Джек Дорсі наповнює Биткойн кольором на Супербоулі, вдягнувши футболку з написом "Сатоші".

  • 12.02.2024 22:02
  • 4 хвилини читання
Джек Дорсі наповнює Биткойн кольором на Супербоулі, вдягнувши футболку з написом "Сатоші".

Співзасновник Twitter та Block Head, Джек Дорсі, непомітно привів Біткоїн на вчорашню вечірку Супербоулу, наповнену знаменитостями - хоча більшість звичайних глядачів, ймовірно, не зауважили цього.

На фото можна було побачити технологічного мільярдера в одному з боксів стадіону, оточеного такими артистами, як Джей-Зі і Бейонсе. У відміну від його сусідів, які були одягнені більш нарядно, Дорсі вирішив надягнути просту футболку з символікою групи "Нірвана", але з написом "Сатоші" сверху.

ОГОЛОШЕНО: Засновник Twitter Джек Дорсі на Супер Боулі виступає у футболці #Bitcoin Сатоші. pic.twitter.com/mr3Jgffw6d — Watcher.Guru (@WatcherGuru) 12 лютого 2024 року.

Джек Дорсі, Сатоші та Біткоін.

Сатоші Накамото був псевдонімом, яким користувався анонімний засновник Біткоіну, перед тим як зник з інтернету у 2011 році. Його таємничий образ залишив у захваті багатьох прихильників його створення, які шанують та вшановують його як своєрідного бога, адже деякі навіть встановлюють пам'ятники на його честь.

Немовляти, Дорсі — один з таких фанатів. Після відходу від Twitter (тепер відомого як X) у 2022 році, значна частина його професійної кар'єри була перекладена на його платіжний бізнес Block, який зосередився на побудові інфраструктури мережі Bitcoin.

Дорсі використовує свою платформу на Х для просування Біткоїну та проектів на основі Біткоїна. У листопаді засновник фінансово підтримав OCEAN - децентралізований пул для майнингу Біткоїна, який фільтрує транзакції Ordinals.

У грудні він просунув новий біткойн-гаманець своєї компанії, Bitkey, який призначений зробити надійну криптографічну систему управління мультипідписними біткойнами.

Репер Jay-Z, який стояв поряд з Дорсі, раніше співпрацював з засновником технологічної компанії, щоб пожертвувати 500 біткоїнів розробникам Core.

Приведення Біткоіна на Супербоул

Сатоши-сорочку Дорсі не пропустила спільнота Біткоїну на Х.

"Джек Дорсі у футболці з зображенням Сатоші, сидячи поруч з Джей-Зі та Бейонсе, став справжньою рекламою криптовалюти у стилі Супербоулу", написав один користувач.

Зроби рерайт наступного тексту українською мовою: Очевидно, що @jack виглядає в ній краще, але МЕНІ сподобалася ця сорочка. Отримайте свою тут і сплатіть у разі можливості за допомогою Lightning. https://t.co/iSL9busLVH pic.twitter.com/WLqu1vEVhh - Віктор Бунін (@ViktorBunin) 12 лютого 2024 року

Криптовалюта здобула перемогу під час Супербоулу 2022 року після вибухового року прибутків для галузі, з рекламою провідних криптовалютних бірж, таких як FTX, Coinbase та Crypto.com.

Масштабне зниження криптовалютного ринку у 2022 році та наступний розпад FTX позбавили компанії грошей для розміщення екстравагантних рекламних матеріалів та пошкодили їх репутацію серед роздрібних інвесторів.

На сьогоднішній день, обсяг пошукових запитів Google щодо Bitcoin все ще перебуває близько до мінімуму ринку ведмедів. Його ціна швидко повернулася до рівня 50 000 доларів після запровадження кількох Bitcoin spot ETF в минулому місяці, що надає інституціям легший доступ до цього активу.

Кілька гравців Національної футбольної ліги (NFL) погодились отримувати свої зарплати у криптовалюті протягом минулих років, зокрема бігбек Нью-Йорк Джайантс Секуон Барклі і широкий отримувач Балтімор Рейвенс Оделл Бекхем мол.

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті