Генеральна палата комерції Гонконгу просить уряд дозволити використання стейблкоїнів, пов'язаних з юанем.

  • 07.02.2024 11:01
  • 5 хвилин читання
Генеральна палата комерції Гонконгу просить уряд дозволити використання стейблкоїнів, пов'язаних з юанем.

Генеральна палата комерції Гонконгу (HKGCC) звернулася до законодавців з проханням розглянути можливість випуску стейблкоїнів, пов'язаних з китайським юанем.

У заяві, опублікованій у вівторок, впливова бізнес-організація підкреслила важливість збереження та привабливості талантів та підприємств у Гонконзі і запропонувала дослідження "Схеми взаємодії з віртуальними активами".

Гонконгська Торгово-промислова палата запропонувала уряду дозволити випуск стейблкоїнів, пов'язаних з юанем, або тих, що підтримуються кошиком різних фіатних валют, включаючи юан, гонконгський долар або американський долар.

Хоча деталей щодо запропонованої програми зв'язку віртуальних активів не наведено в пропозиції, організація запропонувала початковий щоденний ліміт приблизно HK$20 мільярдів ($2.5 мільярда).

Майбутній бюджет Гонконгу

Рекомендації надаються перед майбутнім виступом фінансового секретаря з питань бюджету, запланованим на цей місяць.

Гонконгська торгово-промислова палата відзначила важливість покращення загального робочого середовища Гонконгу та вирішення гострої нестачі робочої сили як ключових цілей для пропозицій.

У грудні Гонконзький монетарний орган (HKMA) оприлюднив спільну консультаційну документацію з Фінансовими послугами та Скарбничим відділом, вказуючи на те, що емітентам стейблкоїнів будуть потрібні ліцензії, якщо їхні стейблкоїни будуть посилатися на вартість однієї або кількох фіатних валют в Гонконгу.

Двомісячний період консультацій щодо цього документа завершується наприкінці місяця.

Кристофер Гуї, Міністр фінансових послуг та казначейства, недавно представив плани створити пісочницю для дослідження емісії стейблкоїнів у співпраці з провідними учасниками галузі в регіоні.

Також Едді Юе, виконавчий директор Гонконзького монетарного авторитету, заявив минулого року, що стейблкоїни виступають мостом між традиційною фінансовою сферою та ринком віртуальних активів.

Він наголосив на важливості стабільності у стейблкоінах, особливо якщо вони стануть перевагою оплати для широкої публіки, оскільки це сприятиме дальшій інтеграції цифрової платіжної системи з реальною економікою.

У Гонконзі очікується схвалення Spot Bitcoin ETF

Фахівці вважають, що Гонконг схвалить спот-криптовалютні біржово-торгові фонди (ETF) до середини цього року.

Минулого місяця Гарі Тіу, виконавчий директор та керівник відділу регуляторної політики в OSL, криптовалютній біржі з ліцензією у Гонконзі, заявив, що OSL підтримує тісний зв'язок з кількома фондовими компаніями, додаючи, що п'ять-десять компаній розглядають можливість запровадження криптовалютного ETF на ринку.

Крім того, Тью зазначив, що деякі досягли швидшого прогресу, ніж інші, що збільшує можливість запуску перших криптовалютних фондів із фізичною поставкою в Гонконзі до середини 2024 року.

Наразі міська держава включила в список кілька криптовалютних ETF на основі ф'ючерсів, зокрема Samsung Bitcoin Futures Active ETF, CSOP Bitcoin Futures ETF та CSOP Ether Futures ETF.

У новому розвитку інформації, гонконг збирається прийняти конференцію «Bitcoin Conference» цього року, про що заявив місцевий законодавець Джонні Нг у своєму останньому пості на X.

Конференція Bitcoin, найбільша у світі подія у сфері фінансових технологій, приходить до Гонконгу. Давайте оживимо місто помаранчевим кольором! @thebitcoinconf @bitcoinmagazine Глобальна фінтех-конференція Bitcoin відбудеться в Гонконгу. Ласкаво просимо! #Гонконг #bitcoin #екосистема pic.twitter.com/yzKhB5BiBE — Джоні Нгуєн (@Johnny_nkc) 22 січня 2024 р.

Процес навчання - це неперервний процес здобуття інформації та вмінь, що відбувається протягом усього життя людини. Це процес, який допомагає розвивати розумові здібності, сприяє оволодінню новими знаннями і навичками, а також допомагає розвивати соціальні і комунікативні навички. Навчання може відбуватися в різних формах, таких як навчання в школі, коледжі або університеті, а також самостійне навчання через книги, Інтернет або інші джерела. Важливо зазначити, що навчання необхідне для розвитку людини і його результати мають велике значення для подальшого життя.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті