Генеральний директор SafeMoon отримує заставу, але його юридична команда хоче відмовитися.

  • 13.02.2024 08:15
  • 4 хвилини читання
Генеральний директор SafeMoon отримує заставу, але його юридична команда хоче відмовитися.

Генеральний директор неплатоспроможного криптопроєкту SafeMoon Бреден Джон Кароні випущений під заставу, проте його правова команда вже не бажає бути його захисником.

У листопаді 2023 року Кароні та головний технічний директор (CTO) SafeMoon Томас Сміт були заарештовані за звинуваченнями у шахрайстві з цінними паперами, відмиванні грошей та змові здійснення обману шляхом електронних передач. Проте творець проекту, Кайл Нагі, все ще переховується.

Адвокати Кароні від компанії Петрилло Кляйн і Боксер звернулися з проханням про відмову від представництва Кароні 12 лютого через видиму відсутність коштів. Вони також згадали про призначення судового захисника Ніколаса Сміта та постійне зв'язок Кароні з ним.

Подано MOTION на відкликання повноважень адвокатів компанії Petrillo Klein and Boxer LLP, подаваною Брейденом Джоном Кароні. (Шуман, Адам) (Внесено: 12.02.2024) pic.twitter.com/EKEsljwq9y - Live4offrd #AllForOne (@live4offrd) 12 лютого 2024 року

Адам Шульман, партнер компанії Петрілло Кляйн, написав: "Містер Сміт брав участь у грошовому поруці перед суддею Меркл 9 лютого 2024 року, на яких наша фірма представляла містера Кароні, і суд звільнив містера Кароні на основі великого набору умов передсудового перебування".

За звинуваченням адвокатів, SafeMoon не виконало оплату юридичних послуг.

Останнє подання Шумана відображає попереднє звернення від 22 січня, в якому юридична фірма спочатку просила зняти себе з посади представника Кароні.

У своєму заявленні він згадав, що SafeMoon спочатку обіцяло оплатити його юридичні витрати, що становилися до фірми. Проте, фірма пізніше не надала коштів для оплати передплати, і подалася в банкрутство.

Кароні зробила частковий платіж фірмі за юридичні послуги, але його використано, заявилося в поданні. Адвокати також стверджували, що уряд захопив дохід від продажу домашнього майна Кароні в Юте, який мав бути використаний для покриття юридичних витрат.

Правове примарне Юридичні претензії та непорозуміння

На слуханні 9 лютого було вирішено надати Кароні заставу у розмірі 3 мільйонів доларів. Він отримав дозвіл проживати у будинку своїх батьків в Юті. Однак це було пов'язано з умовами, включаючи кібернагляд і заборону займатися просуванням криптовалют.

Раніше федеральні прокурори заперечували проти його застави, стверджуючи, що він загрожує громаді та існує ризик його втікання.

Питома втрата ліквідності поглиблює проблеми SafeMoon.

У листопаді Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) звинуватила компанію SafeMoon та її вищих керівників у організації шахрайської незареєстрованої пропозиції криптовалютних цінних паперів. Заявлено, що вони обіцяли безпечно підняти ціну токена "до Місяця", але замість цього спричинили значні втрати на ринку, що призвело до неправомірного використання більш ніж 200 мільйонів доларів проектних коштів у особистий користь.

Тим часом, головний технічний директор Сміт перебуває під вартою. 9 лютого його юридична команда подала запит на дозвіл на поїздку до Лос-Анджелеса та Гендерсона протягом лютого та березня на робочі заходи.

Проект стикається з додатковими негараздами. У понеділок невідома особа витягла понад 11 млн доларів ліквідності з кількох пулів, пов'язаних з SafeMoon. Ця транзакція викликала миттєві спекуляції щодо можливого зв'язку зі звичайним судовим процесом SafeMoon щодо банкрутства.

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті