Центральний банк попереджає про поширення криптографічної шахрайської схеми, що базується на телешоу "Слово хлопця", в Росії.

  • 19.01.2024 08:48
  • 3 хвилини читання
Центральний банк попереджає про поширення криптографічної шахрайської схеми, що базується на телешоу "Слово хлопця", в Росії.

Центральний банк Росії попередив громадян про криптовалютний «шахрайський» проект, заснований на популярному серіалі «Слово хлопця: Кров на асфальті».

Згідно з мультимедійним ресурсом VN.RU, проект також називається "Слово хлопчика". Проте, Центральний Банк стверджує, що цей проект є "пірамідною схемою" і не має офіційного пов'язання з шоу.

Банк заявив, що проект є «фінансовою пірамідою», яка просить «інвесторів» заплатити «еквівалент 10 доларів».

На заміну, покупцям говорять, що вони отримають жетони, які "припускаються бути власною криптовалютою проекту".

Майстермінди обіцяють, що токени постійно зростатимуть у ціні та забезпечать покупцям гарантований дохід до 25% на день.

Олег Дубровський, представник Сибірського головного управління Центрального банку, повідомив, що реклама проекту потрапила у соціальні мережі та чат-додатки.

Криптошахраї шукають слово хлопчика "Пейдей"?

Деякі з цих реклам містять музику та зображення з серіалу, разом з картинками, які, здавалося б, були викрадені з офіційних веб-сайтів постачальників криптовалютних активів.

Зауваживши це, виконавчий представник Центрального банку попередив, що наближається зняття килима. Дубровський пояснив:

Цей псевдо-інвестиційний проект не має нічого спільного з серією. Це класична піраміда. Людям обіцяють високі заробітки, якщо вони приваблять нових інвесторів. Але на сайті немає жодних контактних даних.

Дубровський додав, що у проєкту немає ліцензіата для роботи на фінансовому ринку і заявив:

Як тільки організатори зберуть достатньо коштів, вони зникнуть разом з грошима.

Представник Центрального банку додав, що "тільки фінансові організації з дозволами, виданими Центральним банком" можуть запитати "публічні інвестиції".

Банк заявив, що додав проект до свого списку "вірогідних фінансових пірамідних схем".

Росія «Наближається до обов'язкових криптовалютних пенсій» - Економіст Ось яким є скорочений варіант - Cryptonews.com (@cryptonews) 15 січня 2024 року

Це шоу, що транслюється на російських потокових каналах, стало інтернет-сенсацією у країні. Воно також стало популярним у інших російськомовних країнах.

За даними Verstka, дані Яндексу показують, що у 2023 році більше росіян шукали інформацію, пов'язану з "Словом Хлопчика", ніж терміни "війна в Україні" та "спеціальна військова операція".

Драма розповідає історію школярів радянської епохи, які приєднуються до насильницької банди в Казані, столиці Татарстану.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті