Генеральний директор Grayscale: Більшість з 11 схвалених Bitcoin ETF не виживуть + Більше криптовалютних новин

  • 19.01.2024 13:46
  • 7 хвилин читання
Генеральний директор Grayscale: Більшість з 11 схвалених Bitcoin ETF не виживуть + Більше криптовалютних новин

Отримуйте щоденне, зручне у кушій форматі оновлення новин зі світу блокчейну та криптовалют - досліджуємо ті історії, що минають офіційну інформаційну лінію сьогодення.

У цьому випуску:

  • Грейскейл CEO: Більшість з 11 затверджених Bitcoin ETF не протримаються.
  • Фірма з Гонконгу готується подати заявку на створення біткоін-фонду, який отримає статус експертного трейдерського фонду.
  • "Bitmain - прихований самодобуваючий гігант" - консалтингова компанія BlocksBridge Consulting.

Зробіть перепис наступного тексту українською мовою:

Головний виконавчий директор компанії Grayscale: Більшість з 11 схвалених біткоін-ETF не переживуть.

Глава компанії Grayscale Investments Майкл Сонненшайн заявив CNBC, що більшість з одинадцяти схвалених біржових фондів з обміну біткойном (ETF), найімовірніше, не зможуть вижити.

Конкретніше кажучи, два-три нові ЕТФ можуть, можливо, набути якої-небудь критичної маси активів управління (АУМ). Інші можуть бути зняті з ринку.

він зазначив.

"На жаль, я особливо не вважаю, що ринок кінцево матиме цих 11 продуктів, які ми знаходимо у нас."

У цьому контексті генеральний директор обговорює вартість послуг Grayscale в порівнянні з конкурентами. Багато видавців ETF надавали послуги безкоштовно на обмежений термін перед підвищенням вартості до 0,2-0,4%, тоді як Grayscale стягує комісію у розмірі 1,5%.

Сонненшайн стверджує, що інші ЕТФ-и мають нижчі комісії через те, що у цих продуктах "немає запису". Крім того, емітенти намагаються привернути інвесторів за допомогою стимулів у вигляді знижених комісій.

Тим часом, Grayscale є найбільшим біткоїновим фондом із 10-річним досвідом успішної діяльності та різноманітною базою інвесторів, - він сказав.

Сонненшайн вважав,

"На наш погляд, це може викликати сумнів стосовно їх довгострокового зобов'язання до класу активів."

Grayscale є криптоспеціалістом, який прокладає шлях для багатьох прибуваючих продуктів, заявив генеральний директор компанії. Він додав, що інвестори "дуже серйозно враховують" такі фактори, як емітент продукту, ліквідність та кредитоспроможність.

Компанія з Гонконгу готується подати заявку на отримання біткойн-біржового фонду (Bitcoin ETF).

Згідно зі звітом Bloomberg, гонконзька фінансова компанія Venture Smart Financial Holdings (VSFG) заявила, що планує подати заявку до Комісії з цінних паперів та ф’ючерсів (SFC) з метою запуску ETF, який буде вкладати безпосередньо в BTC, ще цього кварталу.

Брайан Чан, керівник групи інвестицій та продукту в VSFG, прокоментував:

"Це ринок, який має великий потенціал. [...] Нашою метою є досягнення активів під управлінням на суму $500 мільйонів до кінця цього року".

У Гонконгу дозволено ф'ючерсні криптовалютні фонди. Три з них, які були внесені до списку - CSOP Bitcoin Futures, CSOP Ether Futures і Samsung Bitcoin Futures - мають загальну вартість активів у розмірі $50 мільйонів.

Компанія Samsung Asset Management заявила, що не виключає можливості дослідження запуску фонду обміну на безготівкову торговлю (ETF) - згідно з повідомленням.

СФК відмовився коментувати поза межами вказівок, опублікованих у грудні. У звіті було зазначено, що процес затвердження може зайняти кілька тижнів чи навіть місяців.

Детальніше ознайомтесь з криптовалютними новинами: Приблизно 10 фондових компаній готуються запустити ETF для криптовалют насамперед в Гонконзі: HashKey Group.

"Bitmain – схований гігант, який сам себе майнить" - BlocksBridge Consulting.

Згідно з останнім звітом Miner Weekly від BlocksBridge Consulting, гігант в галузі майнінгу криптовалюти Bitcoin - компанія Bitmain, продажем гірничого обладнання поводиться як конкурент своїх власних клієнтів, що також займаються майнінгом, використовуючи продукцію Bitmain.

Згідно з дослідженням журналу TheMinerMag та останніми заявками компанії BitFuFu, що підтримується Bitmain, звіт показав, що Bitmain отримав майже 65% від загальних доходів компанії від хмарного майнінгу та самостійного майнінгу в першій половині 2023 року.

За даними щотижневика Per Miner,

"На перший погляд, Bitmain здається меншиновим акціонером BitFuFu зі 5%, але очевидно, що бізнес BitFuFu настільки залежить від Bitmain, що фактично вона його володіє."

У першому півріччі 2023 року BitFuFu мав два напрямки своєї діяльності: власний майнінг і хмарний майнінг. Більшість хешрейту в компанії забезпечували майнери S19XP, які вона орендувала у Bitmain.

Крім того, компанія Bitmain надала можливість розмістити обчислювальну потужність для BitFuFu, щоб використати всі майнери по всіх штатах США та в деяких інших країнах.

Отже, майже 80% витрат на дохід BitFuFu у першій половині минулого року становили видатки на Bitmain. Іншими словами, 65% кожного заробленого долара BitFuFu належали Bitmain.

Згідно з звітом, враховуючи останню угоду Bitmain щодо хостингу з Core Scientific, можна припустити, що Bitmain та BitFuFu разом працюють принаймні з потужністю 20 Ех/с.

Читайте більше криптовалютних новин: Складність та хешрейт майнінгу Bitcoin побили рекорди, оскільки компанія Bitmain заполонила США своїми пристроями.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті