого тижня. $TIA встановив новий історичний максимум, і аналітики очікують скорого подальшого зростання. Другий альткойн, $GFOX, що є новим "мем" монетою, також має подібну прибутковість. Цей токен передпродажу вразив і виглядає призначеним для вершини після входу в роздрібну фазу. Багато вірять, що це найкраща нова криптовалюта для інвестицій через її великий потенціал зростання. Експерти очікують десятикратне зростання протягом початкової роздрібної фази.

Приєднайтесь до $GFOX зараз, щоб отримати можливість весело проводити час і заробляти гроші, граючи з мемами.

Перейдіть на Galaxy Fox Presale | Приєднуйтесь до групи в Telegram | Слідкуйте за Galaxy Fox в Twitter.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті