Генеральний директор компанії Bitcoin Miner Hut 8 покидає посаду в контексті звинувачень у зловживанні ринком активів (pump and dump).

  • 08.02.2024 16:15
  • 5 хвилин читання
Генеральний директор компанії Bitcoin Miner Hut 8 покидає посаду в контексті звинувачень у зловживанні ринком активів (pump and dump).

Голова компанії-видобувача Bitcoin Hut 8 покинув свою посаду кілька тижнів після того, як JCapital звинуватила компанію в змові з партнерами та попереджала про можливу схему "налякай та продай".

У прес-релізі, опублікованому 7 лютого, компанія розкрила зміну керівництва, оголошуючи Ешера Генутта новим генеральним директором, який замінить Джеймі Левертон.

Hut 8 оголосила про перехід у керівництві: президент Ешер Генот призначений генеральним директором. https://t.co/wVAk5Dzl0n. — Hut 8 (@Hut8Corp) 7 лютого 2024 р.
Компанія "Hut 8" сьогодні оголосила, що Ашер Генут, Президент та член Правління "Hut 8", був призначений головним виконавчим директором з моментальною дією. Пан Генут займає посаду Джеймі Левертон, яка залишає посаду головного виконавчого директора "Hut 8" з моментальною дією.

Компанія назвала потребу у новому стратегічному напрямку як причину зміни керівництва після недавнього партнерства з US Bitcoin Corp.

Левертон подякував Комітету за роки служби, додавши, що було привілеєм очолювати команду з її інноваційними політиками на протязі років.

Голова правління Білл Тай підкреслив, що партнерство між обома компаніями було переломним моментом. Новий генеральний директор, Ешер Генот, очікується, що він проведе компанію до ведучого положення. Маючи на меті прискорений ріст, Тай вважає, що дисципліна та вдалий досвід Генота принесуть результати.

Генот був співзасновником та президентом компаній US Bitcoin Corp та US Data Mining Group і працював директором Hut 8 з листопада 2023 року після партнерства.

Згідно з заявою, Генот додав, що спробує перевершити очікування в новому етапі.

Протягом останніх трьох років Хайме очолювала компанію Hut 8 через ринкові цикли та побудувала міцні основи для компанії. Я вдячний за її лідерство і зобов'язаний забезпечити гладкість переходу. Працюючи разом з Правлінням над визначенням нової стратегії для компанії, я фокусуюсь на зміцненні операцій, забезпеченні прибуткового зростання та створенні тривалої цінності для акціонерів.

Перебудова в умовах обвинувачень

Цей розвиток наступив практично через три тижні після того, як компанія JCapital Research звинуватила Hut8 в таємниці інформації про акціонерів, які брали участь у недавньому партнерстві з US Bitcoin Corp.

У заяві також говориться про завищення значень акцій Американської корпорації Bitcoin, а також про розслідування її промоутерів, у яких є історія правових турбот, що попереджають інвесторів про потенційну схему «насоса та вивалу».

У кінцевому підсумку, ми наполегливо вважаємо, що акціонери [HUT] ймовірно відчують біль від перебування на неправильному боці перевантаженої схеми "накачати і позбутися", лише відтепер будуть тримати найнеефективніше устаткування для майнінгу Bitcoin, яке не є прибутковим навіть при ціні Bitcoin понад 60 000 доларів.

Після публікації звіту, Hut 8 оприлюднив заяву, у якій заперечує звинувачення та закликає інвесторів читати офіційні документи Комісії з цінних паперів та фондового ринку (SEC).

Hut 8 надає відповідь на останній короткий звіт, який "повний неточностей, неправильно представленої інформації, спекулятивних заяв та необґрунтованих особистих нападів." Генеральний директор @jaimeleverton сказав: "Наша Рада директорів і керівний колектив продовжують повністю довіряти нашому злиттю рівних і ми... - Hut 8 (@Hut8Corp) 24 січня 2024

Посилаючись на звіт як неточний, Правління заявило про свою повну відданість злиттю, підкреслюючи свою довгострокову візію.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті