Демократичний представник Максін Вотерс висловлює занепокоєння щодо продовження криптовалютних проектів компанії Meta

  • 23.01.2024 07:01
  • 4 хвилини читання
Демократичний представник Максін Вотерс висловлює занепокоєння щодо продовження криптовалютних проектів компанії Meta

Представниця Максін Вотерс висловила серйозні обурення щодо продовженої участі Мети у сфері цифрових активів.

В докладному листі, адресованому генеральному директору Meta Марку Цукербергу та головному оперативному директору Хав'єру Олівану, каліфорнійська демократка, відома своїм критичним ставленням до попередніх криптовалютних проектів Meta, зокрема сталій монеті Libra, вказує на подання Meta п'яти заявок на товарні знаки, пов'язані з цифровими активами та технологією блокчейну.

«Я пишу, щоб висловити свою стурбованість стосовно статусу подання Meta Platforms, Inc. (раніше відома як Facebook, Inc.) п'яти заявок на торгову марку, пов'язану з різними послугами цифрових активів та технологією блокчейну», написав Вотерс.

Ці заявки, подані до Управління патентів та товарних знаків США (USPTO), свідчать про потенційне розширення Meta в екосистемі цифрових активів.

"Згідно з початковими заявками, поданими Meta 18 березня 2022 року, подані заявки на даний момент, які датуються 22 січня, здаються вказувати на намір компанії продовжувати розширювати свою участь у екосистемі цифрових активів", - написав Вотерс.

П'ять заявок Meta на реєстрацію програми.

До додатків входять послуги, пов'язані з онлайн-соціальними мережами та знайомствами, які інтегрують фінансові операції та криптовалютні обміни. Крім того, вони охоплюють розробку та проектування апаратного та програмного забезпечення, пов'язаного з блокчейном та різними цифровими валютами.

Застосунки передбачають надання послуг цифрових активів, зокрема у сфері криптоторгівлі, обміну активів та перевірки платежів на основі блокчейну.

У заявках також включено рекламні послуги через електронні та віртуальні медіа, блокчейн як послуга для консультування бізнесу з технології блокчейн та завантажувальний програмний засіб для управління транзакціями цифрової валюти.

"Незважаючи на ці заявки на товарні знаки, які свідчать про наявність конкретних товарів і послуг, пов'язаних із роботою з цифровими активами, Мета стверджувала 12 жовтня 2023 року в спілкуванні з представниками Комітету з фінансових послуг Демократичної партії, що у Мети немає поточної роботи з цифровими активами", - так написав Уотерс.

Уотерс прохає надати деталі щодо заявок на охорону товарного знаку.

Кожна з цих заявок, згідно з правилами USPTO, потребує Повідомлення про використання або Запиту на продовження строку протягом шести місяців з дати видачі повідомлення про дозвіл, про що в листі зазначає Waters. Представник запитав про відповідну подачу документів Meta, включаючи "обмеження, зниження або видалення" опису товарів та послуг в заявках.

У своїй ролі провідного члена Комітету фінансових послуг Палати представників, Вотерс висловила погляд Комітету, заявивши: "Заявки на товарні знаки, описані вище, здаються свідчити про те, що компанія Meta не припинила свою діяльність у галузі цифрових активів після припинення Diem".

Крім того, Вотерс запросив відповіді на серію питань "з урахуванням триваючих обурень Комітету". Перш за все, Вотерс цікавиться, чи намічено Мета реалізувати будь-які проекти, пов'язані з web3, цифровими активами або цифровими гаманцями, і чи планується подати Заяву про використання або запит на продовження строку для цих заявок.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті