Fantom зменшує вимоги до валідаторів до 50 000 FTM і надає пріоритет децентралізації.

  • 16.01.2024 16:18
  • 5 хвилин читання
Fantom зменшує вимоги до валідаторів до 50 000 FTM і надає пріоритет децентралізації.

Компанія Fantom Network оголосила про зниження вимог до валідаторів на 90%, зменшивши необхідну кількість активів для роботи вузла з автономною ставкою до 50 000 FTM з 500 000 FTM.

Компанія опублікувала на X (раніше відомому як Twitter) повідомлення про нові розробки, інформуючи свою спільноту про зміни, причини та операції механізму консенсусу в мережі.

На підставі голосування про управління ми нещодавно зменшили вимогу щодо самофінансування валідаторів з 500 тис. до 50 тис. FTM, що робить роботу валідатором на #Fantom більш доступною, ніж будь-коли раніше. Але до нас звернулися зі запитанням: "Як збільшення кількості валідаторів впливає на Fantom?". Ну що, давайте з'ясуємо.

Цей крок робить запуск вузла Fantom більш доступним, оскільки компанія підкреслює децентралізацію та позитивний вплив, який це має на загальну мережу.

Згідно з повідомленням, Fantom може отримати перевагу, зменшуючи вимоги для операторів вузлів та розгалужену децентралізовану екосистему. Це зроблено для попередження зловмисних атак.

Кілька проектів з блокчейном спрямували свої децентралізовані механізми вперед. Тим не менш, окрім взаємодії зі спільнотою та відхилення від стандартів централізованої фінансової системи, децентралізований механізм також захищає платформи від хакерів, урегульовуючи транзакції.

По-перше, важливо знати, що одним з ключових пріоритетів для будь-якої децентралізованої мережі є збільшення кількості валідаторів, які функціонують в мережі. Завдяки більшій кількості валідаторів, мережа ускладнює завдання зловмисникам, які намагаються здійснити атаку.

Мережа Фантом відрізняється від Ethereum тим, що у першому випадку валідатори підтверджують та комбінують транзакції до їх відправлення для подальшої погодженості. З більшою кількістю валідаторів транзакції досягатимуть валідаторів швидше на мережі, за відмінності від повільних та забруднених систем, де існували незначні проблеми.

Fantom Network поміркує на заспокоєння хвилювань.

Згідно заяви, платформа прагне стати лідером майбутніх децентралізованих мереж, уникати ситуацій, коли кілька валідаторів контролюють все, що відбувається в системі. Останнім часом децентралізовані додатки та блокчейни отримали критику за невиконання ідеалів децентралізованої фінансової системи (DeFi).

Одна з основних причин цього полягає у вартості ставок та становленні валідатором, що призводить до концентрації більшої частини вузлів у руках централізованих учасників.

Віталік Бутерін звинувачує зростання комісійних виплат за транзакції у віддаленості Web3 від децентралізації. У своєму блозі під назвою "Зробіть Ethereum знову кіберрайдером", співзасновник $ETH висловлює занепокоєння щодо відхилення траєкторії Web3 від його початкової візії. #CryptoNews

Оскільки існуючі перевіряльники все ще будуть у більшості, нові можуть приєднуватися до системи і зростати, ставши важливою складовою мережі.

Наступна платформа планує залучити велику кількість валідаторів, які будуть контролювати 2/3 мережі в найближчі місяці, опрацьовуючи більше транзакцій для забезпечення стабільності та пониження страхів від можливих перебоїв.

Також є занепокоєння щодо зниження процесу включення нових валідаторів, що було звинувачено компанію в цьому, проте вона заперечила, стверджуючи, що в нових розробках не буде зниження продуктивності.

"Сила валідатора засвідчувати транзакції пропорційна сумі його застави і не залежить від кількості валідаторів, якими користується дана особа. Наприклад, валідатор з заставою в 1 мільйон FTM матиме таку ж силу, як двадцять менших валідаторів, кожний з заставою в 50 тисяч FTM", - додала платформа.

На момент написання статті, FTM торгується за $0,40, що свідчить про зростання на 2% протягом останніх 24 годин. Це означає, що вартість стати валідатором була знижена до приблизно $25 000.

Останні Новини
19.11.2024 13:00
Вартість найбільш відомих криптовалют .
18.11.2024 13:16
Починаючи з 2009 року, коли з'явився перший у історії криптовалют - біткойн, ринок значно зріс і вже налічує сотні цифрових монет та загальну капіталізацію у 3,22 трильйона доларів.
13.11.2024 16:30
Чому виникає дефіцит електроенергії? Згідно з російськими ЗМІ, чиновник Максим Орєшкін заявив про настання дефіциту електроенергії.
08.11.2024 12:30
Як підвищилася ціна біткоіну після перемоги Трампа Також дивіться: В яких країнах криптовалюта є законною: аналіз.
Останні статті