Чи залишився час, щоб придбати Celestia? Роздачі TIA продовжують зростати під впливом зеленої криптовалюти, що стає вірусним явищем.

  • 08.02.2024 22:48
  • 7 хвилин читання
Чи залишився час, щоб придбати Celestia? Роздачі TIA продовжують зростати під впливом зеленої криптовалюти, що стає вірусним явищем.

При стрімкому зростанні досяг рекордно високих позначок понад 20 доларів за один токен Celestia (TIA) завдяки постійному попиту на цей токен серед фермерів, деякі інвестори задаються питанням, чи не пізно вже придбати Celestia.

На даний момент рівень понад 20,30 доларів, ціна на TIA зросла майже в 10 разів від свого мінімуму у листопаді 2023 року, який становив приблизно 2,20 доларів.

Селестія, недавно запущений блокчейн на рівні 1, дозволяє іншим блокчейнам використовувати його як шар доступності даних та консенсусу.

Неабиякий стрибок у зростанні Келестії протягом останніх трьох місяців став результатом масових ставок трейдерів на проекти, спрямовані на взаємодію блокчейнів.

Chainlink (LINK) є ще одним проектом, який підкреслює цю тему.

Аналітики, такі як Майлз Дойчер, вважають, що у 2024 році Celestia може стати місцем проведення одних з найбільших авіаційних скидань.

У 2024 році на Celestia відбудуться одні з найбільших айрдропів. Якщо ви ще не вклалися у $TIA – ще не пізно. Ви могли легко отримати понад $10 000 цього року. Дозвольте мені показати вам точну стратегію для отримання айрдропів в екосистемі Celestia. — Miles Deutscher (@milesdeutscher) 12 січня 2024 року

Згідно з Дойчером, за допомогою безкоштовних роздач Celestia, ти зможеш легко отримати $10 000 цього року.

Чи є пізно купувати Celestia (TIA)?

Висока зацікавленість протоколом та значний попит від учасників аїрдропу вже привели до ринкової капіталізації TIA у розмірі близько 3,3 мільярда доларів США (і понад 20 мільярдів доларів США, якщо врахувати максимальну випуску), проте можливість отримати великий приріст від аїрдропу цього року свідчить про те, що ще не пізно придбати Celestia, навіть якщо інвестори, які вже вступили на початку грудня, пропустили приблизно 10-кратне зростання.

Технічний аналіз також вказує на ймовірне подальше зростання.

Останнім часом ТІА набула сильної підйомної хвилі від своїх 50 та 21-денних пересічних ковзних.

Якщо ціна зможе підтвердити прорив вище своїх січневих максимумів, ймовірний рух в бік $30.

Водночас, хоча TIA є прекрасним варіантом на даний момент, іншим токеном, який ще не пізно придбати, є новий вірусний зелений криптовалютний токен під назвою eTukTuk.

Екологічно безпечний криптовалютний електротук-тук Green Crypto швидко стає популярним.

Стартап eTukTuk, спеціалізуючись на веб3/технологіях, працює над удосконаленням міського транспорту в розвиваються країнах за допомогою електромобілів та технології блокчейн.

Протокол сподівається заохотити водіїв тук-туків перейти на електричні моделі, щоб вони могли приєднатись і скористатися блокчейн-системою зарядки електротранспорту від eTukTuk.

І проект стає вірусним на початкових етапах.

Рейд eTukTuk-токена нашої передпродажу тільки що досяг висоти понад 850 000 доларів зібраних коштів.

Інвестори продовжують займати позиції на передпродажу стартапу web3, спрямованого на сталий транспорт, перед нещодавнім зростанням цін.

В момент написання цього тексту, ціна токенів TUK становить $0.0265.

Але ціна збільшиться, коли передпродаж досягне рівня 1 002 904 доларів та перейде до своєї наступної стадії.

eTukTuk вперше з'явиться в Шрі-Ланці і підтримується однією з найважливіших компаній острова - Capital Maharaja Group.

Заснований понад 90 років тому, CMG має багатий досвід у підтримці технологічних поліпшень у Шрі-Ланці.

Попри те, що провідні криптовалюти цього місяця мають складності з підтримкою бичого настрою, перед продажем криптовалюти eTukTuk її ланцюжок продовжує привертати захоплених інвесторів.

Дізнатися більше

TUK – Найкраща нова криптовалюта на ринку?

Потроху приймаючи популярне криптовалютне еТукТук, привабливий для реального використання, може бути ключовим аргументом, що робить $TUK найкращою новою криптовалютою на ринку.

Але інвесторам також слід звернути увагу на потужний ранній рух проекту, що свідчить про високу вірогідність досягнення його мети.

Як відзначається, попередні продажі маркерів $TUK від eTukTuk уже привернули великий попит за короткий період часу.

Однак е-TukTuk також підкорив соціальні медіа.

В аккаунту Х налічується понад 43 000 фоловерів, у Дискорді більше 6 000 користувачів, а в Телеграмі - понад 11 500.

Один з ключових показників, на який звертають увагу трейдери, які стежать за новими криптовалютами і бажають отримати швидкий прибуток, є сила спільноти нового проекту.

І у eTukTuk цього багато.

Можливо, не дивно, що відомі аналітики криптовалют, такі як Clinix Crypto і Michael Wrubel, прогнозують перспективний майбутній розвиток TUK.

Водночас, TUK має потенціал надати раннім інвесторам прибуток в 10 разів більше, а також пропонує звабливий пасивний дохід.

Ранні інвестори на попередньому продажу отримують можливість законсолідувати свої недавно придбані токени з метою отримання дохідності, що становить до 272%.

Наприклад, інвестиція в $10 000 у токени $TUK під час передпродажу принесла би понад 380 000 токенів. Зацікавлені стейкери отримували більше ніж $1 000 на місяць пасивного доходу при поточній річній процентній ставці!

Завдяки стійкій токеноміці та можливості отримання прибутку на короткостроковій основі через стейкінг, передпродаж $TUK надає привабливу можливість отримати відчуття еТукТука на ранній стадії, коли проект ще тільки формується.

За своїм потужним застосуванням, підтримкою, раннім розгоном та високими доходами, TUK легко може стати найкращою новою криптовалютою на ринку.

Токен-пресейл eTukTuk може стати одним з найкращих у 2024 році.

TUK - це токен стандарту BEP-20 на мережі Binance Smart Chain. Загальний обсяг обмежений 2 мільярдами токенів.

Отримайте ТУК тут.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті