Chainlink розблоковує 19 млн токенів LINK, Dogecoin та NuggetRush досягають важливих результатів.

  • 08.02.2024 22:47
  • 3 хвилини читання
Chainlink розблоковує 19 млн токенів LINK, Dogecoin та NuggetRush досягають важливих результатів.

Ужитила б сучасна українська мова в рутині, в розмовах та в писемному спілкуванні.

  • Протягом одного дня Dogecoin встановила рекордну кількість переказів - 1,9 мільйона.
  • Незважаючи на недавнє розблокування 19 мільйонів токенів LINK, ціни на Chainlink все ще оптимістичні.
  • Пресейл NuggetRush реалізував понад 170 мільйонів токенів NUGX, встановивши новий рекорд.

Новий рекорд транзакцій у 1,9 мільйона переказів для Dogecoin за один день свідчить про те, що інвестори дуже зацікавлені у цьому мем-коїні.

У інших розвитках, незважаючи на розблокування 19 мільйонів монет LINK, ціна на Chainlink залишається позитивною.

З продажем понад 170 мільйонів токенів NUGX, попередній продаж NuggetRush перевершив очікування. Цей розвиток свідчить про те, що NuggetRush є вигідною криптовалютою для придбання, оскільки інвестори та аналітики впевнені у його успіху.

Придбати NuggetRush зараз.

Проект NuggetRush (NUGX) продав 170 мільйонів токенів.

NuggetRush, один з провідних ІСО, став найкращим токеном для інвестування після зростання ціни на 80%. Проект, який розпочав перший раунд передпродажу за $0.010, зросли до $0.018 у п'ятому раунді, останньому етапі передпродажу.

Крім того, проект побив новий рекорд, продавши понад 170 мільйонів токенів NUGX протягом передпродажу. Цей бичачий рух в основному пов'язують з його функціями гри-заради-заробітку, які пропонують гравцям винагороди та інші можливості заробітку.

NuggetRush змінює ігрову індустрію, надаючи справжні можливості заробітку через свою гру. Ставлення є найкращим способом використання цих рідкісних NFT, які також можна продати з метою отримання прибутку. У грі гравці вирушать на шахтарські експедиції і налаштують свої операції, де вони будуть шукати золото та інші коштовні мінерали.

Гравці можуть видобувати цінні мінерали як самотужки, так і брати участь у групах з видобування. Це надає цікаву можливість геймерам знайомитися з іншими та спілкуватися як члени спільноти. Як вже зазначалося раніше, гра пропонує багатовимірні можливості заробітку. Це включає в себе одні з кращих NFT для купівлі, таких як RUSHGEMS. Вони пропонують можливість стейкінгу NFT з доходом до 20%.

Набагато важливіше, що зароблені кошти не обмежені лише екосистемою гри, але можуть бути перетворені на інші токени. Це, отже, робить NuggetRush найкращим криптовалютним інвестиційним засобом для отримання більшого прибутку. Можливості з отримання прибутку від NuggetRush та гарбузової команди вже привернули багатьох інвесторів. Цей наплив призвів до зростання накопичення токенів інвесторами, що, за думкою аналітиків, буде продовжуватися.

>> Придбай НагетРаш зараз <<

Криптовалюта Dogecoin (DOGE) встановлює новий рекорд у кількості транзакцій.

У своєму останньому твіті @Tdogewhisperer, учасник спільноти (DOGE), розповів, що провідна мем-монета, Dogecoin, встановила рекорд з 1,9 мільйона транзакцій за один день. Прихильник Dogecoin пояснив, що цей ріст передусім обумовлений "зображеннями, врізаними в блокчейн", які є NFT.

Незважаючи на зростання кількості транзакцій, мем-монета продовжує боротися з негативним тиском від продавців. Дані з CoinMarketCap показують, що Dogecoin, провідна мем-монета Елона Маска, обмінюється в діапазоні цін від $0,07772 до $0,08226. Хоча ціна впала на 2,3% за місячним графіком, на тижневому графіку вона показала невелике підвищення в 0,3%. Прогнози аналітиків все ж вказують на те, що ціна Dogecoin може піднятися аж до $0,143210 до 2024 року.

Chainlink (LINK) продовжує свій бичачий рух, незважаючи на розблокування токенів.

Chainlink (LINK) розблокував 19 мільйонів токенів (приблизно на $341 мільйон) з трьох контрактів необігової поставки. Деталі транзакції показали, що 15,95 мільйонів токенів LINK було вислано на платформу Binance, а 3,05 мільйони токенів LINK були переведені на адресу мультіпису 0xD50f.

Ця подія є частиною постійних розблокувань токенів та розподілу з дропу для Chainlink. З початку серпня 2022 року було випущено понад 106 мільйонів токенів LINK. Дивовижно, що це розблокування не вплинуло на ціну альткоїна. Ціна монети Chainlink сягала річного максимуму в $18,83 наприкінці січня. Навіть з останнім розблокуванням, токен продовжує торгуватися в регіоні $18,00, коливаючись між $14,33 і $18,75 на тижневій діаграмі. Монета є одним із лідерів зростання в криптосфері, зі зростанням на 27,8% та 38,2% на тижневих та місячних діаграмах цін.

Кінцеві слова.

Останнє досягнення компанії NuggetRush - продаж 170 мільйонів токенів, свідчить про потенціал цього токена. Аналітики вважають, що після його запуску NuggetRush може приносити прибуток, порівнянний з Chainlink. В результаті, вони передбачають зростання ціни в 50 разів після запуску, роблячи цей токен одним з найкращих для інвестування сьогодні.

Відвідайте веб-сайт NuggetRush Presale.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті