Global Markets Crypto Intelligence представляє перший у світі індекс цін криптовалют.

  • 12.02.2024 23:15
  • 3 хвилини читання
Global Markets Crypto Intelligence представляє перший у світі індекс цін криптовалют.

Сьогодні стартував новий індекс відстеження цін на криптовалютних ринках - GMCI 30.

Спільний проект, створений The Block та Wintermute, оголосив про запуск свого індексу GMCI 30, який відстежує динаміку цін на 30 провідних криптовалютних активів.

У криптовалютній сфері з'явився новий стандарт. Відстежування результативності всього галузі тепер стало надзвичайно простим. Представляємо GMCI - постачальника індексів, який створює комплексні індекси цифрових активів. ↓ pic.twitter.com/UaC7Omshoe - GMCI (@gmci_) 12 лютого 2024 року.

Індекс цін криптовалют GMCI 30

GMCI 30, розроблений для відстеження 30 найпопулярніших криптовалют за ринковою капіталізацією, обмежить вагу відгалуження провідного активу до 25% від загальної вартості індексу. Стейблкоіни будуть виключені.

Щоб криптовалюти та токени потрапили до складу GMCI, вони повинні відповідати кільком вимогам. Активи повинні мати лістинги на централізованих біржах, таких як Binance, Bitfinex, Bitstamp, Bybit, Coinbase, Kraken, OKX або Upbit. Також необхідно мати підтримку зберігання на BitGo, Coinbase Custody або Gemini Custody.

Виконання вимог CoinMarketCap та CoinGecko до переліку, а також дотримання закону США про визначення клієнтів (Know Your Customer, KYC) і запобігання відмиванню грошей (Anti-Money Laundering, AML), становить критерії відповідності.

"Індекси GMCI призначені для надання прозорості та простоти цьому швидко розвиваючомуся класу активів, відстеження результативності всієї галузі, а також її підгалузей стане надзвичайно простим", - заявив генеральний директор GMCI Мартен Ботман у заяві.

Coin Metrics надаватиме потік даних, які використовуються для розрахунку індексного ціноутворення.

Плани GMCI

Індекс GMCI 30 відзначає початкову фазу стратегії компанії щодо надання набору індексів, спеціально розроблених для цифрових активів, покриваючи різноманітні сегменти та категорії. Після запуску флагманського індексу будуть введені додаткові секторні індекси, спрямовані на відстеження Layer 1, Layer 2 та DeFi протоколів.

Додатково, Євген Гаєвий, Генеральний директор Wintermute, і Ларрі Чермак, Генеральний директор The Block, обидва будуть займати посаду в Правлінні GMCI.

У своєму попередньому повідомленні перед випуском індексу, Гаєвий висловив здивування, заявивши: "Після огляду десятки компаній з найбільшою капіталізацією на ринку вперше за останні роки, я чесно кажучи не розумію, в чому полягає всі цей шум щодо криптовалютної оцінки".

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті