Сьогодні компанія Abu Dhabi Global Market (ADGM) разом з Фондом Solana оголосили про укладення угоди щодо дослідження розвитку екосистеми блокчейн.
Співпраця має на меті покращення рішень технології розподіленого реєстру та просування інновацій у сфері блокчейну, зазначено у прес-релізі.
"Ми раді партнерству з компанією Solana для розробки майбутньої технології та подальшого підвищення рівня знань у галузі блокчейну, наголошуючи на значенні регуляції та відповідності для забезпечення стійкого і тривалого розвитку", - сказав генеральний директор Реєстраційної адміністрації ADGM Хамад Аль-Мазруей.
У середу Лілі Лю, президентка Фонду Солана, заявила на X: "Я провела день разом з керівництвом @ADGlobalMarket і залишилася під враженням їх прогресивного та консультативного підходу до регулювання. Це дало мені великий оптимізм".
Я провела день з керівництвом Abu Dhabi Global Markets @ADGlobalMarket і вийшла з німого оптимізму щодо їх прогресивного, консультативного підходу до регулювання. З радістю хочу повідомити, що ми співпрацюємо з Abu Dhabi Global Markets, щоб підтримати команди екосистеми у доступі до... pic.twitter.com/MZHEKOKtEm — Лілі Лю (@calilyliu) 7 лютого 2024 року
Абу-Дабі стає важливим центром для криптовалютних та блокчейн-підприємств. Його стратегічне розташування та урядові політики привертають провідні криптовалютні компанії з усього світу.
Крім того, у 2022 році Abu Dhabi Global Market запровадив віртуальну платформу для зв'язку осіб з компаніями віртуальних активів, посилюючи свій статус як криптографічний центр.
У цей час кілька криптовалютних компаній розпочали свою діяльність в Об'єднаних Арабських Еміратах, щоб використати амбіції регіону як криптополюсу.
Абу-Дабі ризикує $2 млрд на Web3
Абу-Дабі, найбільший емірат Об'єднаних Арабських Еміратів, також запустив ініціативу вартістю 2 млрд доларів для підтримки стартапів у сфері Web3 та блокчейн технологій. Цей крок демонструє його зобов'язаність сприяти розвитку криптовалютного та блокчейн сектору в цьому регіоні.
Минулого року Абу-Дабі Глобал Маркет запровадив правила, щоб полегшити розташування стартапів у сфері блокчейну на їх міжнародній зоні вільної торгівлі. Мета полягає в привабленні інвестицій та зробленні місцевих ринків більш конкурентоспроможними та ефективними.
Для створення фонду DLT, засновники повинні подати підписану Установу до Реєстратора та заявити, що всі відповідні закони і фінансові вимоги виконані.
Також сусід Дубаю - столиця - залучив численні криптовалютні компанії до своєї розквітаючої цифрової активної екосистеми. Активна роль Віртуальної Установи Регулювання Активів в Дубаї створює глобальний приклад співробітництва між регуляторами й індустрією.