Етф на біткойн швидко назбирав 95 000 BTC та приблизився до загальної суми активів у розмірі $4 мільярди.

  • 22.01.2024 15:00
  • 4 хвилини читання
Етф на біткойн швидко назбирав 95 000 BTC та приблизився до загальної суми активів у розмірі $4 мільярди.

Протягом всього шести днів торгівлі недавно затверджені біткоїн-фонди з орієнтацією на активи (ETF) успішно накопичили вражаючу кількість в 95 000 BTC, при цьому загальний обсяг активів під управлінням (AUM) наближається до позначки у 4 мільярди доларів.

За словами Еріка Балчунаса, ведучого аналітика ETF в Bloomberg Intelligence, притік коштів до цих нових ETF вже перевершив відтоки з Grayscale Bitcoin Trust (GBTC).

Згідно з повідомленням Балчунса з його допису від суботи, загальна чиста стікання становлять +$1,2 мільярда.

Останні новини: Незважаючи на те, що $GBTC побачив вилив у розмірі $ -590 млн в п'ятницю, Дев’ять додала +$623 млн (третій найкращий день). $IBIT та $FBTC обидва більше $200 млн, в той час як $BTCO та $HODL отримали свої найкращі результати до цього часу. Загальний прибуток склав +$1.2 млрд при обсягу активів Дев’ятки в $4 млрд, в той час як активи $GBTC зменшилися на -$2.8 млрд, збільшивши частку активів Дев’ятки до 14%. pic.twitter.com/nB57H8Ro8s — Ерік Балчунас (@EricBalchunas) 20 січня 2024 року

Компанія GBTC, яка працює з помітно вищими комісіями, ніж інші ETF в цьому секторі, за перші шість днів торгів зазнала зниження активів на суму приблизно $2,8 млрд, що викликало занепокоєння серед багатьох членів біткойн-спільноти.

Відтоки з GBTC очікувалися вже давно, зазначали аналітики JPMorgan ще у листопаді минулого року, що очікується відтік щонайменше 2,7 мільярдів доларів, якщо поточна комісія GBTC в розмірі 200 базисних пунктів не буде знижена до приблизно 50 базисних пунктів.

Лідерство компаній Fidelity та BlackRock у створенні Bitcoin ETF

Серед всіх інвестиційних фондів найбільш популярними є Fidelity's (FBTC) і BlackRock's iShares Bitcoin Trust (IBIT), які залучили найбільші припливи капіталу в розмірі відповідно $1.28 та $1.23 мільярда.

Fidelity відома як одна з найбільш крипто-дружніх компаній традиційної фінансової сфери в США. Це може бути однією з причин популярності його Bitcoin ETF. Зокрема, компанія стверджує в звіті, що "Bitcoin краще від золота" щодо задоволення конкретних вимог інвестиційного портфеля.

Інвеско на третьому місці

ETF Invesco зайняв третє місце і продовжує стабільно зростати, досягнувши найвищого за всю історію припливу коштів 19 січня на суму понад 63 мільйони доларів.

Незважаючи на це, загальний обсяг управління активами в компанії ще не перевищив позначку у 200 мільйонів доларів.

ETF компанії VanEck також відзначив свій найкращий день з надходженнями того самого дня, піднявши загальний обсяг управління активами (AUM) понад 100 мільйонів доларів.

Минулого четверга Балчюнас поділився даними, які вказували на те, що дев'ять нових BTC ETF-фондів зазнали помітного зростання обсягів щоденних торгів на 34% після п'ятого дня торгівлі.

"Зазвичай, після високопомпованого запуску, обсяги постійно зменшуються щодня після запуску, рідко коли бачиш, щоб вони знову зростали", – заявив досвідчений аналітик ETF на той момент.

Це цікаво, насправді, Newborn Nine сьогодні відзначили зростання обсягу на 34% порівняно зі вчорашнім днем. Зазвичай після гучного запуску обсяг постійно зменшується щодня після старту, рідко буває, щоб він знову збільшувався. Крім одного випадку, всі показали зростання, але GBTC залишився на одній рівні, тому це не була волатильність... pic.twitter.com/f6xOsLRWjr — Ерік Балчунас (@EricBalchunas) 18 січня 2024 р.
Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті