Ціна Bitcoin перевершує позначку $48 000 завдяки значному втоку коштів у фонди, сприятливій сезонності, послабленню продажного тиску майнерів та позитивним перспективам американського акційного ринку.

  • 09.02.2024 22:19
  • 5 хвилин читання
Ціна Bitcoin перевершує позначку $48 000 завдяки значному втоку коштів у фонди, сприятливій сезонності, послабленню продажного тиску майнерів та позитивним перспективам американського акційного ринку.

Ціна на Bitcoin ненадовго досягла позначки в 48 000 доларів у п'ятницю вперше з першого дня після запуску спотових Bitcoin ETF 11 січня і в кінці дня зросла майже на 5,0%.

На хвилину, бики Bitcoin (BTC) знову стали непереборними гравцями на ринку після успішного дня витоків від біржових фондів (ETF).

За даними ETF.com, влучні потоки грошей в Bitcoin-ETF перевищили 405 мільйонів доларів у четвер, ставши третім найсильнішим одноденним показником до цього часу.

Але інші фактори також підтримують ринок і підвищують вірогідність невдовзі тестування рівня в $50 000.

У історії, Біткоін часто показує сильне зростання навколо періоду китайського Нового року.

Протягом останніх 9 років трейдери заробляли гроші, кожного разу, коли вони купували Bitcoin за три дні до китайського Нового року, а потім продавали через 10 днів, стверджує засновник 10X Research та керівник досліджень у Matrixport Маркус Тілен в нотатці.

Тілені прогнозував, що до середини березня Біткоін може досягти рекордної позначки у $52 000.

У іншому місці, CryptoQuant відзначив раніше на цьому тижні, що продажний тиск майнерів знизився, посилаючись на дані ланцюжка блоків.

Запит на нові біржові фонди (ETF), менший тиск на продаж від гірників та сильна сезонність появляються в умовах досягнення нових рекордних позначок на американських фондових ринках.

Цього тижня індекс S&P 500 величезно зросло до позначки 5000 пунктів, що сталося вперше в історії. За цей тиждень він зрос на 1,5%.

Позитивний настрій на фондовому ринку історично проявляється на ринку криптовалют, підвищуючи ціну на Bitcoin.

Внесення коштів у Bitcoin ETF - лише вершина айсберга.

Запуск фонду Bitcoin ETF в Україні став історичним успіхом.

ETF-фонди BlackRock та Fidelity увійшли до історії, ставши одними з найшвидших у досягненні позначки в $2 мільярди активів під управлінням (AUM).

Хоча загальний обсяг активів під управлінням Grayscale зменшився на понад 6 мільярдів доларів США, активний фонд GBTC має все ще більше як 20 мільярдів доларів США в активах під управлінням.

За даними Blockworks, за винятком GBTC, нові запущені спот Bitcoin ETF мають понад 8 мільярдів доларів активів під управлінням.

І це ще й не пройшло навіть місяця.

Очевидно, що фонди Bitcoin ETF тут, щоб залишитися.

І здається, що вони будуть продовжувати виступати як постійне джерело попиту на BTC.

Це тому, що, хоча початкові потоки були вражаючими, більшість інституційних інвесторів все ще чекають на боковій лінії.

Згідно зі статтею Bloomberg на початку тижня, грошовий посередник LPL Financial, стоіть на завершенні обов’язкового аналізу щодо новостворених ефірних обмінних фондів Bitcoin перед їхнім пропонуванням клієнтам.

Потоки, які були виявлені до цього часу в BTC через спотові Bitcoin ETF можуть бути лише вершиною айсбергу.

Куди подівся BTC курс?

Попит на новий біткойн-фонд експертного тримання (ETF) надає шок, з самим тим, коли біткойн-ринок готується зазнати поставового шоку.

У квітні швидкість випуску для гірників зменшиться наполовину, що знизить місячний тиск на продаж гірників.

Подвійний попит та шок постачання означають, що ризики ціни Bitcoin нахилені до яскравої сторони.

І це навіть не враховує те, що Федеральна резервна система знизить відсоткові ставки до кінця цього року, що призведе до додаткового збільшення ліквідності.

Найближчою ціллю ціни Bitcoin, ймовірно, стане перевірка максимумів 2024 року на рівні $49,000.

Проте, ймовірно, в найближчі тижні відбудеться прорив вище за 50 000 доларів.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті