Фінансова компанія Гонконгу представила плани про запуск найпершого в регіоні фонду з біткоїну на місцевому ринку.

  • 19.01.2024 17:00
  • 5 хвилин читання
Фінансова компанія Гонконгу представила плани про запуск найпершого в регіоні фонду з біткоїну на місцевому ринку.

Гонконгська компанія Venture Smart Financial Holdings Limited (VSFG) збирається звернутися до Комісії з цінних паперів та ф'ючерсів (SFC) для отримання затвердження на створення біткойн фонду обміну (ETF) на основі акцій.

ВЖЕ СТАЛО ВІДОМО: VSFG З ГОНКОНГУ ПЛАНУЄ ЗАПУСТИТИ SPOT #BITCOIN ETF В I КВАРТАЛІ 2024 РОКУ - Новини BSCN (@BSCNheadlines) 19 січня 2024 року

Згідно з повідомленням Bloomberg від 19 січня, VSFG розкрила свої плани запуску спот-біткойн-ETF протягом першого кварталу цього року. Крім того, компанія встановила амбіційну мету досягти $500 млн активів під управлінням (AUM) до кінця року.

На даний момент ВСФГ ще не подавав заявку на отримання ETF до СФК.

Останній розвиток подій укладається у межах спільного оголошення, зробленого Комісією з цінних паперів та бірж (SFC) і Гонконзьким монетарним управлінням (HKMA) 22 грудня 2023 року. У цьому оголошенні обидві установи висловили готовність розглядати заявки на створення віртуальних активів spot ETFs, визнаючи змінюючуся ландшафт віртуальних активів з 2018 року.

Регулятори Гонконгу спочатку ставилися до цифрових активів з орієнтацією "тільки для професійних інвесторів", але спостерігли зміну поглядів на можливість роздрібного залучення до цифрових активів.

Регуляторні органи зараз прийняли більш гнучкий підхід до регулювання криптовалют, проведено перегляд політики стосовно посередників, що займаються діяльністю у сфері віртуальних активів.

В рамках цього регулятивного зміщення Комісія з цінних паперів та фондового ринку (КЦПФР) проявила готовність розглядати заявки щодо авторизації різних фондів, не обмежених криптовалютними ф'ючерсними фондами.

Ринок УС ETF встановлює темпи зростання для Гонконгу.

Незважаючи на готовність КСФ затвердити доступ до роздрібного ринку фондів із віртуальних активів, Гонконг відстає від Сполучених Штатів у запуску таких продуктів.

Вже введено в дію спот-біткоїн-ETF у Сполучених Штатах зі значними обсягами торгів, які навіть перевищують срібло.

Срібло існує з того часу, коли померлі зірки почали викидати метал десятки мільярдів років тому. Біткоін має 15 років, але вже став величезною подією на ринку ETF в США. @HeleneBraunn повідомляє.

11 січня в США розпочали торгування одинадцять біткойн-ETF-фондів, серед яких пропозиції від BlackRock, BitWise, Grayscale та ARK 21Shares.

Введення американського біткойн-ETF прискорює розвиток інфраструктури ринку в напрямку більшої капіталоємності, що дає нам змогу надавати покращену ліквідність та більш ефективну торгівлю для всіх учасників. @ft_mlie на панелі в рамках @wef, @rulematch. pic.twitter.com/LmIFRC5vCw — Flow Traders (@FlowTraders) 19 січня 2024 р.

Точкові криптовалютні фонди ETFs надають інвесторам можливість отримати доступ до віртуальних активів без необхідності безпосередньо придбати криптовалютні токени. Це створює можливості співпраці зі стандартним фінансовим сектором.

18 січня Гантер Хорслі, генеральний директор BitWise, оголосив, що флагманський продукт компанії - Bitwise Bitcoin ETF Trust (BITB), успішно збільшив свою інвестицію в Bitcoin на вражаючу суму у 68 мільйонів доларів.

Сьогодні розрахунковий біржовий фонд Bitwise Bitcoin ETF ($BITB) зібрав ще $68,000,000 та придбав Біткоїн. За чотири дні надійшло $370M загальних вкладень. Ми вдячні інвесторам за довіру, яку вони нам поклали, щодо збереження їх активів в цьому секторі. [Перегляньте інформацію та проспект BITB: https://t.co/pAJUG8aACE] - Hunter Horsley (@HHorsley) 18 січня 2024 р.

Горслі подкреслив, що додаткові інвестиції підвищили загальну вартість активів фірми до вражаючого потоку в $370 мільйонів всього за чотири дні.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті