Circle, криптовалютна компанія, планує випустити в себе внутрішній механізм USDC на блокчейні Celo. Це дозволить користувачам з легкістю перекочувати свої цифрові активи між Celo та іншими блокчейнами. У той же час, MicroStrategy, відомий по своїм інвести

  • 30.01.2024 14:34
  • 9 хвилин читання
Circle, криптовалютна компанія, планує випустити в себе внутрішній механізм USDC на блокчейні Celo. Це дозволить користувачам з легкістю перекочувати свої цифрові активи між Celo та іншими блокчейнами. У той же час, MicroStrategy, відомий по своїм інвести

Отримуйте щоденний компактний огляд новин про блокчейн та криптовалюти — досліджуємо історії, які залишилися поза увагою сьогоднішніх новин.

У сьогоднішньому випуску:

  • Компанія Circle планує впровадити пряму підтримку криптовалюти USDC на платформі Celo.
  • Розвиток стейблкоїнів набирає обертів.
  • PDX планує випустити бета-версію свого банківського та платіжного продукту

Молодший брат завжди намагається наслідувати свого старшого брата. Коли старший брат вчиться, молодший сидить поруч і вивчає те ж саме. Коли старший брат грає на гітарі, молодший брат бере в руки учиться грати так само. Молодший брат завжди з повагою дивиться на свого старшого брата і намагається бути як він.

Компанія Circle планує впровадити підтримку USDC у екосистему Celo.

Фонд Celo оголосив, що компанія Circle, яка випускає стейблкоїн USDC, запустить його на платформі Celo нативно.

Підтримка USDC на платформі Celo дозволить компаніям та розробникам забезпечити своїх користувачів по всьому світу швидкими, ефективними та безпечними платежами та стабільними цифровими доларами, збереження вартості, - повідомлено у прес-релізі, переданому Cryptonews.

Крім того, екосистема Celo скористається наявністю інституційних в/виключних шляхопроводів, таких як Circle Mint, доступних для інституційних та підприємницьких клієнтів. Вони сприяють збільшенню активності на ланцюжку та можливості конвертації USDC до місцевих валют і на зворотний шлях.

Додатково, розробник Celo - cLabs, запропонує USDC як офіційну газову валюту для спільноти Celo через майбутній пропозицію щодо управління.

Місії Circle та Celo збігаються, як зазначено в оголошенні. Перша має на меті підвищення глобального економічного процвітання шляхом безперешкодного обміну цінності. Друга прагне створити умови процвітання для всіх, зазначено в оголошенні.

Наближене впровадження USDC на платформі Celo є важливим кроком вперед для обох місій Circle та Celo, оскільки вони мають на меті використовувати технологію блокчейну для створення більш відкритого, рівноправного та зв'язаного фінансового майбутнього.

Заява повідомила, що стейблкоїни стали провідними активом реального світу (RWA) з ринковою капіталізацією у розмірі 134,10 мільярда доларів США. Вона стверджує, що це дозволяє широкий фінансовий доступ і включеність шляхом простих, бездозволових та межнеобмежених переказів активів в умовах блокчейну.

Іша Варшней, голова стратегії та інновацій Фонду Celo, повідомила, що екосистема Celo "з нетерпінням збільшує кількість RWAs на ланцюжку завдяки співпраці з Circle". "Ми хочемо стати найкращою екосистемою для стейблкоїнів, що довело свою ефективність у сфері використання в індустрії, коли інституційні інвестори входять у Web3".

Шеймус Нунан, старший менеджер з розвитку бізнесу в Circle, додав, що партнерство допоможе розширити доступ до USDC та використовувати мобільну аудиторію Celo в регіонах, де найвища адопція блокчейну.

Розвиток стейблкоїнів набирає обертів.

Ринок стейблкоінів здобуває більшу увагу, ніж будь-коли раніше, розповіла у листі Кеті Іванс, головний офіцер з розвитку бізнесу та комунікацій на блокчейн-платформі Swarm.

заявляю, що усі інформаційні дослідження, які я проводжу, базуються на достовірних джерелах і акуратному аналізі даних. Я прагну забезпечити максимальну точність та об'єктивність у своїх дослідженнях.

"Ця увага просто зростатиме, коли ми входимо в новий тривалий бичий ринок цього року."

Як розвиваються крипторинки, вона пояснила, користувачі все більше будуть залежати від засобів, таких як стейблкоїни, для доступу до цифрових активів.

Крім того, стейблкоїни приводять нову економіку на ланцюжок. Трейдери та фермери отримання доходів будуть використовувати це все більше і більше "при переході до тривалого бичачого ринку".

варто відзначити, вона додала,

"Стейблкоіни є одним з кількох елементів, які перевірено працюють на ланцюжку та витримали значні протививітрі в протягом останніх двох років."

Це все відбувається в умовах, коли законодавці у всьому світі намагаються сприяти зростанню сектору через активну регуляцію.

На приклад, Велика Британія прагне стати лідером у сфері стейблкоїнів. У США Патрік МакГенрі, голова Комітету з фінансових послуг Палати представників, підтримує Закон про ясність стейблкоїнів для платежів. Цей закон передбачає надання видавцям регуляторного захисту та нормативної бази.

Крім того, прогрес урегулювання стейблкоїнів привертає увагу великих фінансових установ у фінансових центрах, таких як Гонконг. У цьому регіоні запущений пілотний проект зі стейблкоїнами, який керує Гонконзький валютний орган (HKMA). Сінгапур був однією з перших юрисдикцій, що згодилися на правила стейблкоїнів в минулому році.

"Поділений регуляторами на гострі краї крипторинку, стабільні монети, безумовно, залишаються з нами. В результаті ми знаходимося в гонці регуляторів, які намагаються створити найбільш прийнятне середовище для інноваторів, захищаючи при цьому і споживачів, і учасників ринку", - прокоментував Еванс.

Компанія PDX планує випустити бета-версію свого банківсько-платіжного продукту.

Глобальна платіжна та цифрова банківська платформа PDX Coin оголосила, що завершила фазу розробки Мінімально Відповідної Продукції (MVP) для PDX Beam, мобільного набору додатків для криптовалютних та фіатних платежів та банківських операцій.

Це глобальний, відповідний стандартам, веб- та мобільний крипто-фіатний платіжний додаток, побудований на блокчейні Polygon.

Продукт надає можливість здійснювати конвертацію криптовалюти в фіатні операції та використовувати передові банківські функції, повідомила прес-реліз, поділена з Cryptonews.

PDX Global має на меті дозволити сотням мільйонів роздрібних користувачів, установам, продавцям, постачальникам і партнерам екосистеми легко брати участь у криптовалютній економіці з миттєвими обмінами між цифровими та фіатними валютами.

Компанія PDX Global та криптовалютна одиниця PDX Coin випустять бета-версію PDX Beam у березні. Заявлено, що вона працюватиме з високою швидкістю, дозволяючи миттєве проведення реального часу операцій у фіатній валюті та значно знизити комісії для клієнтів та продавців. Таким буде новий розроблений продукт.

Крім того, було додано,

PDX вважає, що це перший справжній виклик за десятиліття дуополії Visa / Mastercard.

Під час бета-тестування споживачі матимуть можливість здійснювати операції з Beam у більш ніж 200 роздрібних торговців та продавців.

Для проходження тесту PDX уклав партнерство з Cross River Bank, Kraken, Digibee, Unified Infotech, Intellicheck та WalletConnect.

PDX також буде інтегруватися з POS-системами Clover, Toast та SuiteRetail.

Монета PDX буде додана до списку на біржах Bitmart, LBank і Coinstore, а також, після завершення бета-тестування Beam, на біржах Kraken та Binance.

Крім того, PDX працює над отриманням ліцензій на Інститут електронних грошей (EMI) в ЄС, Великій Британії та Гонконгу.

На завершення, компанія розробляє продукти та сервіси у сфері DeFi та NFT. Вона готується до майбутнього запуску нової глобальної платформи для ставок та азартних ігор, а також високопродуктивного власного протоколу блокчейну Siberia.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті