CoinList планує придбати дочірню компанію FTX - цифровий підрозділ, що займається зберіганням криптовалютних активів, за зниженою ціною.

  • 11.02.2024 09:45
  • 5 хвилин читання
CoinList планує придбати дочірню компанію FTX - цифровий підрозділ, що займається зберіганням криптовалютних активів, за зниженою ціною.

Експертиза боргів FTX, під керівництвом генерального директора Джона Рея III, розпочала процес продажу компанії Digital Custody Inc. (DCI) компанії CoinList.

FTX раніше придбало дочірню компанію у двох окремих угодах, одну - у грудні 2021 року, а другу - у серпні 2022 року, на суму $10 мільйонів.

Проте зараз CoinList придбає DCI за значно зниженою ціною в $ 500,000.

Фінансування угоди буде забезпечено Теренсом Дж. Кульвером, первинним генеральним директором та продавцем Digital Custody.

Цифровий депозит ніколи не був інтегрований у екосистему FTX.

За словами юристів компанії FTX, придбання DCI було здійснено з метою надання послуг кастодіалного сховища для FTX.US і LedgerX.

На жаль, через банкрутство попереднього Генерального директора Сема Бенкмен-Фріда в листопаді 2022 року інтеграція DCI в екосистему FTX так і не відбулася, що зробило підрозділ фактично безцінним для FTX.

Незважаючи на обмежену цінність для FTX, Digital Custody все ще має ліцензію від Департаменту Банків Південної Дакоти, що дозволяє йому надавати кастодіальні послуги.

Після отримання пропозицій від трьох зацікавлених сторін, включаючи Culver, Боржники вибрали CoinList як перевізника за їх найкращу пропозицію, здатність швидко завершити угоду і наявність наявного відношення з Culver.

FTX внесло подання на продаж цифрового кастоді для $500 тис, яке саме FTX придбало за $10 млн від Терренса Калвера (особа, яка продала DCI за $10 млн FTX). A&M (UCC / Ad hoc засвідчує), що це відображає справедливу ціну за цю цінну ліцензію з Південної Дакоти, яка дозволяє надавати кастоді. pic.twitter.com/QZ8XGVoHQ8 - Суніл (помічник кредитора FTX) (@sunil_trades) 10 лютого 2024 р.

Боржники вірять, що співпраця CoinList з Калвером буде корисною для прискорення регуляторного схвалення продажу.

Адвокати FTX повідомили, що як Комітет, так і Тимчасовий Комітет Некомерційних Клієнтів FTX.com, схвалили угоду.

Проте, в рамках угоди FTX залишає за собою право розглядати більш вигідні пропозиції для DCI до трьох днів до закриття угоди.

У разі недоведення покупцем угоди до кінця, буде застосована зворотна комісія у розмірі 50 000 доларів США.

FTX планує продати стартап зі штучним інтелектом Anthropic.

На минулому тижні FTX звернулася з проханням про затвердження для продажу своєї 8% частки в стартапі зі штучним інтелектом Anthropic Holdings.

У поданому заявленні нинішній генеральний директор FTX запропонував розглянути можливість продажу частки та запропонував дві можливі процедури, включаючи аукціон або приватну продажу.

FTX також запросив скоротити період для підняття виключень, з назначеним судовим слуханням на 22 лютого для прискорення процесу розгляду.

Точна ціна, за яку вимагаються акції компанії Anthropic, була виключена з подання документації, оскільки юридична команда FTX вважає, що публічне розголошення може завадити можливості отримати більш вигідні пропозиції за цю частку.

У грудні 2023 року вартість Anthropic Holdings, за даними, склала до $18 мільярдів, що свідчить про те, що 7,84% володіння FTX може бути приблизно вартим $1,4 мільярда.

Ця вартість запалює надію серед постраждалих від краху FTX, оскільки FTX передбачає наявність достатньої суми коштів для повного відшкодування всіх претензій клієнтів та кредиторів.

Наприкінці минулого місяця, FTX також подав клопотання до суду Делавера про продаж своєї позовної вимоги в розмірі 175 мільйонів доларів проти банкрутного цифрового фінансового сервісного підприємства Genesis Global Capital.

На даний момент претензії до Genesis продаються за 65% їх номінальної вартості, що є значно вище, ніж 38%, за які, за словами Alameda Research, їх можна придбати.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті