Чи є біткойн таким самим цінним як золото для інвесторів?

  • 12.03.2024 12:30
  • 2 хвилини читання
Чи є біткойн таким самим цінним як золото для інвесторів?

Біткоїн та золото у портфелях інвесторів

Нагадаємо, що раніше біткоін вже випередив золото за кількістю коштів у портфелях з урахуванням волатильності. Однак аналітики все ж таки вважають, що за номінальною кількістю коштів паритету чекати не варто.

Також варто прочитати, що Bitcoin встановив новий рекорд, а Ethereum наближається до історичних максимумів: як змінився курс криптовалют.

Волатильність біткоїна та золота - це явище, яке вивчає різницю між їхніми цінами в різні часи.

Аналітики JPMorgan вважують, що інвестори звертають особливу увагу на ризикові фактори. Волатильність біткоїна становить приблизно 3,7 рази більше, ніж волатильність золота. Тому спотові біткоїн-ETF ніколи не зможуть зібрати такий же обсяг капіталу, як і інвестиційні продукти на основі золота.

Ринкова капіталізація - це сукупна вартість усіх випущених акцій певної компанії, яка торгується на відкритому ринку. Цей показник використовується для визначення ринкової ціни компанії та її потенційної вартості на фондовому ринку. Ринкова капіталізація може змінюватись в залежності від цінових коливань акцій та загальної ситуації на фондовому ринку.

Щоб біткоїн міг конкурувати з золотом у портфелях інвесторів, капіталізація першої криптовалюти повинна перевищити 3,3 трильйона доларів. За даними JPMorgan, саме такий обсяг золота використовується для інвестиційних цілей.

Експерти з JPMorgan відзначають значний ріст спотових біткоін-ETF. За їхніми прогнозами, протягом двох або трьох років обсяг капіталу, управляється цими криптовалютними фондами, зросте до 62 мільярдів доларів.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті