Coinbase стикається з рішучим тижнем: можливе зниження прибутку до 30% на горизонті – ось чому

  • 16.01.2024 19:30
  • 4 хвилини читання
Coinbase стикається з рішучим тижнем: можливе зниження прибутку до 30% на горизонті – ось чому

Зауваження безпосередньо федеральними регуляторами під загрозою підпадання криптовалютна біржа Coinbase ризикує втратити одну третину свого загального доходу, стверджують кілька аналітиків, що мають інформацію щодо цього.

У коментарях, які були надані Finance Feeds, аналітик Mizuho Securities Ден Долев пояснив, що невдалий судовий рішення незабаром може змусити Coinbase відокремити свою групу популярних криптослужб.

Серед них є торгівля, стейкінг та керування майном - особливо з метою забезпечення безпеки Bitcoin (BTC), що належить двом найбільшим постачальникам Bitcoin на ринку.

У червні комісія з цінних паперів та бірж (SEC) подала позов проти Coinbase за факт незареєстрованої брокерської діяльності, національної біржі цінних паперів та грального центру, серед інших порушень. Агентство неодноразово наголошувало, що такі послуги відокремлені у традиційних і більш регульованих фінансових ринках, щоб уникнути конфліктів інтересів.

Компанія Coinbase запланована на судове слухання з SEC в середу з метою встановлення відмови від позову, але експерти не вірять у їх успіхи. По-перше, колишній голова відділу звернень SEC Ліза Браганса вважає, що буде важко для Coinbase переконливо довести, що жоден з активів на їхній платформі не є цінним папером.

Конкретно відповідна позова стверджувала, що понад дюжина активів на торговій платформі компанії проходить тест Хоуї - чотирьохкомірний правовий стандарт для визначення інвестиційних договорів.

Глибоко проникаючи у транскрипт попередньої конференції з премоцією в справі SEC проти @Coinbase. Одна з моїх улюблених цитат судді: "В чому різниця між тими, які не є [цінними паперами], та тими, які ними є? І як це було посередником передано інвесторам SEC..." — MetaLawMan (@MetaLawMan) 18 липня 2023 року

Включає Coinbase цінні папери до своєго списку?

Компанія Coinbase довго сперечалася про те, що вона не включає цінні папери до свого списку, що відображає різні трактування закону в криптогалузі порівняно з регуляторами. Вона також намагається переконати Комісію з цінних паперів і бірж (SEC) запропонувати нові правила щодо реєстрації, продажу і торгівлі цифровими цінними паперами, хоча агентство нехтує цим.

У попередніх судових справах проти криптовалютних компаній, SEC виявила суперечливий успіх. У липні федеральний суддя вирішив справу на користь відповідача та заявив, що XRP - криптовалюта, що видавалася фірмою Ripple у галузі платежів на основі блокчейну - не є суттєвою цінністю автоматично.

Натомість, Міжштатна комісія з цінних паперів (SEC) отримала вигідне рішення у своєму позові проти Terraform Labs минулого місяця, в якому суддя визнав їхню заборговану криптовалюту LUNA цінним папером.

Минулого року Securities and Exchange Commission (SEC) також успішно стягнула з Кракену штраф у розмірі $30 мільйонів за незареєстроване представлення його продукту "staking-as-a-service" як цінного паперу.

Coinbase надає аналогічну послугу і було звинувачено у вчиненні тих самих порушень, проте стверджує, що стейкінг не є цінним папером. Компанію вже змушено було припинити розширення своєї послуги стейкінгу в чотирьох штатах США.

Останні Новини
21.10.2024 08:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з провідних криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 21 жовтня курси найпопулярніших криптовалют мають такий вигляд: .
17.10.2024 07:45
Біткойн включає в себе процес здійснення транзакцій, основним елементом якого є видобуток криптовалюти. В цьому процесі беруть участь майнери, які виконують складні обчислення для підтвердження та запису транзакцій у блоках ланцюжка.
16.10.2024 11:45
Фондова біржа в Австралії Вчора на фондовій біржі Cboe Australia стартував фонд індексів Ethereum Monochrome (IETH). Його загальний чистий актив складає 176 600 доларів.
15.10.2024 09:31
Що вивчають студенти НаУКМА Нагадуємо, що Києво-Могилянська академія відзначає 409 років своєї історії 15 жовтня.
14.10.2024 11:30
Легалізація криптовалют в Україні - це процес визнання їх законності та регулювання їх обігу відповідно до законодавства.
Останні статті