CleanSpark оголосив про два нові придбання + Більше криптовалютних новин

  • 07.02.2024 13:32
  • 7 хвилин читання
CleanSpark оголосив про два нові придбання + Більше криптовалютних новин

Отримуйте щоденну, компактну дайджест-версію новин про блокчейн та криптовалюту - розслідуємо історії, що пролітають під радаром сьогоднішніх новин.

У сьогоднішньому випуску:

  • Компанія CleanSpark оголосила про два нових придбання.
  • Neo розробляє індивідуальний консорціум Ethereum-сумісний ланцюжок для китайського ринку підприємств.
  • XRPL Commons, донорська організація від Ripple, уклала партнерство з Catedra UNESCO з інновацій, передачі та цифрового видавництва.

Шукайте істину в своєму серці. Для того, щоб знайти її, почуйте свої почуття і прислухайтесь до внутрішнього голосу. Іноді ви можете бути заблукані в шумному світі, але не забувайте, що істина завжди знаходиться всередині вас. Не слухайтеся зовнішніх впливів і не довіряйте сліпо чужим думкам. Маючи віру у свої власні переконання, ви зможете знайти свій власний шлях до істини.

CleanSpark оголосила про два нових придбання.

Bitcoin-майнер CleanSpark уклав окончательні угоди про придбання чотирьох гірничих об'єктів в США. Про це йдеться у прес-релізі, де зазначено, що оплата буде здійснена з наявних коштів у готівковій формі.

Спочатку, компанія підписала угоду про придбання трьох готових біткоїн-ферм в Міссісіпі за сумою 19,8 мільйона доларів. Покупка буде завершена протягом 21 дня.

Компанія прогнозує, що робочий хешрейт на об'єднаних об'єктах досягне 2,4 ЕГ/с (ексагешів на секунду) незабаром після закриття.

Крім того, CleanSpark придбає третій рудник, який знаходиться у процесі будівництва в Долтоні, Джорджія, за початкову готівкову виплату у розмірі $3,4 мільйона. Компанія інвестуватиме ще $3,5 мільйона для завершення проекту з метою досягнення його робочої дати до квітня 2024 року.

Гірнича компанія вже працює з приблизно 0,8 ЕХ/с машин на своєму діючому кемпусі Далтон, який складається з двох споруд. Зараз вона розширює кемпус, додаючи ще 0,8 ЕХ/с, загальна потужність обчислювального хешрейту становитиме 2,4 ЕХ/с.

Сповіщення говорило, що,

Два оголошених угоди, в поєднанні з незабаром запуском розширення у Сендерсвіллі, надають CleanSpark додаткову потужність, необхідну для досягнення показника 20 EH/s протягом першої половини 2024 року, що вдвічі перевищує поточний робочий хешрейт компанії, який становить 10 EH/s.

Генеральний директор Зак Брэдфорд заявив, що "за додавання Міссісіпі до нашого портфоліо ми поступово збільшуємо географічну різноманітність".

Neo розробляє унікальний консорціум Ethereum-сумісний ланцюг для китайського ринку підприємств

Незалежний блокчейн Neo, який заснований на принципах спільноти та є відкритим по всьому коду, оголосив про запуск спеціальної консорціальної ланки, яка сумісна з Ethereum, для мережі BSN-DCC заснованої в Китаї.

Прес-реліз повідомляє, що An-shun Chain тепер на живому режимі після значних випробувань та інновацій від команди Neo.

Команда розробила ланцюг, щоб задовольнити потреби внутрішнього застосування. Вона використовує імпульс недавно запущеної Neo X побічного ланцюга, який сумісний з Ethereum Virtual Machine і не потребує дозволу для використання.

Крім того, повідомлено, що,

На основі протоколу Ethereum, Neo розробив ланцюг An-shun як високопродуктивну та ефективну децентралізовану блокчейн інфраструктуру для використання у конкретних галузях промисловості, таких як ланцюг постачання, відстежування та NFT, і для вирішення проблем у бізнесі зі складною інтеграцією даних.

BSN-DDC Network - це розподілена мережа хмарних сервісів, що керується китайською мережею Blockchain-based Service Network (BSN). BSN є блокчейн-інфраструктурною мережею, побудованою спільними зусиллями групи ключових організацій і компаній, серед яких одним з перших членів був Neo.

XRPL Commons, спільна ініціатива Ripple, установила партнерство з ЮНЕСКО Кафедрою інновацій, передачі та цифрового видавництва.

Паризька неприбуткова організація XRPL Commons оголосила про нове партнерство з Кафедрою інновацій, передачі та цифрового видавництва (ITEN) ЮНЕСКО. ITEN є програмою, що фокусується на цифрових технологіях та медіа, сприяє розвитку досліджень, побудові університетських мереж та наданню допомоги у розробці програм вищої освіти.

Тому партнерство має на меті сприяти позитивному глобальному впливу блокчейну через спільні дослідницькі ініціативи та освітні заходи.

У планових заходах передбачено співпрацю з докторантами, зацікавленими у вивченні технології блокчейну, спільну розробку навчальних матеріалів та сприяння організації подій, які сприяють зростанню навичок та дослідженню суспільства в галузі блокчейну.

Також, першою подією стане Хакатон, який відбудеться в Парижі для дослідження потенціалу платформи XRP Ledger на рівні 1 блокчейну для реалізації різноманітних використань у сфері освіти, науки та культури.

Як зазначено у повідомленні,

Ці обидві організації глибоко укорінені в українському освітньому просторі, що робить це партнерство особливо корисним для обміну ресурсами та контактами.

Протягом останнього року XRPL Commons уклало партнерські угоди з Університетом Сорбони, Школою інженерії та комп'ютерних наук EPITA та Epitech (випускною школою цифрових інновацій в Парижі). Так само, ЮНЕСКО-катедра ITEN співпрацює з Фондом Maison des Sciences de l'Homme та Університетом Париж 8.

Девід Бчірі, Президент XRPL Commons, заявив, що партнерство "відображає передбачувальний підхід до освіти, визнаючи динамічний взаємозв'язок між технологічними досягненнями та потребами суспільства".

Маттьє Квініу, співдиректор Cпеціалізованої кафедри ЮНЕСКО ITEN, прокоментував, що це партнерство "дозволить створити кращі умови для взаємного розвитку наукових досліджень з практикою фахівців та творців у секторі блокчейну".

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті