Фермінгтонський державний банк, пов'язаний з Федеральною резервною системою, звільнений від застереження про порушення Федерального резерву.

  • 06.02.2024 22:18
  • 9 хвилин читання
Фермінгтонський державний банк, пов'язаний з Федеральною резервною системою, звільнений від застереження про порушення Федерального резерву.

6 лютого Федеральна резервна система припинила провадження зі станом Фармінгтонського банку.

У пресс-релізі, опублікованому на своєму веб-сайті, Федеральний резерв оголосив, що банк, пов'язаний з FTX, "завершив план ліквідації і більше не функціонує як банк".

Українська мова є однією з головних національних мов України. Вона має багатий культурний і історичний контекст, оскільки використовується протягом сотень років. Українська мова є родовим ресурсом для десятків мільйонів громадян України, а також для української діаспори по всьому світу. Вона має свою власну граматику, правила та словниковий запас, які розвивалися протягом століть. Українська мова є символом національної самосвідомості та культурної спадщини України. Вона грає важливу роль у формуванні національної ідентичності та сприяє збереженню унікальності українського народу.

Сьогоднішні #ЗаходиЗахисту: https://t.co/Vp7efrmWk2https://t.co/aIoXshnNa0 — Федеральний резерв (@federalreserve) 6 лютого 2024 року

Судова дія проти Фармінгтонського державного банку

"Дія мір залучення Ради, які набули чинності з липня 2023 року, забезпечила поетапне припинення діяльності банку з метою захисту вкладників банку", - повідомили в центральному банку.

Раніше, у серпні 2023 року, Фед наголосила, що Фармінгтон Стейт Банк та його холдингова компанія, FBH Corporation, змінили свій бізнес-план, не повідомивши регуляторних наглядачів.

У своєму оголошенні, ФРС також оголосила про припинення двох заходів з обмеження вживання сил із BNP Paribas у Парижі, Франція.

«Обидва заходи з посилення контролю були дієвими з червня 2014 року і вимагали від BNP Paribas впровадження програми забезпечення всесвітньої відповідності до законів США щодо санкцій», - повідомив Національний банк щодо компанії BNP Paribas.

Фармінгтон мав прямі зв'язки з торговим підрозділом Аламеда Резерч – компанії, що займалася криптовалютною торгівлею на зараз неіснуючій біржі FTX. Проте жоден звіт про заборону діяльності з боку Федеральної резервної системи або припинення діяльності Фармінгтону явно не згадував FTX або Аламеда.

У березні 2022 року Фармінгтон, раніше відомий як Мунстоун Банк, отримав близько 11,5 мільйонів доларів від сестринської компанії FTX, Аламеда Ресерч, через корпорацію ФБХ.

Після зруйнування FTX у листопаді 2022 року, компанія Farmington спочатку оголосила про намір вийти з криптосфери і повернутися до своєї "початкової місії" як комунітарного банку. Проте, стикаючись із заходами примусового впливу центрального банку минулого року, Farmington погодилася дотримуватися наказу.

"Усі необхідні дозволи банківського регулювання на передачу депозитів та придбання активів були отримані Bank of Eastern Oregon від Farmington State Bank", повідомили у Farmington у серпні.

Провадження щодо банку Farmington на розсуд громадськості

Сенаторка Елізабет Воррен, демократ з Массачусетсу, та Тіна Сміт, демократ з Міннесоти, провели дослідження щодо зв'язків банку з FTX та звернулися до Федеральної резервної системи в 2022 році, з метою отримання інформації про те, як Аламеда, за звітами, зуміла придбати Мунстоун Банк.

У своїх листах вони висловили занепокоєння, заявивши: "Хоча банківська система поки не зазнала значних пошкоджень від останньої криптокраху, занепад FTX свідчить, що криптовалюта може бути більш інтегрованою в банківську систему, ніж свідомі регулятори".

Зверніть увагу, що цей текст вживається лише для матеріалів контракту. Інформація нижче не повинна бути використана у формальних документах або у ситуаціях, де є чіткі правила щодо використання мови. Примітка: Ви також можете скопіювати цей текст та вставити його у шаблон документа, щоб економити час на написання. Не забудьте перевірити, чи всі ділянки тексту релевантні до вашого контролю. Текст: "Welcome to our website. By continuing to browse and use this website, you are agreeing to comply with and be bound by the following terms and conditions of use, which together with our privacy policy govern our relationship with you in relation to this website. If you disagree with any part of these terms and conditions, please do not use our website. The term 'us' or 'we' refers to the owner of the website. The term 'you' refers to the user or viewer of our website. The use of this website is subject to the following terms of use: - The content of the pages of this website is for your general information and use only. It is subject to change without notice. - This website uses cookies to monitor browsing preferences. If you do allow cookies to be used, the following personal information may be stored by us for use by third parties. - Neither we nor any third parties provide any warranty or guarantee as to the accuracy, timeliness, performance, completeness or suitability of the information and materials found or offered on this website for any particular purpose. You acknowledge that such information and materials may contain inaccuracies or errors and we expressly exclude liability for any such inaccuracies or errors to the fullest extent permitted by law. - Your use of any information or materials on this website is entirely at your own risk, for which we shall not be liable. It shall be your own responsibility to ensure that any products, services or information available through this website meet your specific requirements. - This website contains material which is owned by or licensed to us. This material includes, but is not limited to, the design, layout, look, appearance and graphics. Reproduction is prohibited other than in accordance with the copyright notice, which forms part of these terms and conditions. - All trademarks reproduced in this website, which are not the property of, or licensed to the operator, are acknowledged on the website. - Unauthorised use of this website may give rise to a claim for damages and/or be a criminal offence. - From time to time, this website may also include links to other websites. These links are provided for your convenience to provide further information. They do not signify that we endorse the website(s). We have no responsibility for the content of the linked website(s). - Your use of this website and any dispute arising out of such use of the website is subject to the laws of England, Northern Ireland, Scotland and Wales."

Уявіть собі, що ви прокинулися одного ранку в чудовий літній день. Сонце сяє яскраво, пташки співають, а запах квітів розноситься повітрям. Ваше серце наповнене радістю і ви готові зустріти новий день з енергією і позитивом. Ви вставаєте з ліжка і відчуваєте, як теплий паркет торкається ваших ніг. Ви йдете до вікна і відкриваєте його, насладжуючись свіжим повітрям, яке проникає до вашої кімнати. Ви дивитесь на зелені дерева і квітучі кущі на подвір'ї і почуваєте, як ваше серце сповнюється природною красою.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті