Глави компаній WazirX та Zebpay з Індії співпрацюють для запуску нового криптовалютного проекту.

  • 07.02.2024 11:00
  • 4 хвилини читання
Глави компаній WazirX та Zebpay з Індії співпрацюють для запуску нового криптовалютного проекту.

Індійські криптовалютні ветерани Нішал Шетті та Авінаш Шекар запустили свою нову криптовалютну біржу постійних майбутніх контрактів під назвою "Pi42".

Засновник WazirX Шетті та колишній генеральний директор Zebpay Шахкар заявили, що нова підприємницька ініціатива буде однією з найбільш законно сумісних бірж в Індії. Зауваження місцевих ЗМК (Закон про запобігання відмиванню грошей) вказують, що біржа належним чином дотримується вимог цього акту.

Pi42 дозволить понад 30 мільйонам криптовалютних інвесторів в Індії займатися торгівлею похідними активами в місцевій валюті.

"Наразі криптовалютний ринок в Індії налічує близько 30-35 мільйонів осіб", - повідомив Шетті виданню. "Приблизно 20% - 25% цього числа, або 7-10 мільйонів, вважаються потенційними кандидатами для торгівлі фьючерсами."

Крім того, компанія Pi42 також подала заявку на отримання затвердження від Фінансового розвідувального управління (ФРУ), органу, що підпорядковується Міністерству доходів.

"Останні регуляторні заходи ФРФІ проти осіб, які не зареєстровані, створили попит на відповідні альтернативи, і ми спрямовуємося на надання такої можливості для торгівлі криптовалютними ф'ючерсами."

Індія все ще зберігає ставку 1% на оподаткування криптовалют.

За даними глобального індексу прийняття криптовалют Chainalysis на 2023 рік, Індія займає провідну позицію в прийнятті криптовалют на рівні населення.

Незважаючи на високі рівні прийняття криптовалют у Індії, місцеві інвестори мають труднощі з пристосуванням до податкового режиму та регуляторного середовища країни. В даний час Індія оподатковує дохід від криптовалют на 30%, а також утримує 1% при отриманні джерела доходу.

У зв'язку з цим, звіт зауважує, що багато індійських користувачів віддають перевагу міжнародним криптовалютним біржам.

"Я вважаю, що дуже важливо також мати на увазі, що при торгівлі ф'ючерсами вам не потрібно хвилюватися щодо 1% предмета оподаткування доходів внебалансових операцій", підкреслив Шетті. "Цей предмет оподаткування задіяв практично кожного денного трейдера, і це велика альтернатива для них".

Pi42 вже запустив бета-версію свого веб-сайту та мобільного додатка для Android. Крім того, платформа також планує впровадити миттєві виплати протягом наступних тижнів, зазначив Шекар.

Нішал Шетті буде керувати стратегією росту компанії, тоді як Авінаш Шехар буде відповідати за фінанси, дотримання регулятивних вимог та операції.

Згідно з веб-сайтом біржі, наразі вона підтримує п'ять токенів, включаючи Біткоїн, Етер, Солану, МАТІК та XRP. Крім того, роздрібні інвестори матимуть можливість отримати доступ до криптовалютного ринку з кредитним розрахунком в розмірі до 20% без обмеження терміну дії.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті