dYdX громада ймовірно підтримає фінансування в розмірі 30 мільйонів доларів від Фонду.

  • 30.01.2024 09:15
  • 3 хвилини читання
dYdX громада ймовірно підтримає фінансування в розмірі 30 мільйонів доларів від Фонду.

Токенхолдери dYdX голосують щодо запиту на залучення 30 мільйонів доларів, який був запропонований Фондом dYdX і ймовірно буде схвалений.

Фонд опублікував блог 25 січня, в якому детально описується його пропозиція збору коштів.

Цей пропозиція, якщо буде затверджена, дозволить Фонду отримати 30 мільйонів доларів у токенах DYDX з скарбниці децентралізованої автономної організації (DAO).

За даними блогу, це фінансування спрямовано на підтримку різноманітних стратегічних ініціатив на наступні три роки, зокрема покращення швидкості управління ланцюгом dYdX, сприяння розвитку DAO та масштабування використання ланцюга dYdX.

У пропозиції зазначено, що Фонд dYdX не стягує жодних комісій або не має комерційної мети, і загалом не прагне отримати будь-які прибутки.

Отримані кошти будуть використані для привласнення та збереження найкращих фахівців, для підтримки масштабування прийняття dYdX Chain та для продовження подальшої децентралізації екосистеми dYdX з метою сприяти її прогресивному розвитку.

Фонд детально розповів про історію спільноти, будівництво її сучасної екосистеми, свої місії, обов'язки та роль, яку він відіграє у розвитку DAO.

Пропозиція Фонду підтримки учасників dYdX

Після того, як Фонд опублікував блог, численні члени спільноти висловили свою підтримку збору коштів, і відгук був переважно позитивним.

"Ми підтримуємо цей пропозицію", заявив учасник ланцюга валідаторів Chorus One. "З моменту анонсу dYdX v4 фонд відігравав вельми важливу роль у керуванні взаємодією та комунікацією з усіма зацікавленими сторонами DYDX."

"Наші враження від співпраці з фондом є дуже позитивними та надихаючими, де ми дивилися на позитивний вплив їхніх ініціатив", - заявив ще один перевіряючий компанія Imperator.co.

"Iмператор.co" відзначає прозорість та відповідальність, які демонструє Фонд dYdX у своїй діяльності та фінансовому управлінні.

Ймовірне затвердження фондування

Голосування спільноти щодо пропозиції розпочалося 29 січня, і 96,4% власників токенів проголосували "ТАК" за надання фінансової допомоги, 3,6% утрималися від голосу, а менше 0,1% проголосували "НІ".

Голосування залишиться відкритим до 2 лютого і буде вважатися дійсним лише у випадку, якщо досягне необхідного кворуму у 33,4%. На цей момент явка вже складає 25,3%, протягом перших 24 годин голосування.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті