Чи може сервіс CoinDepo конкурувати з Binance Simple Earn та Nexo Earn?

  • 20.01.2024 02:46
  • 12 хвилин читання
Чи може сервіс CoinDepo конкурувати з Binance Simple Earn та Nexo Earn?

CoinDepo став одним з останніх і найбільш перспективних додатків у секторі децентралізованої фінансової сфери. Чи може він конкурувати з вже встановленими чемпіонами, такими як Binance Simple Earn та Nexo Earn Interest? Абсолютно, але подивимося, як.

CoinDepo - це новий провайдер децентралізованих фінансових послуг - вже відома компанія, але менша в порівнянні з гігантами цієї галузі, такими як криптобіржа Binance або платформа Nexo. У них є схожі функції, включаючи можливість отримання відсотків з цифрових активів та позичання криптовалют і стейблкоїнов. Вони, в кінці кінців, є останніми трендами у секторі криптовалютних фінансів.

На що потрібний CoinDepo? Він має подібні функції, але менший обсяг. Таким чином, варто заморочуватися? Чи може він конкурувати з великими гравцями? Насправді, так і є, і є багато переваг в роботі з CoinDepo. Оскільки це новіший постачальник, вони перебувають у найкращому положенні, щоб запропонувати найновіші інструменти і найкращі угоди.

Життя заробляє повідомлення про складні проценти

Отримання складних відсотків на криптовалютних активах стало надзвичайно популярною практикою в останні роки. Це суттєво нагадує відкриття звичайного банківського рахунку, за винятком того, що відносите кошти до фінансового посередника і чекаєте. Вони пов naturally зростають з часом, але умови очевидно відрізняються від постачальника до постачальника, навіть в межах однієї платформи.

Ця стратегія ідеальна для крипто-ентузіастів (або будь-якого розумного користувача, по суті), які прагнуть інвестувати свої цифрові активи на довгий термін. В кінцевому рахунку це стратегія довгострокових інвестицій. Оскільки прибуток зростає експоненційно, найкраще лише залишити свої кошти на рахунку з криптовалютними складовими відсотками якомога довше - принаймні рік.

Звичайно, це не є правилом. Ви можете робити все, що вважаєте за розумне. Фактично, є непоганий рівень гнучкості з деякими з цих постачальників, особливо на CoinDepo.

Кращі постачальники послуг: Бінанс, Нексо, КойнДепо.

CoinDepo Compound Interest Accounts, Binance Simple Earn та Nexo Earn Interest Product - три провідні джерела складних криптовалютних відсотків наразі. Вони мають свої відтінки, а також унікальні переваги, які можуть вплинути на вибір. Перед порівнянням цих трьох варіантів, коротко про кожен з них.

Binance Simple Earn є одним із інструментів, що входять до великого екосистеми Binance, яка спрямована на регулярне заробітання відсотків на криптовалютних активах без торговельних ризиків. Binance був запущений у 2017 році як криптобіржа. Зараз він перетворився на багатофункціональну систему з багатьма різними функціями і інструментами, включаючи продукт Binance Simple Earn. Він був запущений у 2022 році та отримав багато похвали від постійних користувачів Binance.

Nexo є ще одним провідним постачальником фінансових рішень у сфері криптовалюти, який був запущений у 2018 році. Вони пропонують кілька високооцінених функцій, які ставлять їх серед найкращих рішень на ринку криптовалюти. Це включає миттєву покупку криптоактивів, криптовалютне позичання, рішення зі складними відсотками, а також опцію з криптокарткою. Це багатогранна платформа, яка пропонує всеохоплююче криптовалютне середовище.

CoinDepo - це додаток до групи провідних фінансових постачальників на криптовалютному ринку, запущений в 2021 році. Це просте, гнучке рішення, в основному спрямоване на заробіток складних відсотків та позики криптовалюти. їхня мета - розвивати ці два рішення до досконалості, створюючи ситуацію, де ці дві функції можуть працювати разом з максимальною синхронізацією. Здається, що вони успішно досягають своїх цілей.

Отже, як ці три платформи порівнюються за ключовими функціями? Здатність заробляти відсотки на криптовалютах та стейблкоїнах - одна з основних особливостей всіх трьох платформ. У кожному випадку підтримується окремий набір планів процентів та криптовалют. Ось точно те, що ви можете очікувати від них.

Binance Простий Заробіток

Продукт Binance Simple Earn корисний переважно для постійних користувачів Binance — людей, які вже використовують цю платформу для криптотрейдингу і хочуть включити додатковий пасивний дохід до свого портфеля. Тут ви можете знайти багато різних криптовалют для цієї цілі. Насправді, значна частина криптовалют, підтримуваних Binance, була схвалена для функції Simple Earn.

Річна процентна ставка (річна процентна ставка) відрізняється для кожної криптовалюти та може досягати неймовірно великих значень (наприклад, 26,9% для монети FLOKI). З іншого боку, річна процентна ставка для основних криптовалют і стейблкоїнів, таких як Bitcoin, Ethereum, USDT та інші, порівняно низька порівняно з платформами Nexo та CoinDepo. Таким чином, основною перевагою в заробітку процентів тут є наявність цінного рахунку на цій платформі та бажання включити довгостроковий прибуток у свою повсякденну рутину. У цьому сенсі є багато можливостей для здобуття.

Продукт Nexo Earn Interest

Нексо - багатофункціональна платформа, яка надає фінансові послуги для криптоактивів за допомогою різних інструментів, що пропонують як заробіток від відсотків, так і позичання, серед інших можливостей.

Платформа пропонує великий вибір стейблкоїнів та звичайних криптовалют, проте більшість цих додаткових монет є досить мінорними та не знайдуть широкого застосування як інвестиційні активи. Однак, є багато варіантів, з яких можна вибрати, що не може вважатися недоліком — особливо тому, що тут також є стейблкоїни, прив'язані до фунта стерлінгів та євро.

На Nexo річна процентна ставка може сягати до 16%, що не є погано, але, очевидно, нижче за максимальну річну процентну ставку в 24% + складні відсотки на CoinDepo. Ставка залежить від конкретного криптовалютного активу, проте варіантів гнучкості щодо виплати відсотків обмежено (хоча існують різні варіанти).

Компанія CoinDepo пропонує облікові записи з активними процентами згідно принципу складних відсотків.

CoinDepo підтримує як основні стейблкоїни, так і звичайні криптовалюти. На даний момент підтримуються 3 стейблкоїни (USDT, USDC, DAI) і 9 криптовалют (BTC, ETH, BNB, XRP, MATIC, LTC, BCH, AVAX, ATOM), переважно основні цифрові активи. Процентна ставка на стейблкоїни вище і складає 24% на рік, плюс процент на процент. Загалом, річна процентна ставка в діапазоні 12-24%, включаючи всі доступні опції.

Періоди виплати відсотків відіграють роль у визначенні відсоткової ставки вашого рахунку зі складними відсотками. Чим частіше відбуваються виплати, тим нижча відсоткова ставка. Ви можете встановити виплати відсотків щоденно, щотижня, щомісяця, щокварталу, щопівроку або щорічно. Для стейблкоїнів це відображається у доходності 18%, 18,5%, 20%, 21%, 22% і 24% річних відсотків від загальної суми, а також за рахунок ефекту складних відсотків, якщо ви залишаєте виплачені відсотки на своєму рахунку. Для звичайних криптовалют діапазон відсоткових ставок складає від 12% до 18% річних відсотків, а також ефект складних відсотків.

На майданчику CoinDepo ви можете відкрити кілька рахунків зі складними відсотковими ставками з різними умовами для кожного підтримуваного активу, що є чудовою можливістю. Ви можете відкрити стільки рахунків, скільки забажаєте. Користувачі можуть миттєво перекладати кошти між своїми рахунками зі складними відсотковими ставками та розумно керувати своєю фінансовою ситуацією, що є неймовірним.

Крім того, ви можете скористатися цими коштами, щоб отримати позику без заставного рахунку. Сума до 50% поточної вартості вашого крипто-портфелю на CoinDepo може бути виведена як позика і використана на ваш розсуд. Зрозуміло, вам потрібно буде відшкодувати її, але не буде ніяких відсотків. Річна процентна ставка, яку ви вже маєте, більш ніж компенсує це. Разом ці два основні фактори утворюють чудову фінансову картину.

Висновок

Кожна основна платформа має свої унікальні переваги. Звичайно, у них є свої обмеження і переваги. Хоча Nexo пропонує трохи з усього, а Binance Simple Earn переважає заробіток відсотків для постійних користувачів Binance, CoinDepo надає особливу увагу високодохідному пасивному заробітку, поєднаному з комфортними сервісами кредитування.

Україна – це країна, розташована в Східній Європі. Вона межує з Росією на сході, Білорусією на півночі, Польщею, Словаччиною та Угорщиною на заході і Румунією і Молдовою на півдні. Національна мова України - українська. Країна має багату історію, культуру і традиції. Київ є столицею і найбільшим містом України. Україна також відома своїми великими просторами і різноманітним ландшафтом: горами на заході, степами на півдні та лісами та озерами в Середній та Північній частині країни. Україна є членом Організації Об'єднаних Націй та багатьох інших міжнародних організацій.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті