Екс-міністр фінансів Великобританії спростував звинувачення у лобіюванні криптовалют.

  • 09.02.2024 17:15
  • 4 хвилини читання
Екс-міністр фінансів Великобританії спростував звинувачення у лобіюванні криптовалют.

Колишній канцлер Екзек'єра Великобританії Лорд Філіп Геммонд заперечує звинувачення у неправомірному лобіюванні в інтересах криптовалютної компанії Copper.

В даний час Хаммонд очолює криптовалютну компанію зі штаб-квартирою в Швейцарії.

Він займає посаду з січня минулого року після того, як спочатку працював консультантом у серпні 2021 року, а з жовтня того ж року - на посаді Старшого консультанта.

Згідно з британськими правилами, Геммонд повинен був звертатися до Комітету консультування у справах бізнесових призначень (Акоба) з проханням отримати пораду перед прийняттям посад в приватному секторі під час дворічного періоду після його відставки з посту фінансового міністра Великої Британії у липні 2019 року.

Акоба також забороняє міністрам лобіювати свої колишні відомства протягом цього періоду.

Хоча офіційні обов'язки Геммонда у Коппері виходять за межі цього періоду, його дії, які наразі перебувають під наглядом, потрапляють в ці рамки.

Згідно з повідомленням Financial Times, яке було отримано за допомогою інформаційного запиту про свободу інформації, Хаммонд організував зустріч між головою Copper Дмитрієм Токаревим та посадовцями фінансового відомства Великої Британії в березні 2021 року, після того як тодішній економічний секретар Джон Глен повідомив держслужбовцям, що колишній канцлер діятиме посередником.

Хеммонд повідомив Глену, що Токарєв був "надзвичайно вражений" зустріччю. Тиждень по тому, Хеммонд разом з тодішнім держсекретарем з економіки Джоном Гленом продовжили це спланованим дзвінком.

Хеммонд "рішуче" заперечував перед "Фінансовим Таймс" щодо того, що його дії від імені Copper становили лобіювання. Він також заявив, що не намагався вплинути на Глена з метою організувати зустріч з Copper.

Шлях Великобританії до регулювання

Великобританія прийняла більш гостинний підхід щодо криптопідприємств, ніж США, але все ж поступається територіям, таким як ЄС, Канада, Сінгапур та Абу-Дабі, які надають більшу ясність стосовно того, що компанії можуть і не можуть робити.

В кінці минулого року британський уряд представив плани регулювання криптовалют на основі правил, що регулюють традиційні фінансові діяльності.

Пропозиція стверджує, що криптовалютні біржі, які працюють або націлюються на клієнтів в межах території, потребуватимуть авторизації від Фінансової контори поведінки (FCA).

Пропозиція не регулює DeFi. Згідно з отриманими відгуками у процесі консультації, Велика Британія вважає, що "регулювання діяльності DeFi в даний час було б передчасним і неефективним для Великобританії. [...] Замість цього уряд підтримуватиме зусилля на міжнародному рівні через роботу ФСФ та органи стандартизації для створення майбутньої внутрішньої системи."

Екс-голова ФКА Чарльз Ренделл критикував рішення контролювати криптовалюту згідно існуючих політик, стверджуючи, що цей простір створює нові ризики і вимагає спеціального законодавства.

У січні Ренделл розкрив, що ФКА була під «політичним тиском», щоб вітати криптовалютні компанії в Сполученому Королівстві після числа розпоряджень про примусове виконання у Сполучених Штатах.

Міністерство фінансів Великої Британії ухвалить попередні рішення щодо введення другорядного законодавства, що стосується криптовалют, пізніше в цьому році.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті