Генеральний директор криптовалютної піраміди IcomTech відправлений до в'язниці на п'ять років.

  • 22.01.2024 18:00
  • 4 хвилини читання
Генеральний директор криптовалютної піраміди IcomTech відправлений до в'язниці на п'ять років.

Генеральному директору крупномасштабної криптовалютної понзі-схеми під назвою IcomTech було винесено вирок у п'ять років позбавлення волі та відпущено в немилість 914 000 доларів злочинних надходжень.

19 січня Прокуратура Сполучених Штатів, Південний округ Нью-Йорка, видала прес-реліз, заявивши, що Марко Руіс Очоа був засуджений у п'ятницю суддею Великого округу США після попереднього зізнання у вині у вересні за одну звинувачення у змові здійснити шахрайство за допомогою електронного переказу. "Очоа скористався хайпом навколо криптовалюти, щоб обкрадати наївних жертв на інвестиції в схему піраміди IcomTech," - повідомив глава прокуратури США Дейміан Вільямс. "Ця серйозна судимість передає повідомлення всім, хто розглядає можливість наслідувати його кроки: ця шлях призведе до важкого тюремного ув'язнення".

Крім відбування тюремного терміну та сплати штрафу, Очоа також був засуджений до двох років контрольного строку, згідно з Міністерством Юстиції.

IcomTech, прикладна компанія з криптовалютною добуванням та торгівлі, забезпечувала інвесторів доходами в обмін на придбання якимось продуктів інвестування, що пов'язані з криптовалютою. Очоа разом з соучасниками заявляв інвесторам, що прибуток від криптовалютної торгівлі та добування компанії призведе до щоденного зростання капіталу.

Прокурори заявили, що якщо була присутня криптоторгівля та майнінговий бізнес IcomTech, то це було неправдою, і кошти інвесторів використовувалися для альтернативних схем і особистих витрат.

Компанія IcomTech та її промоутери, у тому числі Очоа, організовували розкішні виставки та менші презентації для місцевих громад з метою привабити інвестиції до схем. На цих подіях промоутери IcomTech часто з'являлись на розкішних автомобілях та в розкішному одязі, як прикриття своєї успішності компанії IcomTech. "Атмосфера цих подій була святковою та створена для генерування захопленості до схем", - кажуть прокурори. Починаючи з серпня 2018 року, особи, які намагалися зняти кошти з онлайн-рахунків порталу IcomTech, зіткнулися з виправданнями, затримками та прихованими комісіями.

Незважаючи на зростаючу кількість скарг, промоутери компанії IcomTech, включаючи Очоа, продовжували просувати IcomTech та приймати інвестиції від жертв. Зі збільшенням кількості скарг IcomTech намагався вирішити проблеми з ліквідністю, пропонуючи власні криптотокени на продаж. Промоутери хибно заявляли, що ці токени, які називалися "Icoms", будуть набувати значної вартості, оскільки компанії згодувалися приймати їх як платіж за товари та послуги. Однак насправді "Icoms" виявилися в суті безцінними.

Під кінець 2019 року IcomTech припинила здійснення платежів постраждалим, а компанія опинилася в стані банкрутства.

Запрошую всіх на святкову вечірку, яка відбудеться в нашому оселі в найближчу суботу. Заходьте о 19:00 годині і прийдіть насолодитися приємною атмосферою, смачною їжею та живою музикою. Ми підготували багато розваг і сюрпризів для всіх, тому буде цікаво і задоволено кожному. Також буде можливість познайомитися з новими людьми і провести чудовий час разом. Запрошую всіх на цю незабутню вечірку із великим задоволенням чекаю на ваше приходження.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті