Філія Deutsche Börse Crypto Finance отримала ліцензію BaFin

  • 13.02.2024 09:46
  • 3 хвилини читання
Філія Deutsche Börse Crypto Finance отримала ліцензію BaFin

Фінансовий регулятор Німеччини BaFin видав чотири ліцензії компанії Crypto Finance, яка працює під егідою провідної фондової біржі Deutsche Börse.

Ключові ліцензії дозволять Crypto Finance здійснювати регульовану торгівлю, середовище поселень та послуги зібрання цифрових активів в Німеччині. Як зазначено у понеділковому зверненні, Швейцарський регулятор фінансового ринку (FINMA) вже регулює компанію.

"Ми раді, що компанія Crypto Finance (Deutschland) GmbH отримала ліцензію від Бундесансталтт фюр фінанційні послуги (BaFin)", - заявив Стейн вандер Стратен, генеральний директор Crypto Finance Group. "Це відрізняє нашу пропозицію як одну з небагатьох, що задовольняють ці надзвичайно високі стандарти".

Компанія Crypto Finance націленіа на інституційних інвесторів та прагне зміцнити свою позицію в криптовалютному екосистемі за допомогою ліцензій.

У 2021 році Deutsche Börse придбала компанію і забезпечила собі більшість акцій. Після придбання Deutsche Börse надає своїм клієнтам прямий доступ до послуг з цифрових активів, включаючи послуги післяторгового обслуговування.

Ліцензії надаються в той час, коли Європа готується до впровадження історичної директиви "Ринки криптовалютних активів" (MiCA). У жовтні 2023 року європейські посадовці підписали МікаРамкову угоду у закон поряд із окремим законом про запобігання відмиванню грошей з криптовалютними активами.

"Наша зобов'язаність охоплювати всю ланцюг вартості відрізняє нас, і ми зараз пишаємось тим, що досягли значних досягнень в Німеччині, де ми пропонуємо високорегульовані послуги", - зауважив Ерік Віоль, директор Crypto Finance.

Криптовалютна біржа Deutsche Börse

Німецька мультинаціональна компанія має намір запустити криптовалютну біржу - DBDX - довірену ринкову інфраструктуру для криптовалютного простору. Deutsche Börse оголосила плани у листопаді 2023 року і оголосила, що DBDX запустять у цьому році.

Цей крок узгоджується з майбутніми змінами у криптовалютному регулюванні Німеччини. Крім того, Deutsche Börse також має плани впровадити регульовану стейблкоін для полегшення безперешкодної торгівлі цифровими активами.

Менший конкурент Börse Stuttgart також управляє криптовалютною біржею під назвою "BSDEX", яка спрямована на роздрібних клієнтів, але надає інституційне зберігання.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті