Core Scientific, виробник Bitcoin-майнерів, подолав фінансові труднощі, пов'язані з банкрутством, і планує повернутися на фондову біржу.

  • 17.01.2024 12:45
  • 4 хвилини читання
Core Scientific, виробник Bitcoin-майнерів, подолав фінансові труднощі, пов'язані з банкрутством, і планує повернутися на фондову біржу.

Американський майнер Bitcoin Core Scientific вибрався з банкрутства. Компанія зараз готується повернутися на фондовий ринок.

У Суді з банкрутства Сполучених Штатів Америки Південного округу Техасу був підтверджений план реорганізації Core Scientific за розділом 11. Це створює передумови для того, щоб компанія знову здійснювала звичайну діяльність і повторно включила свої акції до біржі Nasdaq. Оголошення від вівторка заявляє, що акції Core Scientific очікуються на ринку "до кінця січня 2024 року".

Банкрутство суд підтвердив наш план реорганізації за розділом 11. Затвердженням суду щодо нашого плану прокладається шлях для Core Scientific вийти на світ наново і повторно внести свої акції на біржу Nasdaq до кінця січня 2024 року! Читайте повний прес-реліз тут: https://t.co/9pvy6hKOrP pic.twitter.com/3rnKjG1TBv - Core Scientific (@Core_Scientific) 16 січня 2024 року

60% нових акцій отримають існуючі акціонери.

Затверджений план передбачає, що акціонерам, які мають право на отримання відповідно до передбаченої дати запису 23 січня 2024 року, будуть видані акції нової загальної акціонерної пропозиції компанії та опціони, що становитимуть приблизно 60% нового власного капіталу.

Припускаючи, що застосується готівковий спосіб виконання відповідних варантів і кошти використовуються для погашення боргу, цей крок призведе до повного погашення наявного боргу компанії. В результаті, фірма знизить свій баланс заборгованості на приблизно 1 мільярд доларів до плану.

Оголошення про затвердження плану реструктуризації шахтарського підприємства надійшло після того, як фірма у грудні повідомила, що "досягла принципової угоди" з усіма ключовими зацікавленими сторонами щодо умов своєї реструктуризації.

У своєму коментарі генеральний директор Core Scientific, Адам Салліван, висловив впевненість у майбутньому компанії, підкреслюючи вирівнювання її досягнень і мотивацію команди.

Салліван сказав:

З урахуванням зростання попиту на біткоїни та високої потреби у потужному обчисленні, ми очікуємо створення цінності для наших акціонерів, реалізуючи наш план зростання, зменшуючи заборгованість та досягаючи перевагу в ефективності за великим масштабом.

Адвокатська фірма Gotshal & Manges LLP виступила юридичним консультантом для Core Scientific під час процесу банкрутства. Крім того, PJT Partners LP виступив інвестиційним банкіром.

Компанія Core Scientific укладає партнерську угоду з Bitmain.

У жовтні минулого року компанія Core Scientific оголосила про нове партнерство з Bitmain, найбільшим у світі виробником майнінгових машин для Bitcoin.

У рамках угоди, компанія Bitmain збере $53,9 мільйонів інвестицій до компанії, розширюючи вже довгострокові взаємини двох підприємств.

За підсумками 2023 року, компанія Core Scientific здобула 13 762 BTC на свій рахунок. Згідно з щорічним звітом фірми, компанія використовує близько 158 000 власних біткоін-майнерів.

Оновлення Core Scientific щодо видобутку та операцій з Bitcoin у грудні 2023 року та за весь рік опубліковане! - У грудні було вироблено 1 177 власних біткойнів і приблизно 449 біткойнів від розташованих спільно видобувачів. - Загалом було видобуто 13 762 власних біткойнів та приблизно 5 512 біткойнів... pic.twitter.com/Sr0Acvgb7J — Core Scientific (@Core_Scientific) 5 січня 2024
Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті