Філія Deutsche Börse Crypto Finance отримала ліцензію BaFin

  • 13.02.2024 09:46
  • 3 хвилини читання
Філія Deutsche Börse Crypto Finance отримала ліцензію BaFin

Фінансовий регулятор Німеччини BaFin видав чотири ліцензії компанії Crypto Finance, яка працює під егідою провідної фондової біржі Deutsche Börse.

Ключові ліцензії дозволять Crypto Finance здійснювати регульовану торгівлю, середовище поселень та послуги зібрання цифрових активів в Німеччині. Як зазначено у понеділковому зверненні, Швейцарський регулятор фінансового ринку (FINMA) вже регулює компанію.

"Ми раді, що компанія Crypto Finance (Deutschland) GmbH отримала ліцензію від Бундесансталтт фюр фінанційні послуги (BaFin)", - заявив Стейн вандер Стратен, генеральний директор Crypto Finance Group. "Це відрізняє нашу пропозицію як одну з небагатьох, що задовольняють ці надзвичайно високі стандарти".

Компанія Crypto Finance націленіа на інституційних інвесторів та прагне зміцнити свою позицію в криптовалютному екосистемі за допомогою ліцензій.

У 2021 році Deutsche Börse придбала компанію і забезпечила собі більшість акцій. Після придбання Deutsche Börse надає своїм клієнтам прямий доступ до послуг з цифрових активів, включаючи послуги післяторгового обслуговування.

Ліцензії надаються в той час, коли Європа готується до впровадження історичної директиви "Ринки криптовалютних активів" (MiCA). У жовтні 2023 року європейські посадовці підписали МікаРамкову угоду у закон поряд із окремим законом про запобігання відмиванню грошей з криптовалютними активами.

"Наша зобов'язаність охоплювати всю ланцюг вартості відрізняє нас, і ми зараз пишаємось тим, що досягли значних досягнень в Німеччині, де ми пропонуємо високорегульовані послуги", - зауважив Ерік Віоль, директор Crypto Finance.

Криптовалютна біржа Deutsche Börse

Німецька мультинаціональна компанія має намір запустити криптовалютну біржу - DBDX - довірену ринкову інфраструктуру для криптовалютного простору. Deutsche Börse оголосила плани у листопаді 2023 року і оголосила, що DBDX запустять у цьому році.

Цей крок узгоджується з майбутніми змінами у криптовалютному регулюванні Німеччини. Крім того, Deutsche Börse також має плани впровадити регульовану стейблкоін для полегшення безперешкодної торгівлі цифровими активами.

Менший конкурент Börse Stuttgart також управляє криптовалютною біржею під назвою "BSDEX", яка спрямована на роздрібних клієнтів, але надає інституційне зберігання.

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті